Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

παντως το κοβω για game of the year :D

Αν το λες εσύ αυτό, τότε το παιχνίδι μπορεί και να αξίζει. Δεν το δοκίμασα ακόμα, το βράδυ ελπίζω να βρω χρόνο. Μόνο που μ'ανησυχεί γιατί εσένα σ'άρεσαν τα άθλια MOH και Vietnam..:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

χεχε,dolphin divιng δεν παιζει να κανεις με το τιποτα,μια κινηση που μου αρεσε ειναι οτι ακομα και αν πηδαει μαντρες και αλλα ο παιχτης,συνεχιζει να πυροβολαει ακαθεκτος..

Link to comment
Share on other sites

χεχε,dolphin divιng δεν παιζει να κανεις με το τιποτα,μια κινηση που μου αρεσε ειναι οτι ακομα και αν πηδαει μαντρες και αλλα ο παιχτης,συνεχιζει να πυροβολαει ακαθεκτος..

Πάντως το animation του άλματος (φράχτες κτλ) είναι μεν ωραίο, άλλα αν δεις στην πραγματικότητα κανέναν φαντάρο με εξοπλισμό ~30 κιλών + όπλο ~3-10κιλών να το κάνει, πες του να φύγει σούμπιτος για τους Ολυμπιακούς :D

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το animation του άλματος (φράχτες κτλ) είναι μεν ωραίο, άλλα αν δεις στην πραγματικότητα κανέναν φαντάρο με εξοπλισμό ~30 κιλών + όπλο ~3-10κιλών να το κάνει, πες του να φύγει σούμπιτος για τους Ολυμπιακούς :D

:hehe:

οντως,κατα τα αλλα εχει τον ρεαλισμο του..ειναι τo πιο "real" fps μεχρι στιγμης,στο θεμα των kills..

Link to comment
Share on other sites

εμ γι αυτο θα παω σε 120hz,εχε υποψιν το vsync ειναι κοφτης μεγαλος,δεν το συνιστω σε φπς ονλαιν

Εβαλες μυαλο τελικα ε ? :D:p

Αν το λες εσύ αυτό, τότε το παιχνίδι μπορεί και να αξίζει. Δεν το δοκίμασα ακόμα, το βράδυ ελπίζω να βρω χρόνο. Μόνο που μ'ανησυχεί γιατί εσένα σ'άρεσαν τα άθλια MOH και Vietnam..:rolleyes:

Τα εχουν κανει σχεδον ολα σωστα, το 3d spotting ειναι οπως πρεπει να ειναι, η προσθηκη του prone πολυ προσεγμενη, το glare στις διοπτρες πολυ ευσπροδεκτη προσθηκη για οσους εχουν σιχαθει να τους σκοτωνουν αρκουδες με το VSS ανα χειρας.

Ειπα οτι ειναι goty γιατι πολυ απλα δεν υπαρχει ανταγωνισμος φετος, το RO2 θελει δουλεια ακομα ενω τα υπολοιπα fps πολυ απλα δεν μπορουν να συγκριθουν, moh μου αρεσε γιατι ενω ειχε παρομοια φιλοσοφια με το cod ταυτοχρονα εδινε μια αισθηση "φρεσκαδας" λογω μηχανης και καποιων διαφορων στον σχεδιασμο του gameplay, απλα δεν ασχοληθηκε η dice σοβαρα μαζι του επιτηδες, vietnam μου αρεσε γιατι τα αξιζε 100% τα λεφτα του σαν DLC και ητανε πιο hardcore, αν εκανε 50 ευρω εννοειται πως θα εριχνα μπολικο κραξιμο, ακομα με τσουζει η απουσια smoke grenade και τα overpowered huey :@

Link to comment
Share on other sites

το 3d spotting ειναι οπως πρεπει να ειναι

για εξηγήσου λίγο ρε grunt, γιατί εγώ θα παίξω κατευθείαν το released (laptop + ακόμη ψάχνω διαμέρισμα)

πχ. το βελάκι χάνεται όταν ο άλλος δεν είναι στο los (line of sight)?

Link to comment
Share on other sites

για εξηγήσου λίγο ρε grunt, γιατί εγώ θα παίξω κατευθείαν το released (laptop + ακόμη ψάχνω διαμέρισμα)

πχ. το βελάκι χάνεται όταν ο άλλος δεν είναι στο los (line of sight)?

Χανεται αμεσως και ειναι παααααρα πολυ μικρο :D καμια σχεση με το wallhack που βαραγες μεσα απτα καλαμια στο vietnam

Link to comment
Share on other sites

No more Caspian Border - QQ - http://battlelog.battlefield.com/bf3/devblog/view/2826551894086251181/

It´s been 3 days full of win!

Thank you everyone who participated in testing Caspian Border with us during the Open Beta. We of course cherish and appreciate the time you have put into supplying is with good feedback. We will of course read it through and discuss it internally.

Testing has now been completed and we are shutting down the Caspian Border servers.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.