Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Δεν την παλεύω και το πήρα απο origin... 25 θα είμαι online :D

Man, πολυ φοβαμαι οτι θα φας ακυρο.

Η Βορεια Αμερικη εχει Launch 25 ....η Ευρωπη εχει....28!!!!

Αν το σκεφτουμε λογικα παιζει να μην μπορεις να μπεις πριν απο 28 λογω "Ευρωπαικης" ΙP!!!!

Link to comment
Share on other sites

Η Βορεια Αμερικη εχει Launch 25 ....η Ευρωπη εχει....28!!!!

Αυτό βέβαια είναι χοντρή μ@κία γιατί αρχικά είχαν πει 25 όλοι. Το έχω στο email της προπαραγγελίας, ενώ αν μπω τώρα στο Play.com μου λέει ότι θα παραλάβω 28, που είναι αργία και Παρασκευή, άρα πάμε για Δευτέρα 31/10 :suicide:

Link to comment
Share on other sites

Man, πολυ φοβαμαι οτι θα φας ακυρο.

Η Βορεια Αμερικη εχει Launch 25 ....η Ευρωπη εχει....28!!!!

Αν το σκεφτουμε λογικα παιζει να μην μπορεις να μπεις πριν απο 28 λογω "Ευρωπαικης" ΙP!!!!

:o

Μη μου λες τέτοια...

Δεν το έψαξα ιδιαίτερα γμτ

Link to comment
Share on other sites

σκέφτομαι να ακυρώσω προπαραγκελία πλαισίου και να πάρω από direct2drive , έστω και αν είναι 5 ευρώ παραπάνω για να γλιτώσω το σήμερα έρχεται/ αύριο έρχεται (είμαι επαρχία)

τι λέτε? είναι καλό το d2d?

Link to comment
Share on other sites

Αν η ΕΑ λέει ότι το επίσημο launch για ΕΕ είναι 28/10, πολύ φοβάμαι ότι το πολύ να το παραλάβετε στις 29/10 που είναι Σάββατο, ΑΝ πάτε από εκεί. Όσοι το περιμένουν με ταχυδρομείο/courier, θα το πάρουν Δευτέρα το νωρίτερο.

Link to comment
Share on other sites

σκέφτομαι να ακυρώσω προπαραγκελία πλαισίου και να πάρω από direct2drive , έστω και αν είναι 5 ευρώ παραπάνω για να γλιτώσω το σήμερα έρχεται/ αύριο έρχεται (είμαι επαρχία)

τι λέτε? είναι καλό το d2d?

Καλο.

Αλλα ακομα καλυτεροι οι "κινεζομαγκες" με τις "χωμα" τιμες.

Αν η ΕΑ λέει ότι το επίσημο launch για ΕΕ είναι 28/10, πολύ φοβάμαι ότι το πολύ να το παραλάβετε στις 29/10 που είναι Σάββατο, ΑΝ πάτε από εκεί. Όσοι το περιμένουν με ταχυδρομείο/courier, θα το πάρουν Δευτέρα το νωρίτερο.

28η ειναι ΑΡΓΙΑ.

ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!

Link to comment
Share on other sites

Καλο.

Αλλα ακομα καλυτεροι οι "κινεζομαγκες" με τις "χωμα" τιμες.

ποιούς λες? (ή κάνεις πλάκα? :weep:)

εγώ έχω δοκιμάσει 2 φορές τους keys4me και όλα καλα (black ops + red orchestra 2).

αλλά το bf3 δεν το έχουν και επιπλέον επειδή h ΕΑ είναι αυστηρή με τα bannings το σκέφτομαι να το ρισκάρω...

Link to comment
Share on other sites

ποιούς λες? (ή κάνεις πλάκα? :weep:)

εγώ έχω δοκιμάσει 2 φορές τους keys4me και όλα καλα (black ops + red orchestra 2).

αλλά το bf3 δεν το έχουν και επιπλέον επειδή h ΕΑ είναι αυστηρή με τα bannings το σκέφτομαι να το ρισκάρω...

Battlefield 3 Limited Edition Game CD Key : Buy Game CD Keys

38$

Link to comment
Share on other sites

σκέφτομαι να ακυρώσω προπαραγκελία πλαισίου και να πάρω από direct2drive , έστω και αν είναι 5 ευρώ παραπάνω για να γλιτώσω το σήμερα έρχεται/ αύριο έρχεται (είμαι επαρχία)

τι λέτε? είναι καλό το d2d?

Πάντως το The Witcher 2 απο πλαίσιο μου ήρθε την ημέρα κυκλοφορίας του, 17 Μαϊου αν θυμάμαι καλά, προφανώς οι εταιρείες παίρνουν τα retail πιο νωρίς, εγώ δεν την ακυρώνω πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ όσα παιχνίδια έχω πάρει από πλαισιο, προπαραγγελία (Assassin's Creed II, Assassin's Creed Brotherhood) ή κανονική αγορά(MW2, The Witcher 2), τα έχω βρει κανονικά την πρώτη μέρα κυκλοφορίας στο κατάστημα.

Λογικά θα γίνει το ίδιο και με το BF3, δεν ακυρώνω προπαραγγελία και θα πάω μονος να το πάρω απο το πλαίσιο(και μάλιστα νωρίς να μην έχει κόσμο! :D).

Εξάλλου είναι 15' με το ποδήλατο το πλαισιο! :p

Link to comment
Share on other sites

Παντως δεν θεωρω οτι περιπτωσεις οπως αυτη του Blade που στο "περιοχη" λεει Αθηνα να αγορασεις το ψηφιακο αντι του "φυσικου" προιοντος ....και μαλιστα ακριβοτερα.

Ετσι και αλλιως το δισκακι μια φορα θα μπει και απο κει και περα ολα Origin....

35€ για φυσικη -και ισως steelbook- κοπια ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ και ισως απο τα ελαχιστα παιχνιδια που θα αγορασω στο αμεσο μελλον- δεν ειναι πολλα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.