Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

δεν χρειαζεται...στο origin στον λογαριασμο μου (που εχω δηλωσει Ελλαδα ) λεει ημερομηνια κυκλοφοριας 28-10-11

Τυχαιο-δεν νομιζω

Τελικα τα πηρα με τις μαλκιες του direct2drive και δεν ολοκληρωσα την συναλλαγη, την ακυρωσα .

Εδωσα με 10 ευρω παραπανω στο origin για να εχω το κεφαλι μου ήσυχο... το κατεβαζω τωρα

Link to comment
Share on other sites

Ερχονται τα μαντατα σιγα σιγα ...

Recommendations: To achieve a sustained 1080p60 at ultra settings, DICE itself recommends two top-of-the-line NVIDIA GTX580s running in SLI. However, in our testing with the beta we found that a single GTX580 in combination with a 3.33GHz Core i7 gave us around 55-60FPS in most cases. Best picks for a medium-priced graphics card would be the GTX560ti or the cheaper but slightly slower Radeon HD 6870.

Preparing your PC for Battlefield 3 - Page 1 | DigitalFoundry | Eurogamer.net

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Ερχονται τα μαντατα σιγα σιγα ...

Recommendations: To achieve a sustained 1080p60 at ultra settings, DICE itself recommends two top-of-the-line NVIDIA GTX580s running in SLI. However, in our testing with the beta we found that a single GTX580 in combination with a 3.33GHz Core i7 gave us around 55-60FPS in most cases. Best picks for a medium-priced graphics card would be the GTX560ti or the cheaper but slightly slower Radeon HD 6870.

Preparing your PC for Battlefield 3 - Page 1 | DigitalFoundry | Eurogamer.net

Ειχαν τετοια λεπτομερεια τα γραφικα στην μπετα ? Battlefield 3 – New Mind-Blowing Screenshots | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming Δικη μου εκτιμηση οτι σε μονη καρτα το 1080p60fps χωρις παραχωρησεις στα settings και τουλαχιστον 4x MSAA θα ειναι εφικτο του χρονου με τον keppler, ας λεει το euro-gay-mer οτι θελει.

Link to comment
Share on other sites

μπορει στην beta να ειχαν "κοψει" γραφικα και λεπτομερειες για να πηγαινει καλα και σε χαμηλοτερα pc

δεν ειναι τυχαιο που ειχαν στην beta την μετρο και οχι μεγαλους και ανοιχτους χαρτες (την caspian border την εβαλαν μετα τον χαμο που εγινε)

Γιατι ως γνωστον σε κλειστους χωρους τα fps μενουν ψηλα,μολις βρεθεις σε ανοιχτους χωρους πεφτουν κατακορυφα

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι "δικο" μου το οπλο.

Ενα που μου χρεωσαν στη ΣΣΕ για να κανω σκοπετα.

Αν δειτε ο αορτηρας ειναι αναποδα, αφου δεν εβγαινε με καμια παναγια να μπει κανονικα!

Δεν το καθαρισα ποτε.

Αυτο που χα στη Σαμο, το καθαριζα καθε μερα (οχι απο επιλογη :p)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι "δικο" μου το οπλο.

Ενα που μου χρεωσαν στη ΣΣΕ για να κανω σκοπετα.

Αν δειτε ο αορτηρας ειναι αναποδα, αφου δεν εβγαινε με καμια παναγια να μπει κανονικα!

Δεν το καθαρισα ποτε.

Αυτο που χα στη Σαμο, το καθαριζα καθε μερα (οχι απο επιλογη :p)

:offtopic2: το θέμα είναι o αορτήρας ή το όπλο στο "Παρατήσατε" και η μαχητική "Φραπεδοβομβίδα" από πάνω! :p:offtopic2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.