Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

ξενερωσα:( αμαν με αυτο το αντιγραφικο μου nec... το ιδια προβλημα ειχα και οταν αγορασα το black ops δεν εβλεπε καν το δισκακι...... τωρα αναγκαστικα θα πρεπει να κατεβασω το game :@ καποια προστασια εχουν αυτα τα δισκακια και το nec optiarc μ δε τα βλεπει καν....

Link to comment
Share on other sites

Λεπον.

Ο Νιγηριανος πριγκηπας εγινε Ρωσσος τσαρος και το κλειδακι ηρθε χθες το απογευμα.

Ρωσσικη εκδοση που με την βοηθεια αυτου How to Change Language Battlefield 3 Language Changer tool Origin - CJS CD Keys εγινε αγγλικη.

Εκανα και το τρυπακι με το proxy για activation απο το origin και βουρ για παιχνιδι.

Οι πρωτες εντυπωσεις καλες αλλα δεν γραφω πολλα μιας και τα γερικα ματια μου οπως λεει και ο Lazy μπορει να με προδωσουν. :D

Οι εχοντες ati crossfire με προβληματα stuttering καλο θα ειναι να δοκιμασουν το latest cap 4 απο εδω Rage3D μιας και απο οτι φενεται λυνει τα προβληματα αυτα.

Εμείς που πήραμε από πλαίσιο ποιά έκδοση θα έχουμε; Ελληνική; :p

Με τα cap4 βελτιώνονται καθόλου και οι επιδόσεις στο cf;

Με όλα στο max, τι fps βλέπεις στις μεγάλες πίστες με 64 slots γεμάτα;

Link to comment
Share on other sites

ξενερωσα:( αμαν με αυτο το αντιγραφικο μου nec... το ιδια προβλημα ειχα και οταν αγορασα το black ops δεν εβλεπε καν το δισκακι...... τωρα αναγκαστικα θα πρεπει να κατεβασω το game :@ καποια προστασια εχουν αυτα τα δισκακια και το nec optiarc μ δε τα βλεπει καν....

Ωχ πίκρα...

Από που θα κατεβάσεις; Αν βάλεις το κλειδί στο origin σε αφήνει να κατεβάσεις και από internet;

Link to comment
Share on other sites

ναι εβαλα τον κωδικο στο origin:) αν και θα ενωσω με λαν ενα παλιο λαπτοπ που εχω να μεταφερω απο εκει τα αρχεια στο pc! ποιος περιμενει download τωρα:p παντως ειμαι περιεργος αν φτεει το dvdrw η καποιο προγραμμα στο pc πχ daemon tools....

Link to comment
Share on other sites

Με τα cap4 βελτιώνονται καθόλου και οι επιδόσεις στο cf;

Με όλα στο max, τι fps βλέπεις στις μεγάλες πίστες με 64 slots γεμάτα;

Ναι εγω ειδα παραπανω καρε με το cap4.

Δεν μπηκα σε 64αρι αλλα στον bazo tdm 24αρις που επαιξα με ολα τεζα στα 1080p ειχα ενα 90αρι avg.

Επειδη υπηρχε η ιδια ιστορια με το stuttering οπως και στο bc2 καλο θα ητανε οι εχοντες cpu με HT να δοκιμασουν το παιχνιδι και χωρις αυτο.

και όσοι δεν έχουν CF αλλά μια 6950, και τους τελευταίους drivers (11.9), να κατεβάσουν τους 11.10 Version 3 Preview Driver?

Yeap.

Link to comment
Share on other sites

εγω εκανα τηλ/κη παραγγελια στο πλαισιο ο μαμακας...και ουτε φωνη ουτε ακροαση..
Αφου είχανε σημερα τα πακέτα στο πλαισιο θα έπρεπε να τα στείλουν σημερα στον κόσμο για να τα εχει αυριο την ημερα κυκλοφοριας.Τη φουτσισαμε δυστυχώς όσοι ειμαστε επαρχία.
Δεν διάβασες ότι γράφτηκε πιο πριν ε? (καλά είναι και τόσες σελίδες).

Τηλεφωνική παραγγελία και εγώ από Πλαίσιο, όσες φορές τους πήρα τηλέφωνο είπαν ότι θα με έπαιρναν όταν παραλάμβαναν, αυτό ΔΕΝ το έκαναν, αλλά, στο τελευταίο μου τηλεφώνημα, στις 18:00 περίπου είπαν ότι παρέλαβαν, είναι στις αποθήκες, αυριο (27) 9:00-12:00 θα το έχω.

Ακομα δεν μου ρθε mail εμενα.Γαμωτηηηη
Ουτε και σε μένα... μόνο το ακυρωμένο έχω

Επειδή κι εγώ δεν έβλεπα την παραγγελία στο online και έβλεπα μόνο την ακυρωμένη, πήρα εχθές τηλέφωνο να διαπιστώσω ότι είναι όλα καλά. Ειδικά λόγω 3ημέρου, αν δεν το λάβουμε σήμερα, πάει για Δευτέρα.

Ο κ. Αντώνης Α. από τις πωλήσεις internet με διαβεβαίωσε ότι θα παραλάβω σήμερα 9-12 στη διεύθυνση που έχω δηλώσει και να μην ανησυχώ. Όταν τον ρώτησα γιατί δεν τη βλέπω στο online την παραγγελία, μου είπε ότι δεν ξέρει για ποιό ακριβώς λόγο συμβαίνει αυτό (SAP...) αλλά στο δικό σύστημα φαίνεται έτοιμη για αναχώρηση στις 27/10 το πρωί.

Έχω τελειώσει με τα νύχια το χεριών...

Μια από τα ίδια... :hehe:

Μια από τα ίδια από amazon. Ξέσπασα στο bfbc2 τα νεύρα μου...

Το είχα παραγγείλει από Play.com στις 10 Φεβρουαρίου 2011. Την ακύρωσα πριν 1 μήνα περίπου όταν ανακοίνωσαν ότι Ευρώπη θα κυκλοφορήσει 27 και όχι 25, γιατί θεώρησα βέβαιο ότι αν αποσταλεί 27 θα το έχω Δευτέρα ίσως και αργότερα... :...:

Link to comment
Share on other sites

Ναι εγω ειδα παραπανω καρε με το cap4.

Δεν μπηκα σε 64αρι αλλα στον bazo tdm 24αρις που επαιξα με ολα τεζα στα 1080p ειχα ενα 90αρι avg.

Επειδη υπηρχε η ιδια ιστορια με το stuttering οπως και στο bc2 καλο θα ητανε οι εχοντες cpu με HT να δοκιμασουν το παιχνιδι και χωρις αυτο.

Yeap.

Με ποιούς drivers είσαι τώρα; Οι 8.904.1.0 είναι οι 11.10 preview 3;

Αν μπορείς άνοιξε ένα gpu-z να μου πεις ακριβώς τι σου λέει στο Driver Version...

Link to comment
Share on other sites

Με ποιούς drivers είσαι τώρα; Οι 8.904.1.0 είναι οι 11.10 preview 3;

Αν μπορείς άνοιξε ένα gpu-z να μου πεις ακριβώς τι σου λέει στο Driver Version...

11.10 preview 3 εχω με cap4.

Αν θυμαμαι καλα ειναι ο 8.904.2.0

Ειμαι δουλεια και δεν μπορω να σου ποσταρω gpuz.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα και εγώ 9.28am, περιοχή Μαρούσι...

:D

Η μάνα μου τους έδωσε και πουρμπουάρ...

:slap:

11.10 preview 3 εχω με cap4.

Αν θυμαμαι καλα ειναι ο 8.904.2.0

Ειμαι δουλεια και δεν μπορω να σου ποσταρω gpuz.

Thanks, αυτό αρκεί, δεν χρειάζεται να ποστάρεις τίποτε άλλο...

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

8:30 παρελαβα και εγω, περιοχη Χαλανδρι.

Και εγω ημουν της περιπτωσης που ηταν παραλαβη απο καταστημα και εγινε αλλαγη για παραλαβη στο σπιτι.

Η παραγγελια φαινοταν στο συστημα ως ακυρωμενη και σε εμενα.

Ειχα ψιλοανυσηχησει λογω οτι δεν υπηρχε καποια τηλεφωνικη ενημερωση για την ωρα παραλαβης, αλλα τελικα αποδεικτηκαν αψογοι....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.