Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

ΧΑαχχα δεν ήξερα τι να γράψω πραγματικά. Τι θέλεις να γράψω; Επίσης πως το θέλετε το σήμα;

Το σήμα είναι μάχημο! προτείνω αν το αλλάξεις να συνεχίζει να φαίνεται σαν σήμα στρατιωτικής μονάδας και να μην γίνει "Γου-αου"!

Link to comment
Share on other sites

:T:

Btw όσοι αντιμετωπίζετε crash χωρίς cf/sli δοκιμάστε να ανεβάσετε την virtual memory.Είμαι στα 6-7 games χωρίς crash με αυτόν τον τρόπο, τώρα αν απλά έτυχε δεν ξέρω.

δεν νομίζω να μην αρκούν τα 8gb να θέλει και virtual...ffs DICE

Έγινε επεξεργασία από Borg
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5325]Zenor[/MENTION]: Το σήμα του platoon τα σπάει :T:

Πάντως το chat του battlelog δε τα πάει καλά. Ελάχιστες φορές έχω καταφέρει να επικοινωνήσω σε πραγματικό χρόνο, τις περισσότερες φορές μου σκάνε pop-up facebook like όταν ξανασυνδεθώ.

Link to comment
Share on other sites

Τι ρόλο παίζει το Platoon ; Δεν έχω καταλάβει... :...:

Ότι και ένα facebook group να φανταστώ :p

Μπορείς να δεις και τα stats των μελών, να γράψεις κτλ.

Το ωραίο θα ήταν να μπορείς να προκαλέσεις σε μάχη άλλο platoon, και να έχει διαφορετικά rewards, κάτι σαν τουρνουά.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5325]Zenor[/MENTION]: Το σήμα του platoon τα σπάει :T:

Πάντως το chat του battlelog δε τα πάει καλά. Ελάχιστες φορές έχω καταφέρει να επικοινωνήσω σε πραγματικό χρόνο, τις περισσότερες φορές μου σκάνε pop-up facebook like όταν ξανασυνδεθώ.

εμενα παντως μια χαρα δουλευει...με ποιον browser εισαι?

Link to comment
Share on other sites

Μια κράτηση @ ΒΑΖΟ pls! (Enjoy_XRTC2)

Εχθές που παίζαμε μαζί, για κάποιο λόγο μου έδειχνε πριν το όνομά σου το δικό μου...

[wizard13gr]Enjoy_XRTC2

Το έχει κάνει σε άλλους; Σημαίνει κάτι; Στο BC2 έτσι έδειχνε το όνομα του clan.

Link to comment
Share on other sites

Εχθές που παίζαμε μαζί, για κάποιο λόγο μου έδειχνε πριν το όνομά σου το δικό μου...

[wizard13gr]Enjoy_XRTC2

Το έχει κάνει σε άλλους; Σημαίνει κάτι; Στο BC2 έτσι έδειχνε το όνομα του clan.

Ναι το έχω παρατηρήσει και γω αυτό με άτομα της ίδιας squad.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τα taken dogtags σας τα κρατάει στο battlelog? γιατί εμένα δείχνει 0 ακόμα ενω έχω κάνει 29Kill με το μαχαίρι.

Και βρήκα και ένα bug με το animation του knife kill, είχα εχθές 3ης στη σειρα για Kill με το μαχαίρι και αντί να πάρει με την σειρά τον πρώτο απο πίσω έκανε το animation του kill στον 3ο που ήταν μπροστά απο τους άλλους! με αποτέλεσμα να με δουν οι άλλοι δύο.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τα taken dogtags σας τα κρατάει στο battlelog? γιατί εμένα δείχνει 0 ακόμα ενω έχω κάνει 29Kill με το μαχαίρι.

Εμένα τα δείχνει αριθμητικά και σε ομάδες σχεδίων, αλλά δε δείχνει ονόματα, ή δεν ξέρω που τα βλέπεις.

Και βρήκα και ένα bug με το animation του knife kill, είχα εχθές 3ης στη σειρα για Kill με το μαχαίρι και αντί να πάρει με την σειρά τον πρώτο απο πίσω έκανε το animation του kill στον 3ο που ήταν μπροστά απο τους άλλους! με αποτέλεσμα να με δουν οι άλλοι δύο.

Μόνο αυτό; Εχθές που παίζαμε μαζί (κι σε εσένα έβλεπα το όνομά μου δίπλα στο δικό σου...), πήρα δύο μέσα στις στοές του Bazzar. Το δεύτερο παραλίγο να το χάσω γιατί δεν πιάνει το Melee Attack αν κρατάς ήδη το μαχαίρι. Είχα δηλαδή το όπλο (1), πατάω Melee (X) και καρφώνω τον πρώτο και μετά πατάω πάλι Χ για να φάω και τον δεύτερο πριν γυρίσει... Δεν έκανε τίποτα... Ευτυχώς πρόλαβα και γύρισα σε όπλο και ξανά Χ για να του πάρω το sculp...

Link to comment
Share on other sites

stats/dog tags/taken εκεί τα βάζει...Απλά δεν τα χει με το όνομα όπως στο BC2...

Αν περάσεις τον κέρσορα πάνω από τα dogtags λέει "...last taken by κτλ κτλ..."

Αυτό με το animation είναι γενικά τραγικό κατα τη γνώμη μου...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.