Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Νομίζω πως η απάντησή σου είναι ήδη πιό πάνω. Τι θέλω να πω...; Ανέφερες ότι θέλεις να παίξεις με τους συμφορουμίτες σου στο HC. Αυτοί θέλουν; ;) Από ότι φαίνεται, μάλλον όχι.

Το είχα προτείνει από πολύ νωρίς αν δεις το θέμα hc. Ο μόνος λόγος που το επανέφερα έντονα ήταν γιατί

ΟΝΤΩΣ βλέπω προθυμία και από άλλους να παίξουν HC. Μόνο αν γίνει poll (θεωρητικά πάντα, άλλος είναι ο πρόεδρας) και βγει ένα αποτέλεσμα μπορείς να πεις πως θέλουν ή δε θέλουν. Μέχρι τότε δε γίνεται εγώ ή εσύ να μιλάμε για όλους. :beer:

[MENTION=14120]narta[/MENTION] Βρήκες και εσύ όπλο για το παραδειγμά σου... Το G36 είναι ο λόγος που παίζω μηχανικός :fun: και i love it! Η δυσκολία που προανέφερα, δεν έγκειται μόνο στο spray. Στο ότι δεν έχεις βελάκια, δεν έχεις killcam , εξωτερική κάμερα κτλ κτλ. Εντόπισέ με αν μπορείς ( οχί εσύ, γενικά λέω :D ) και τότε 'ψέκασέ με'. Η κάλυψη, το recoil και οι λοιποί παράγοντες θα καθορίσουν το αν θα πέσω ή όχι. Αν μου βγεις δίπλα μου και δε σε δω ,μέχρι να με πετύχουν το 80 % των σφαιρών του clip καλά να πάθω!

Έγινε επεξεργασία από Stolis
Link to comment
Share on other sites

Διάβαζα τώρα την προηγούμενη σελίδα και τις απόψεις για το hc...

Νομίζω η πιο σωστή λύση είνα να δοκιμαστεί μερικές μέρες σε hc και μετά αποφασίσουμε αν μας αρέσει ή όχι...

ουουουουου μακριαααααααα διαβολικο HC :p

oups sorry για το dp....

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς κοιμάμαι παιδιά.Από το κινητό στέλνω και είμαι στο battlelog και βλέπω τώρα την κάνατε όλοι από το μπάζο. Αν ήμουν στο pc θα έμπαινα!

Άντε ρε πηγαίνετε για ύπνο ρεμάλια,αύριο δεν έχετε δουλειά;

:p

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Link to comment
Share on other sites

If you’ve played Battlefield 3 — and of course you have — you’ve no doubt come across the most hated weapon in Battlefield 3: the mortar. The mortar gives the support class the ability to fire mortars over a long distance, and especially on small maps like Seine Crossing, it’s easy to spam the enemy. For this reason, mortars have notorious in Battlefield 3, and have become just as hated as sniper campers.

DICE has noticed the mortar spam, and according to gameplay designer Alan Kertz, they’re looking into countering the mortars in Battlefield 3. He offered a few thoughts via Twitter, including:

Seriously considering MAVs as a counter to Mortars. ECM jammers could destroy the Mortar with a few hits. Looking for feedback.

He offered some more thoughts, saying that he won’t do a “1 mortar per life”, and rejected the idea of giving mortars ammo limit, since the support class already has an ammo box that can resupply.

bf3blog

Link to comment
Share on other sites

Τελος το Platoon .

Γεμισε!

100 μελη με τελευταιο να μπαινει τον Samael!

-Αν αυξηθει το cap σας ενημερωνω-

Psss αυτα ειναι! :hehe:

2 φορες εκανα αιτηση, την 1η εφαγα πορτα απο Ζenor (μαλλον βρωμουσαν τα ποδια μου εκεινη τη μερα!).

Αφου με κανετε παρεα λοιπον σημερα δε θα τον παιξω (το Shaman που ανεβαζω στο wow ντε....), κ θα μπω απο νωρις για λιωσιμο :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.