Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

τι μπάλωμα είναι αυτό ρε σεις, ολόκληρο παντελόνι είναι :hehe:

Ερχεται και αλλο μπαλωμα.

Το καλο ειναι οτι ακουνε το community.

Καπου χανουν τις ισσοροπιες αλλα νταξει.

Τωρα που θα βγει και το Karkand πρεπει να ταισουν τον λαο διορθωσεις και φυσικα νεα DLC.

Link to comment
Share on other sites

πριν λίγο σε ένα server εκτός από εμένα που είχα παύλα, είχε και ένας teamm8!!..

Σχετικά με το Irnv πάντως, ναι μεν το nerf-αραν (ίσως υπερβολικά), αλλά μια χαρά kill κάνεις σε μικρές αποστάσεις ~50 (επιφυλάσσομαι να πω και για ~100/ανάλογα το map/περιβάλλον, αλλά δε το πολυδοκίμασα, red dot 4tw)

το δοκιμασα κι εγω,αυτο που παρατηρησα ειναι οτι τωρα ειναι πιο θολο αυτο που βλεπεις.

εκανα 1-2 kill παντως και σε μεγαλυτερη αποσταση.μπορει να μη βλεπεις πλεον καθαρα το ''κιτρινο ανθρωπακι'',αλλα διακρινεις αν κινειται κατι

Link to comment
Share on other sites

διέρρευσαν τα schematics των χαρτων του Karkand

Back to Karkand FULL Maps Leaked - Electronic Arts UK Community

Έχουμε αντίστοιχο για τους υπάρχοντες χάρτες; Όταν (και αν) ασχοληθώ σοβαρά με το παιχνίδι, τουλάχιστον να ξέρω που πατάω :p

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε αντίστοιχο για τους υπάρχοντες χάρτες; Όταν (και αν) ασχοληθώ σοβαρά με το παιχνίδι, τουλάχιστον να ξέρω που πατάω :p

Δεν πολυχρειαζονται.

Οι χαρτες ειναι πολυ ευκολοι- εγω σε μια μερα τους μαθαινω- αλλα νταξ.

Πατωντας το Μ και μετα το Ν βλεπεις ingame το schematic.

Aλλιως ειναι maps στο Conquest(small/64) αλλιως στο Rush αλλιως σε TDM,

Link to comment
Share on other sites

Πω καλα...

Ειχα βαλει να κατεβαινει απο το πρωι και με τις μαμακιες των 7 επεσε σε αδρανοποιηση το συστημα και τωρα πoυ γυρισα πρεπει να ξανακατεβασω ολο το πατσακι απο την αρχη...2+ ωρες...

Τελικα το (bad) As(s) Val εφαγε nerf?

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να μπει η δημοσίευση για το online τουρνουά Battlefield 3 σε δικό της θέμα ώστε να το βρίσκουν οι παίχτες που ενδιαφέροντα αντί να χάνεται κάτω από τα εκτός θέματος σχόλια; Η υπάρχει κανόνας στο φόρουμ που όλα τα Battlefield 3 - related πρέπει να μπαίνουν εδώ;

( Ελληνικό online τουρνουά Battlefield 3 στις 4 Ιανουαρίου ανοιχτό σε όλους! )

Έγινε επεξεργασία από cgd
Link to comment
Share on other sites

Έλεος μπήκα χαλαρά να δω τις αλλαγές σε έναν 64άρι και πέτυχα έναν Rank 87 από Team Thermaltake με 5kdr uber-skilled pilot να μην με αφήνει να πάρω ανάσα.

Βγήκα... με νευριάσε, θα δοκιμάσω αύριο αν προλάβω.

Link to comment
Share on other sites

απτο λινκ του ακη

There is a silencer bug, that makes some weapons show up on the minimap even when using a silencer.

The following weapons are bugged:

M16A3, M16A4, A-91, M4A1, M4, SCAR-H, SG553, G36c, M27 IAR, RPK-74M, M240B, M60E4, TYPE 88, PP2000, UMP-45, MP7, PDW-R, AS VAL

Rest are not.

/facepalm

Link to comment
Share on other sites

Axxxxxx! αυτα ειναι !!! name and shame! Αν και το "community" τους μεγαλωνει με κοντα τα 2κ ΠΑΙΧΤΟΥΡΑΚΙΑ ,εμενα με χαλαρωνει !!!

μονο στο σερβερ που μπηκα ναδω τις αλλαγες "φυγαν" 5 παιχτουρακια με διαφορα του λεπτου!

PBBans | Master Ban Index

Orgasm!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.