Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Πάντως όταν εγώ βλέπω παίκτη που είναι lvl3, χωρίς τίποτα στο όπλο και με σκοτώνει 3-4 φορές μαζεμένες ενώ του ρίχνω κι εγώ με όνομα Mitsos123456, υποπτεύομαι... Πάω να φάω και μπαίνω σε λίγο :p

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα πάντα παίζουν προσφορές στο εξωτερικό. Απλά τώρα που βγαίνει και το DLC δεν περιμένεις καλύτερα μήπως βρεις καμία του στυλ Limited Edition?Α,και κακώς άργησες...:p

εδιτ: Για να μην διπλοποστάρω. Παρατήρησε κανείς ανεβασμένο lag ενώ παράλληλα βρισκόταν σε voice channel στο com center. Το λέω διότι εχθές στον Μπανανα, με τη γνωστή συμμορία :p, δοκίμασα να βγω από το κανάλι κάποια στιγμή που λάγκαρε και μπορώ να πω ότι είδα διαφορά.

Έγινε επεξεργασία από Grisos
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες! :)

Επειδή είχα να παίξω Battlefield 3 πάνω από 2 εβδομάδες και προφανώς έχω χάσει πολλά επεισόδια ... με τον μπανάνα σερβερ τι παίζει ;; μαζευόμαστε εκεί πλέον ;;; ?????

Link to comment
Share on other sites

με τον μπανάνα σερβερ τι παίζει ;; μαζευόμαστε εκεί πλέον ;;; ?????

Κάποιοι μαζευόμαστε εκεί σαν ένδειξη διαμαρτυρίας μέχρι να πείσουμε τον πρόεδρο ([MENTION=2962]zpaf[/MENTION]) και τον αντιπρόεδρο ([MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION]) να γυρίσουν τον Bazo στα 1000 tickets, all maps rotation :p

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι μαζευόμαστε εκεί σαν ένδειξη διαμαρτυρίας μέχρι να πείσουμε τον πρόεδρο ([MENTION=2962]zpaf[/MENTION]) και τον αντιπρόεδρο ([MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION]) να γυρίσουν τον Bazo στα 1000 tickets, all maps rotation :p

τέλεια!!! θα κάνώ και εγώ join στο ... αντάρτικο!! :p

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Όχι απλά είναι ένας server με ανεκτό lag 64άρης με 1000+ ticket και πάντα γεμάτος. Για να μην παρεξηγηθώ θεωρώ τον BAZO σαν το δεύτερό μου σπίτι :p (άντε το τρίτο) αλλά δυστυχώς εδώ και μέρες βλέπω 0/32 και με πιάνει η ψυχή μου. Πιστεύω, όπως έχουν αναφέρει και άλλοι λαμπίτες στο παρελθόν, άμα μπει Conquest mode me 1000+ tickets δεν θα αδειάζει ποτέ ο ΒΑΖAΚos. Εξάλλου όποιος θυμάται τις προάλλες που ήταν Caspianday δεν άδειασε καθόλου. Καλά άμα γίνει και 64αρης,γνωρίζω ότι κοστίζει περισσότερο :( , θα είναι σουπερ.

εδιτ: Μήπως να κάνουμε κανα μηνιαίο donation,τουλάχιστον οι τακτικοί BAZOLabites, να κάνουμε τον ΒΑΖΑκο 64αρη. Εξάλλου τόσα λέφτα έχουμε δώσει σε νετκαφε για μερικές ώρες , καλά μπορεί και περισσότερες :rolleyes:, "γαλήνης" σε χρέπια ΠιΣι με λιωμένα από τσιγάρα πληκτρολόγια.

Έγινε επεξεργασία από Grisos
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα ρωτήσει και σε άλλο thread, τι κοστίζει ένας server και τι έσοδα μπορεί να έχει. Γενικά η απάντηση που πήρα ήταν ότι δεν έχει έσοδα, παρά μόνο αν στο νοικιάζει κάποια clan. Αν λοιπόν εμείς είμαστε η BazoClan, ας τον νοικιάσουμε για να χαιρόμαστε. Θα πρέπει όμως να μπουν και τα απαραίτητα φίλτρα, γιατί βλέπω στον BR ότι καθημερινά πέφτουν ban σε cheaters, πράγμα που σημαίνει ότι υπάρχουν αρκετοί εκεί έξω και θα μου φαινόταν πολύ άσχημο να πληρώνω για να με κλέβουν.

Link to comment
Share on other sites

μετα το patch παρατηρησα οτι ενω πριν πατουσα quit και εκλεινε αστραπη (εχω ssd) ,τωρα το σκεφτεται για 5-6 δευτερολεπτα.εχει παρατηρησει καποιος καθυστερηση οταν κλεινει μετα το patch?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

εδιτ: Μήπως να κάνουμε κανα μηνιαίο donation,τουλάχιστον οι τακτικοί BAZOLabites, να κάνουμε τον ΒΑΖΑκο 64αρη. Εξάλλου τόσα λέφτα έχουμε δώσει σε νετκαφε για μερικές ώρες , καλά μπορεί και περισσότερες :rolleyes:, "γαλήνης" σε χρέπια ΠιΣι με λιωμένα από τσιγάρα πληκτρολόγια.

Εγώ είχα ρωτήσει και σε άλλο thread, τι κοστίζει ένας server και τι έσοδα μπορεί να έχει. Γενικά η απάντηση που πήρα ήταν ότι δεν έχει έσοδα, παρά μόνο αν στο νοικιάζει κάποια clan. Αν λοιπόν εμείς είμαστε η BazoClan, ας τον νοικιάσουμε για να χαιρόμαστε. Θα πρέπει όμως να μπουν και τα απαραίτητα φίλτρα, γιατί βλέπω στον BR ότι καθημερινά πέφτουν ban σε cheaters, πράγμα που σημαίνει ότι υπάρχουν αρκετοί εκεί έξω και θα μου φαινόταν πολύ άσχημο να πληρώνω για να με κλέβουν.

Συμφωνώ και εγώ με Grisos και Wizard!!!! Δυο,τρεις καφέδες λιγότερο το μηνά δεν θα λείψουν σε κανέναν πιστεύω .Άλλωστε είναι ένας τρόπος διασκέδασης χωρίς μεγάλο κόστος {στην κρίση που διανύουμε } και κάνοντας κάτι που μας αρέσει !!!! Είμαστε αρκετοί εδώ μέσα για να καλύψουμε το κόστος 64αρη !!

Link to comment
Share on other sites

μετα το patch παρατηρησα οτι ενω πριν πατουσα quit και εκλεινε αστραπη (εχω ssd) ,τωρα το σκεφτεται για 5-6 δευτερολεπτα.εχει παρατηρησει καποιος καθυστερηση οταν κλεινει μετα το patch?

Ακριβως τα ιδια και σε μενα (με ssd)

Link to comment
Share on other sites

Ο BazoServer πεταξε για Αγγλια.

Εγω ειμαι με 60 ping τωρα.

Οποιος θελει να δοκιμασει θα ειμαι μεσα για καμμια ωρα.

Περι tickets αναμονη να ξυπνησει ο αντιπροεδρος. :D

Για να δούμε θα έχουμε καλύτερα pings;

Τώρα μένει να βάλουμε τον αντιπρόεδρο να κάθεται στην κονσόλα και στο τέλος του κάθε round να του λέμε τι map θέλουμε και έτσι να μην τον αφήνουμε να παίξει :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.