Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

ρε παιδια να ρωτησω κάτι, co op πως γίνεται να παιξεις, πρεπει να γινει παιχνίδι με φιλο από τη λίστα;;

θελω να το δοκιμασω για να ξεκλειδώσω και τα υπολοιπα οπλα αλλα αφου ξεκινα μετα απο λιγο με πετα στην επιφανεια εργασιας.:wall:

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό το σημείο θα ήθελα να εκφράσω την αγάπη μου στους [MENTION=2962]zpaf[/MENTION] και [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] καθώς ο BAZAkos 64αρης είναι σκέτη τρέλα. Να είμαστε καλά να τον χαιρόμαστε και να σκοτωνόμαστε. :p

Link to comment
Share on other sites

Ντάξει δεν παίζει κάτι χειρότερο από Firestorm μετά από ξενύχτι.....

Τα μάτια μου έχουν γίνει κουμπότρυπες!:hang3:

Πάω μια βόλτα προς Θησείο κι αν δε πεθάνω μέχρι αύριο θα μπω και το βραδάκι....

Ζpaf,apostolis,wizard και λοιποί κάντε με κανα add γιατί εμένα δεν την παλεύκει το παιχνίδι!

JCDenton here.. :p

Over And Out!

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ, έχετε παρατηρήσει ότι οι Έλληνες παίκτες είναι πάντα στις πρώτες θέσεις; Έχουμε τον πόλεμο στο αίμα μας φαίνεται...:p

ε κατσε δεν νομιζω οτι και ολοι ευρωπαιοι,πανε εστω και εθελοντικα στρατο.δλδ φαντασου δεν εχουν πιασει οπλο στα χερια ποτε τους

Link to comment
Share on other sites

ε κατσε δεν νομιζω οτι και ολοι ευρωπαιοι,πανε εστω και εθελοντικα στρατο.δλδ φαντασου δεν εχουν πιασει οπλο στα χερια ποτε τους

Εμείς που κάναμε 2 ολόκληρες βολές με το τυφεκιοφόρο G3-άλφα γωνία γνωρίζουμε από όπλα δηλαδής? :p

Link to comment
Share on other sites

Ντάξει δεν παίζει κάτι χειρότερο από Firestorm μετά από ξενύχτι.....

Τα μάτια μου έχουν γίνει κουμπότρυπες!:hang3:

Πάω μια βόλτα προς Θησείο κι αν δε πεθάνω μέχρι αύριο θα μπω και το βραδάκι....

Ζpaf,apostolis,wizard και λοιποί κάντε με κανα add γιατί εμένα δεν την παλεύκει το παιχνίδι!

JCDenton here.. :p

Over And Out!

Σε κάποια φάση το σκορ μεταξύ μας ήταν 11-9 υπέρ μου. Με ξανακοίταξα και ελεγε 15-...! Προφανως ο χώρος δεν έφτανε για να βάλει 2 διψήφια! :p Πρέπει να καταλήξαμε περίπου 15-15, δεν ξέρω ποιός είχε πιο πολλά..

119w.png

Και το αποτέλεσμα του παιχνιδιού, μετά που γέμισε ο bazoserver!

bf32011121013435548.png

bf32011121013443421.png

Link to comment
Share on other sites

Ωραία που ήταν στο θησειοοοοοοο.Στην πρώτη γουλιά ζεστής σοκολάτας καβάλησα μηχανή και μπακ χοουμ για μάχη πάνω στο θρόνο...:sick:

[MENTION=17242]apostolis159[/MENTION] Μπα δε νομίζω μάλλον με είχες, γιατί εκτός του ότι ήσασταν σωστή squad με τα παιδιά, (π.χ στην squad μ μπαινοβγαίνανε "βάρβαροι" :p ) έτρωγα εσένα με τρωγε ο άλλος ή το ανάποδο...

Πάντως με 64αρη μου φαίνεται πολύ βαρύ το παιχνίδι και δεν παίζει χαρτί για αναβάθμιση...

Κι εκτός αυτού τα παιξε ο πόντικας και 2 μέρες τώρα είμαι με ένα optical της microsoft και χειροποίητο mousepad, φτιαγμένο από το κουτί της 6950 post-14979-1416075670,1504_thumb.jpg :p

Link to comment
Share on other sites

τώρα είμαι με ένα optical της microsoft

επος το WMO, αλλα θελει ενα κλοκαρισμα πρωτα στα 500hz για να το ευχαριστηθεις

How to Increase USB Sample Rate in Windows Vista/7

καντο ακριβως οποτε το γραφει ενας στην 2η σελιδα απτα comments

1. Download Driver Signature Enforcement Overrider (attached below as dseo13b.exe).

2. Download HIDUSBF (attached below as hidusbf.zip).

3. Run Driver Signature Enforcement Overrider and choose Enable Test Mode.

4. Extract HIDUSBF to some folder, right click on HIDUSBF.inf and choose Install.

5. Run Setup.exe from HIDUSBF’s folder, check the Filter on Device box and select your desired sample rate.

DO NOT CLICK INSTALL SERVICE !!

6. Run Driver Signature Enforcement Overrider again, choose Sign a System file and insert full path to the installed HIDUSBF.sys file

C:\Windows\System32\Drivers\HIDUSBF.sys

do it again with

C:\Windows\SysWOW64\Drivers\HIDUSBF.sys

7. Restart your computer and enjoy.

gl hf, gaming mouse και τα παπακια μου κουνιουνται :p

Link to comment
Share on other sites

Α γι αυτό είχα GTP score! Ο 54-1 πετούσε headshot με την 870MCS απ του διαόλου την μάνα και τότε ήταν που έκανα rage quit :p

Πρόεδρε δεν τον κάνεις πάλι 32; just sayin :p

Έγινε επεξεργασία από Zenor
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.