Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Οσοι θελουν να βγαλουν γρηγορα τα 5wins SQDM για το κουμπουρι.

[lameproof] Assignment.. QUICK SQDM, 2Kill Win - Server Browser - Battlelog / Battlefield 3

δεν προλαβαίνω να τους συναντήσω και τελειώνει το round.. :p

Link to comment
Share on other sites

31434208.jpg

Battlereport: Battle Report

Μια απόδειξη ότι το MG36 είναι αυτό που αγαπήσαμε στο BC2 και ναι αξίζει τα 50 supression assists!

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION]: Σταμάτα να ξεκλειδώνεις τις άλλες χαζομάρες και άρχισε να κάνεις κανα supression :clap:

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το video εχει μπει 4 φορες στο ιδιο θεμα. Ο τυπος ειναι εφευρετικος και τυχερος. Το ειδαμε. ΦΤΑΝΕΙ! :nothing:

Στο τέλος το βίντεο θα μαζέψει περισσότερες αρνητικές και θα είναι από άτομα που το είδαν ποσταρισμένο 50 φορές σε όλα τα BF3 topics :p

Link to comment
Share on other sites

υπερβολικά κορεσμένα/αφύσικα στην 2η φωτό :(

"αφυσικα" ειναι και στην πρωτη φωτο κατα τη γνωμη μου.

Παντως με λιγο πειραματισμο μπορεις να "δωσεις αρκετη ζωντανια" στην παλεττα του παιχνιδιου.

Η αληθεια ειναι οτι πραγματικα προτιμουσα τα χρωματα του BC2.

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ.

4Zu1P.jpg

Το παραχεσαν kinda στο BF3 με το saturation.

Link to comment
Share on other sites

neph,το FXAA Injector τελικα περναει απο pb κτλ? εχει καποιο αντικρυσμα στα fps?

αφου περασα οτι γυναικο-μαγαζο ειχε η Πατρα με τη γυναικα και αφου αληθωρισα περιμενωντας εξω απο καμια 50αρια δοκιμαστηρια(ειδικα στα εσωρουχα ηταν παραδεισος), αξιζω διαολε μια καρμποναρα κ ενα λιωσιμο μετα στο bf3 μεχρι το βραδυ...

Link to comment
Share on other sites

neph,το FXAA Injector τελικα περναει απο pb κτλ? εχει καποιο αντικρυσμα στα fps?

αφου περασα οτι γυναικο-μαγαζο ειχε η Πατρα με τη γυναικα και αφου αληθωρισα περιμενωντας εξω απο καμια 50αρια δοκιμαστηρια(ειδικα στα εσωρουχα ηταν παραδεισος), αξιζω διαολε μια καρμποναρα κ ενα λιωσιμο μετα στο bf3 μεχρι το βραδυ...

Ο zh1nt0 σημερα ειπε στο tweeters οτι το συζητανε στα HQ για το τι θα κανουν για αυτο.

Αστα η γυρα Αγ.Ανδρεου>Κορινθου>Γουναρη>Μαιζωνος και ολα τα στενα αναμεσα ειναι ΘΑΝΑΤΟΣ.:p

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Better sharper custom FXAA injector! - Electronic Arts UK Community

Στις τελευταιες σελιδες εχουν βαλει και το tool απο guru3d για πιο ευκολο πειραγμα και τις νεοτερες εκδοσεις.

ΥΓ. υπαρχει και το SMAA Injector αλλα δεν το εχω δοκιμασει προσωπικα, μονο φωτογραφιες εχω δει και αναλυσεις αυτουνου που το φτιαξε στο blog του.

Link to comment
Share on other sites

παιδες πηρα και γω το παιχνιδι αλλα εχω προβλημα.μερικη ωρα αφου ξεκινησω να παιζω mp κρασαρει το game και μερικες φορες και ολο το pc.1-2 φορες μου χει βγαλει directx error,εχω κανει reinstall τους τελευταιους drivers την nvidia,directx,punkbaster αλλα τιποτα.μηπως ειχε κανεις το ιδιο προβλημα και αν ναι καταφερε να το φτιαξει?απο μια μικρη αναζητηση που εκανα στο νετ δεν βρηκα λυση και εχω απογοητευτει.(το συστημα που παιζω ειναι της υπογραφης και ολα ειναι stock.)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.