Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

υπερβολικά κορεσμένα/αφύσικα στην 2η φωτό
"αφυσικα" ειναι και στην πρωτη φωτο κατα τη γνωμη μου.

Συμφωνώ με τον [MENTION=172]papatsonis[/MENTION]. Στην πρώτη είναι λιγότερο κορεσμένα τα χρώματα και είναι πιό φυσικά. Στη δεύτερη είναι εντυπωσιακά, αλλά δεν είναι φυσικά.

παιδες πηρα και γω το παιχνιδι αλλα εχω προβλημα.μερικη ωρα αφου ξεκινησω να παιζω mp κρασαρει το game και μερικες φορες και ολο το pc.1-2 φορες μου χει βγαλει directx error,εχω κανει reinstall τους τελευταιους drivers την nvidia,directx,punkbaster αλλα τιποτα.μηπως ειχε κανεις το ιδιο προβλημα και αν ναι καταφερε να το φτιαξει?απο μια μικρη αναζητηση που εκανα στο νετ δεν βρηκα λυση και εχω απογοητευτει.(το συστημα που παιζω ειναι της υπογραφης και ολα ειναι stock.)

Δοκίμασε να μεγαλώσεις το swap file των Windows, άσχετα με το ότι έχεις 6GB μνήμη.

Link to comment
Share on other sites

Τι Hunting the distance ρε φίλε αφού στημένο ήταν

Κανονίζουμε κι εμείς να μπούμε αύριο Bazo που δε θα είναι κανείς, θα σου ρίξω μία εγώ, θα μου ρίξεις μία εσύ και θα κάνουμε το ίδιο... Έτσι για το σπάσιμο... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Κανονίζουμε κι εμείς να μπούμε αύριο Bazo που δε θα είναι κανείς, θα σου ρίξω 50 εγώ, θα μου ρίξεις 50 εσύ και θα κάνουμε το ίδιο... Έτσι για το σπάσιμο... :rolleyes:

fixed :p (βάλτε ό,τι νούμερο θέλετε στα bold >10)

Link to comment
Share on other sites

ο τυπάκος ως user το έχει ποστάρει και στο Insomnia στο αντιστοιχο ΒΦ3 Τοπικ

fixed :p (βάλτε ό,τι νούμερο θέλετε στα bold >10)

να πάτε όμως πάνω απο 3KM

Reach the top(globally)

Έγινε επεξεργασία από tazerom
Link to comment
Share on other sites

Destruction 3.0 is a feature in Battlefield 3. Destruction 3.0 allows players to destroy objects with explosives like before, although, regular firearms such as the M4A1 can demolish on a much smaller scale. This new form of destruction is known as "microdestruction". Also, damage to buildings caused by explosions ripple out across the entirety of a wall, causing widespread damage and deformation, instead of affecting a limited 'segment' of a building. Falling pieces of rubble can potientially kill a player.

Unlike Destruction 2.0, Destruction 3.0 only allowed for a limited amount of destruction and only very few buildings could be totally demolished. This however, changed with the release of the Back to Karkand DLC. It allowed almost all structures to be destroyed in the map pack. The update for the DLC also allowed for more destruction in the base game

woot?

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με τον [MENTION=172]papatsonis[/MENTION]. Στην πρώτη είναι λιγότερο κορεσμένα τα χρώματα και είναι πιό φυσικά. Στη δεύτερη είναι εντυπωσιακά, αλλά δεν είναι φυσικά.

Δοκίμασε να μεγαλώσεις το swap file των Windows, άσχετα με το ότι έχεις 6GB μνήμη.

bf3.exe/ιδιοτητες/συμβατοτητα/απενεργοποιηση συνθεσης επιφανειας εργασιας

δοκιμασε και αυτο... :)

δοκιμασα και τα 2 αλλα τιποτα :/ τιποτα αλλο?μου φαινεται αρκετα συμπαθητικο το παιχνιδι και θελω να παιξω και δεν μπορω :wall:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION]

Καλά ότι να 'ναι! Εδώ δοκίμαζα προχθές στο Strike At Karkand να γκρεμίσω ένα τείχο στο square με C4 και το αποτέλεσμα ήταν 4 μεγάλες σταμπες. :wall:

Το μαμισαν το θέμα με το destruction. Πραγματικά αν πρέπει να φτιάξουν κάτι ASAP είναι το destruction model.

Link to comment
Share on other sites

Κανονίζουμε κι εμείς να μπούμε αύριο Bazo που δε θα είναι κανείς, θα σου ρίξω μία εγώ, θα μου ρίξεις μία εσύ και θα κάνουμε το ίδιο... Έτσι για το σπάσιμο... :rolleyes:

Πάμε και τώρα αν θες, έτσι να δούμε πόσο θα πάρει για να το πετύχουμε :p

Αλλά λογικά θέλει 4 άτομα για να ξεκινήσει.

Έγινε επεξεργασία από Zenor
Link to comment
Share on other sites

λοιπον εωσοτου γυρισω απο επαρχια δεν θα επιτρεπω να δουλευουν σωστα οι σερβερς της ευρωπης γκε γκε ?ΜΟΥΑΑΑΑΧΧΑΑΧΑΧΑχαχα....(σατανικο γελιο που χανεται σιγα σιγα μαζι με τη σκια μου στο σκοταδι)

Link to comment
Share on other sites

Έπαιζα στον banana republic,στην grand bazaar και έφαγε φρίκη..

Φαίνεται το θέμα με τα server crash δεν έχει να κάνει με τα νέα map μόνο.

Να κανεις join εκει που μπαινει ο Wizard! :D

Σε άλλους servers που παίζουμε όμως δεν έχουμε ανάλογα προβλήματα...:hm:
Link to comment
Share on other sites

Να κανεις join εκει που μπαινει ο Wizard!

Καλά βρε, ξέρεις ότι μπαίνω Bazo και είναι η 1η επιλογή :)

Απλά, δε μου έχει τύχει σε άλλον. Βέβαια, βάσει του ποσοστού που μπαίνω σε άλλους είναι και λιγότερες πιθανότητες ;)

Link to comment
Share on other sites

μάπα το QBZ, δύναμη το G53, μάπα και το MG35 (σε σχέση με το BC2), δύναμη το PP19, καλό το FAMAS με σωστή διόπτρα, καλό και το L96, μένει το Jackhammer, λεπτά μετράω :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Οποιος θελει και μπορει ας κανει μια δοκιμη ενοσω τρεχει FRAPS ή render.drawfps 1

και ας δοκιμασει αυτη την εντολη στο command

WorldRender.DxDeferredCsPathEnable

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION] καντο πριν πας στη δουλεια ε:p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.