Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Ωρε και γω εστειλα μηνυμα στον αντμιν οτι εχουμε τσιτερ,αλλα kοιταζοντας αυτο το μπατλογκ με δημιουργηθηκε η απορια γιατι δεν εχει το βραβειο της ευστοχιας?και εξακολουθω να την εχω...

Link to comment
Share on other sites

Ωρε και γω εστειλα μηνυμα στον αντμιν οτι εχουμε τσιτερ,αλλα kοιταζοντας αυτο το μπατλογκ με δημιουργηθηκε η απορια γιατι δεν εχει το βραβειο της ευστοχιας?και εξακολουθω να την εχω...

Γιατι παιζοντας με cheat και απλα κλικαροντας με αριστερο κλικ δεν ξερεις αν οντως τον βλεπεις ή οχι.

Εξαρταται απο το cheat βεβαια.

Παιδες ο τυπος κλεβει.

Τελος.

Το ασχημο ειναι οτι η ΕΑ δεν κανει Τ Ι Π Ο Τ Α.

Link to comment
Share on other sites

919 kills με το Μ249 και τα 621 headshots.ΟΚ.-

εδιτ.

48 kills με το MP7,τα 42 hs.-

ΟΧΙ,δν ειναι cheater..απλα εμεις ολοι ασχετοι,noobades κτλ...

ψιτ μην κανεις αγριαδες γιατι θα παω στη φωλια που εχεις τα ελικοπτερα και θα σου ξεβιδωσω τους ελικες.απορια ειπα εχω μπαα Και μη νομιζεις οτι ξεχασα τα καμωματα σου με το ραντιστικο ελικοφτερο σημερα

Link to comment
Share on other sites

Γιατι παιζοντας με cheat και απλα κλικαροντας με αριστερο κλικ δεν ξερεις αν οντως τον βλεπεις ή οχι.

Εξαρταται απο το cheat βεβαια.

Παιδες ο τυπος κλεβει.

Τελος.

Το ασχημο ειναι οτι η ΕΑ δεν κανει Τ Ι Π Ο Τ Α.

Δεν καταλαβα τι ειναι ολα αυτα τα αριστερα κλικ που λες ,αλλα δεν εχει σημασια,ειναι η ωρα για αρμεγμa. Ονειρα γλυκα ας εχουμε

Link to comment
Share on other sites

Δεν τίθεται θέμα συζήτησης για το αν είναι cheatέρι ή όχι. Ο skilled player φαίνεται πεντακάθαρα ingame και χωρίς να δεις τα stats. Ο τύπος ήταν μόνο kills και ακραία kills.Προσωπικά είχα στηθεί για ώρα σε μια ανύποπτη γωνία και τον περίμενα. Βγήκε κοιτόντας εμένα μου έριξε μια σφαίρα και ξαναμαζεύτηκε. Σίγουρα δε με είχαν αντιληφθεί. Το γεγονός ότι τον αφήνουν να κάνει ό,τι κάνει ανενόχλητος είναι τραγικό... Γενικά έχω παρατηρήσει ότι τα τελευταία χρόνια (μετά CS εποχής) το cheating στα online FPS δεν το κυνηγάνε καθόλου... Το καλό είναι ότι οι gamers έχουν συνειδητοποιηθεί και το αποφεύγουν, αλλά όταν πετύχεις cheater θα σου γ#μήσει το game και τη διάθεση μιας που δε θα τον κυνηγήσει κανείς.

Πάλι καλά εχτές είχαμε admin απίκο.

Έγινε επεξεργασία από dexter20csgr
Link to comment
Share on other sites

Eιναι απιστευτο παντως αυτο που γινετε με τα cheateria...εχθες το απογευμα ειχα μπει σε ενα γερμανικο server και υπηρχε ενας τυπας που με το που εκανες spawn σε σκωτοναι....ειχε κανει 105 kills κ μια φορα πρεπει να ειχε αυτοκτονιση.Δυο απανωτα kills σε χρονο dt,δεν προλαβενα να βγω στην πιστα.

Ηθελα να ηξερα τι απολαμβανουνε αυτοι που τα κανουνε? Τοσο γιδια ειναι κ χαλανε το παιχνιδι των αλλων..

Link to comment
Share on other sites

Τοσο γιδια ειναι κ χαλανε το παιχνιδι των αλλων..

Έλα τώρα... Λες και είναι οι μόνο κομπλεξικοί που θα πετύχουμε στη ζωή μας... Το ίδιο είναι με τον άλλο που περνάει και σου κάνει το αυτοκίνητο καινούριο με κλειδί...

Παίδες μπείτε να λιώσουμε λίγο!

Εγώ θα μπω σε 30-40' γιατί τώρα μαζεύουμε λίγο το σπίτι.

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιον παίζετε ?

Προσπαθούμε να μαζευόμαστε BaZo που είναι "δικός" μας, αλλά αν δεν έχει κόσμο, σκορπάμε γενικά...

Edit: Για κάποιο λόγο σήμερα έχω πολύ μεγάλα pings με τον BaZo, ενώ με τους υπόλοιπους favorites είμαι στα φυσιολογικά... :hmm:

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Έλα τώρα... Λες και είναι οι μόνο κομπλεξικοί που θα πετύχουμε στη ζωή μας... Το ίδιο είναι με τον άλλο που περνάει και σου κάνει το αυτοκίνητο καινούριο με κλειδί...

Δεν εχεις αδικο σε αυτο ετσι ειναι...παντου υπαρχουν κομπλεξικοι....Αλλα ειναι πολυ τραβηγμενο να τους αφηνουν ετσι...τελος παντων το καλυτερο ειναι να την κανεις με ελαφρα πηδηματακια κ σε αλλη πορτοκαλια.....

Εγώ θα μπω σε 30-40' γιατί τώρα μαζεύουμε λίγο το σπίτι.

Link to comment
Share on other sites

Ισχύουν οι παρακάτω ;

Εγώ έβαλα αυτές εδώ. Μισό να δοκιμάσω και αυτές που δίνεις

Port Forwarding Battlefield 3 on the Linksys WAG200G - PortForward.com

eDIT: Τίποτα...! Τα ίδια..!

Έγινε επεξεργασία από Flame13Gr
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβαλα αυτές εδώ. Μισό να δοκιμάσω και αυτές που δίνεις

Port Forwarding Battlefield 3 on the Linksys WAG200G - PortForward.com

eDIT: Τίποτα...! Τα ίδια..!

ρε παιδι μου δεν μπαινεις πουθενα?η μπαινεις και σε πεταει μετα απο λιγο?αλλο ρουτερ εχεις να κανεις δοκιμη?

Link to comment
Share on other sites

Και ναι!!!!!! ταταρρρααα ρρραα τααααα τααα!! Την βρήκα την λύση!

Το πρόβλημα ήταν από το patch της ΕΑ.

Έβαλε κάποια γραμμή στο αρχείο hosts και μόλις έσβησα κάποιες γραμμές μπαίνω κανονικά παντού!!!

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!

Λοιπόν για να ανακεφαλαιώσω .

Όποιος έχεις παρόμοιο πρόβλημα. Δηλαδή πάει να μπει σε οποιοδήποτε server και του βγάζει κάτω αριστερά στο παραθυράκι μετά το log in ,αυτό εδώ:

You were disconnected from EA Online (1)

Για να το φτιάξει πρέπει να πάει:

c:/windows/system32/drivers/etc

hosts -> ανοίξτε το αρχείο με το notepad :

# localhost name resolution is handled within DNS itself.

# 127.0.0.1 localhost

# ::1 localhost

# localhost

Αφήστε μόνο αυτό και σβήστε από εκεί κάτω μόνο τα πάντα.

Προσοχή!

Μέσα σε αυτό το αρχείο περιέχονται και στοιχεία από προγράμματα που τυχόν έχουν ενεργοποιηθεί online..! επειδή δεν ξέρω ποια ακριβώς γραμμή είναι αυτή που δημιουργεί το πρόβλημα απ την EA, συνιστώ να κάνετε copy paste σε ένα άλλο notepad έτσι ώστε αν έχετε πρόβλημα να κάνε add την γραμμή για να δουλέψει κάποιο πρόγραμμα που τυχόν σας λέει ότι δεν έχει ενεργοποιηθεί.

Αυτά!

Πάω να καώ !! :dance3::dance3::dance3::clap::smoke:

Link to comment
Share on other sites

Και ναι!!!!!! ταταρρρααα ρρραα τααααα τααα!! Την βρήκα την λύση!

Το πρόβλημα ήταν από το patch της ΕΑ.

Έβαλε κάποια γραμμή στο αρχείο hosts και μόλις έσβησα κάποιες γραμμές μπαίνω κανονικά παντού!!!

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!

Λοιπόν για να ανακεφαλαιώσω .

Όποιος έχεις παρόμοιο πρόβλημα. Δηλαδή πάει να μπει σε οποιοδήποτε server και του βγάζει κάτω αριστερά στο παραθυράκι μετά το log in ,αυτό εδώ:

You were disconnected from EA Online (1)

Για να το φτιάξει πρέπει να πάει:

c:/windows/system32/drivers/etc

hosts -> ανοίξτε το αρχείο με το notepad :

Αφήστε μόνο αυτό και σβήστε από εκεί κάτω μόνο τα πάντα.

Προσοχή!

Μέσα σε αυτό το αρχείο περιέχονται και στοιχεία από προγράμματα που τυχόν έχουν ενεργοποιηθεί online..! επειδή δεν ξέρω ποια ακριβώς γραμμή είναι αυτή που δημιουργεί το πρόβλημα απ την EA, συνιστώ να κάνετε copy paste σε ένα άλλο notepad έτσι ώστε αν έχετε πρόβλημα να κάνε add την γραμμή για να δουλέψει κάποιο πρόγραμμα που τυχόν σας λέει ότι δεν έχει ενεργοποιηθεί.

Αυτά!

Πάω να καώ !! :dance3::dance3::dance3::clap::smoke:

bazo server γιατι εκει ο ηλιος καιει για μας τους ευαισθητους

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.