Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

ζήλεια ψώρα...[MENTION=173]Wizard![/MENTION]...:getlost::getlost:

2-3 φορές έχω καταφέρει να παίξω σε τέτοιο "mode" και το παιχνίδι είναι εντελώς διαφορετικό!

Έγινε επεξεργασία από tazerom
Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι πολύ σπαστικό να μην μπορείς να ακούσεις τί συμβαίνει γύρω σου, μόνο τα όπλα ακούγονται, ούτε βήματα ούτε φωνές!

[MENTION=5236]sof[/MENTION]GR

Θα το θυμάμαι το χθεσινό (6-0). :getlost:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι πολύ σπαστικό να μην μπορείς να ακούσεις τί συμβαίνει γύρω σου, μόνο τα όπλα ακούγονται, ούτε βήματα ούτε φωνές!

[MENTION=5236]sof[/MENTION]GR

Θα το θυμάμαι το χθεσινό (6-0). :getlost:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=wJ0Sxr2gvV8]Does it hurt? - Robocop - YouTube[/ame]

Εγω φωνες ακουω μια χαρα παντως, θυμαμαι χαρακτηριστικα οταν πηγαινα να βγω απο μια στοα και ακουσα εναν αμερικανο να σκουζει " PLANTING THE C4 ! " εμεινα πισω και εφυγαν μπροστα ο [MENTION=560]gbak[/MENTION] και ο [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION] για να κανουν το decoy :p

φφφφφαντιστικε σεξομανη admin με χαλια γουστο στις πιστες τα games και τις γυναικες κανονισε κανα πιστολ only ρε μαν, come on .......

Ειδικά όταν ρίξαμε το μεταφορικό με 5 άτομα μέσα ήταν πολύ καλή στιγμή! Είχε και τον [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] δίπλα του που τον προμήθευε με πυρομαχικά και φυσικά το squad έκανε το καλύτερο σκορ.

Μυστικό για όλα αυτά το ότι μιλάγαμε και υπήρχε συνεννόηση, γιατί με το chat δε γίνεται δουλειά.

Μαρεσει που οταν εκανα spawn στο black hawk ( 5η θεση κιολας :S ) εγραψα στον πιλοτο " I hope you fly well ", περασε απο πανω σας λες και πεταγε αεροστατο ο γκασμας :S εριξε και μια ξεγυρισμενη κανονια ο [MENTION=14120]narta[/MENTION] πιο πριν στο viper χωρις guided κιολας, παντως τετοια σκηνικα γινονται πολυ συχνα με τα ατομα στο party μου,

Το προβλημα ειναι πως δεν μπορω ο ιδιος να χειριστω το soflam γιατι στριβει ΠΟΛΥ αργα μετα το τελευταιο patch + οτι οι αλλοι οταν κανουν το tag γκρινιαζουν γιατι δινει πολυ λιγους ποντους σε συγκριση με αυτους που παιρνουν οσοι ριχνουν το javelin και παιρνουν το kill, το αλλο προβλημα ειναι οτι δεν εχω ξεκλειδωσει ακομα το CCITV station στο αρμα, οποτε αναγκαζομαι να αλλαζω θεσεις με αυτον που το εχει ηδη, οταν λοιπον μια squad δεν ασχολειται με τιποτα αλλο εκτος απο 1-2 καταραμενα ελικοπτερα που παιδευεται λογω των παραπανω δυσκολιων να τα ριξει, τοτε το αποτελεσμα του γυρου εξαρταται κυριως απτο ποσο καλα θα κανουν την δουλεια τους οι υπολοιποι 28 randoms :S

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

Εχθές πάντως το χάρηκα πολύ το παιχνίδι. Αν και δεν έκανα ιδιαίτερο σκορ, συνεργαστήκαμε άριστα με τον [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION] και κατεβάζαμε ελικόΦτερα για πλάκα. Έβαζα soflam, τα "έβαφα" και τα έριχνε με το Javelin σα μύγες. Ειδικά όταν ρίξαμε το μεταφορικό με 5 άτομα μέσα ήταν πολύ καλή στιγμή! Είχε και τον [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] δίπλα του που τον προμήθευε με πυρομαχικά και φυσικά το squad έκανε το καλύτερο σκορ.

Μυστικό για όλα αυτά το ότι μιλάγαμε και υπήρχε συνεννόηση, γιατί με το chat δε γίνεται δουλειά.

Και μετά στο τελευταίο Game το δικό σου μπήκα και εγώ και πόσες παιξαμε? 4ς πίστες ακόμα? με narta lazy gousia? το χουμε για σήμερα κανα game?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι παρα πολυ δυσκολο να στησεις για event και μονο το server για pistols μονο.

το 90% ΔΕΝ θα διαβαζει τι γραφουν τα rules Και θα τους πεταει συνεχεια....

-εχω αθλιο γουστο στις γυναικες?στις μισες και βαλε συμφωνουμε ρε χαλβα!!!-

Link to comment
Share on other sites

Εχθές πάντως το χάρηκα πολύ το παιχνίδι. Αν και δεν έκανα ιδιαίτερο σκορ, συνεργαστήκαμε άριστα με τον @gousias1979 και κατεβάζαμε ελικόΦτερα για πλάκα. Έβαζα soflam, τα "έβαφα" και τα έριχνε με το Javelin σα μύγες. Ειδικά όταν ρίξαμε το μεταφορικό με 5 άτομα μέσα ήταν πολύ καλή στιγμή! Είχε και τον @Lazy Dog δίπλα του που τον προμήθευε με πυρομαχικά και φυσικά το squad έκανε το καλύτερο σκορ.

Μυστικό για όλα αυτά το ότι μιλάγαμε και υπήρχε συνεννόηση, γιατί με το chat δε γίνεται δουλειά.

I don't know about you, αλλα χτες κατεβασα 5 ελικοφτερα με τανκ. Αρχιζω και παιρνω το καλάι... Αμα κατεβασω και τον [MENTION=14206]AKISSS[/MENTION] δεν το ξανανοιγω το παιχνιδι :p

Link to comment
Share on other sites

I don't know about you, αλλα χτες κατεβασα 5 ελικοφτερα με τανκ. Αρχιζω και παιρνω το καλάι... Αμα κατεβασω και τον [MENTION=14206]AKISSS[/MENTION] δεν το ξανανοιγω το παιχνιδι :p

Α ευκολο ειναι.

Πριν καμια βδομαδα παιζαμε Firestorm -ειχε gunner τον Propi- και γω τον Papatsoni στην 3η θεση του tank.

Εφαγε τρελα guided.

-μετα ομως θυμωσε και ετρεχα να κρυφτω-:p

Link to comment
Share on other sites

3η θεση του τανκ? τι τανκ ειναι αυτο

πολυμορφικό.......

απλά ξεκλειδώνει "add-on"

The Commander's Independent Thermal Viewer (CITV) is equipped on the M1A2 Abrams and provides the tank commander with remote-controlled day and night optics; it is not dissimilar to the periscope used in older designs, as it provides protected, 360-degree view for the commander without having to reorient the tank turret. However, the CITV can also function as a backup main gun sight, and has a 2.6x or 7.7x zoom.

από Battle Wiki

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα ειναι πως δεν μπορω ο ιδιος να χειριστω το soflam γιατι στριβει ΠΟΛΥ αργα μετα το τελευταιο patch

Ναι, είναι πρόβλημα αυτό, αλλά το διορθώνω με αλλαγή στα dpi του ποντικού. Έχω 6000 για τα soflam, 2000 για το παιχνίδι και 500 για όταν κάνω την κάμπια...

...οτι οι αλλοι οταν κανουν το tag γκρινιαζουν γιατι δινει πολυ λιγους ποντους σε συγκριση με αυτους που παιρνουν οσοι ριχνουν το javelin και παιρνουν το kill

Σωστό, κι εγώ εχθές είχα τους λιγότερους από τη squad, αλλά το χάρηκα γιατί δεν είμαι point-junkie

οταν λοιπον μια squad δεν ασχολειται με τιποτα αλλο εκτος απο 1-2 καταραμενα ελικοπτερα που παιδευεται λογω των παραπανω δυσκολιων να τα ριξει, τοτε το αποτελεσμα του γυρου εξαρταται κυριως απτο ποσο καλα θα κανουν την δουλεια τους οι υπολοιποι 28 randoms

Μπα... Τα ρίχναμε εύκολα. Καθάριζα τους snipers στους λόφους. Τα παιδιά, έπαιρναν σημαίες. Μόλις σηκωνόταν κάποιο, paint, lock, fire, και συνεχίζαμε. Σημειωτέον δε, ότι έπαιρνα το soflam όποτε μπορούσα για να μην το καταστρέφουν, οπότε είχα και ρίσκο να με δουν αφού καθόμουν σχεδόν δίπλα του και σημάδευα, δεν είχα πάντα δυνατότητα κάλυψης.

Link to comment
Share on other sites

Oi~~!

Ενεργοποιησα παλι το punkbuster images αφου πλεον δεν υπαρχει θεμα με τα green flashes (αν το θυμαστε αυτο το θεμα, ε ηταν λογω των "οθονιων" που τραβαγε το PB)

Τα βλεπετε εδω

The BAZO Republic - 1000 Tickets - Hosted by TheLab.gr : Punkbuster Images

Link to comment
Share on other sites

Oi~~!

Ενεργοποιησα παλι το punkbuster images αφου πλεον δεν υπαρχει θεμα με τα green flashes (αν το θυμαστε αυτο το θεμα, ε ηταν λογω των "οθονιων" που τραβαγε το PB)

Τα βλεπετε εδω

The BAZO Republic - 1000 Tickets - Hosted by TheLab.gr : Punkbuster Images

Με ποιό σκεπτικό τραβάει screenshots και τι πρέπει να προσέξουμε εμείς μετά...;

Link to comment
Share on other sites

Με ποιό σκεπτικό τραβάει screenshots και τι πρέπει να προσέξουμε εμείς μετά...;

Randomly.

Ειναι απλως αλλος ενας ελεγχος για cheats αφου ουσιαστικα στο image βλεπεις τι βλεπει ο παικτης αρα αν εχει wallhack πχ θα φανει.

Κανουμε ενα ελεγχο καθημερινα οποιος φαινεται οτιδηποτε κερδιζει μια θεση permaban μην ξαναπατησει το ποδι του στο server και φυσικα ανεβασμα στην GGCStream για να παρει πτηνο και απο ολους τους υπολοιπους σερβερ.:)

Link to comment
Share on other sites

Με ποιό σκεπτικό τραβάει screenshots και τι πρέπει να προσέξουμε εμείς μετά...;

χμμμμ ισως κατι μακροστενα παραληλογραμμα που εχουν οι χακερς στις οθονες τους..?το πετυχα εφταματη γκομενα?

Link to comment
Share on other sites

Εγω φωνες ακουω μια χαρα παντως, θυμαμαι χαρακτηριστικα οταν πηγαινα να βγω απο μια στοα και ακουσα εναν αμερικανο να σκουζει " PLANTING THE C4 ! " εμεινα πισω και εφυγαν μπροστα ο [MENTION=560]gbak[/MENTION] και ο [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION] για να κανουν το decoy :p

δεν υπαρχει καλυτερο θεαμα απο ενα ελικοπτερο να τιναζεται στον αερα απο τζαβέλα και να διακρινεις στον αερα κομματακια απο ακουστικα :kiss3:

παιδιά ποιος είναι ο daecon? κάπως έτσι νομίζω λέγεται

η δεν ειναι απο εδω μεσα?

ισως τον ξερω..αν βοηθησεις την μνημη μου λιγο.. ($$$)μπορει να θυμηθω κατι

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.