Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Μια ερώτηση: είναι φυσιολογικό να αργεί να κάνει join σε game παίζοντας multi; Επίσης μου έβγαζε και ένα μήνυμα για disconnection from EA online, αν το θυμάμαι καλά. Να φταίει η σύνδεσή μου άραγε;

Υ.Γ. αν δεν είναι σε σωστό Θέμα η ερώτηση ας μετακινηθεί.

Link to comment
Share on other sites

Universal Plug and Play

βρες το στο ρουτερ και καντο disable,στο δικο μου το draytek ειναι στα applications.

κανονικα θελει να περασεις και τα ports manual μετα,εγω το αφησα ως εχει και ειναι οκ.

Link to comment
Share on other sites

τι να πω,σε αλλα games θελει on σε αλλα off,ειναι λιγο χασιμο το θεμα..

επειδη ειμαι χωρις pc τωρα και το μονο που μπορω να παιξω ειναι modern warfare 3 στο λαπτοπι,σε αυτο θελει on.

δλδ αμα ειναι σε καθε game να αλλαζουμε και τα settings του router,παει το χασαμε

το λογικο ειναι upnp off και manual open ports του καθε παιχνιδιου,απο Port Forwarding Guides Listed by Manufacturer and Model - PortForward.com

Link to comment
Share on other sites

Τρεις συμβουλές:

1) Δοκιμάστε 6x Rifle Scope + Grip + Heavy Barel σε όποιο assault rifle θέλετε και θα με θυμηθείτε.

2) Δοκιμάστε P90 (γυμνό) και θα με ξαναθυμηθείτε.

3) Βγάλτε τους σιγαστήρες από τα όπλα.

Link to comment
Share on other sites

Το P90 ειναι θεριστηρι.

Απλα μεχρι Medium αποστασεις.Μετα παει κουκουρουκου.

Το 6Χ δεν παιζει να το βαλω γιατι γυαλιζει σαν κωλος γυμνιστη πασαλειμμένος με baby lotion τον Αυγουστο.

Τους σιγαστηρες σκοπευω να τους βγαλω γιατι οταν ερθει το πατσακι θα φαω τρελη φρικη.

Link to comment
Share on other sites

Αν παίζεις assault, η λάμψη του 6x που θα δει ο αντίπαλος θα είναι και η τελευταία :triniti:

Εκτός αυτού, η 6x σε "ωθεί" από μόνη της να βαράς κεφάλια. Επίσης με το heavy barel, γίνεσαι σαν sniper και για μακρινές αποστάσεις.

Από την πείρα έχω δει ότι ο assault πάντα βαράει από medium-long αποστάσεις. Σε medium-long λοιπόν, το 6x θα σας έρθει "γάντι".

Από πολύ κόντα βαράς και αζούμωτα.

Έγινε επεξεργασία από Athanasios2104
Link to comment
Share on other sites

Τρεις συμβουλές:

1) Δοκιμάστε 6x Rifle Scope + Grip + Heavy Barel σε όποιο assault rifle θέλετε και θα με θυμηθείτε.

2) Δοκιμάστε P90 (γυμνό) και θα με ξαναθυμηθείτε.

3) Βγάλτε τους σιγαστήρες από τα όπλα.

καλο διαβασμα :p

~Symthic.com: REAL Battlefield 3 Charts: Damage, Time to Kill, Accuracy, Vehicle, Attachments + Stats and Mechanics

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2162]GruntGR[/MENTION]: Καλά τα stats και τα έχω δει, άλλα μιλάω βάση πείρας (ή μπύρας, όπως παίζει ο καθένας :p).

Όπως είπα τερματίζω όλα τα όπλα (του assault + engy) και δοκιμάζω όλες τις διόπτρες. Ο συνδυασμός που είπα μου έχει κάτσει τέλεια στα assault rifles.

Η αμέσως επόμενη διόπτρα είναι η αμερικάνικη Holo, άλλα αυτήν την φοράω μέχρι να ξεκλειδώσω την 6x ;)

Link to comment
Share on other sites

Για εμένα, σχεδόν όλα τα όπλα είναι ίδια ανά κατηγορία και όσον αφορά στο αποτέλεσμα. Γενικά υπάρχει ισορροπία και η επιλογή έχει να κάνει μόνο με το στυλ που παίζει ο καθένας.

Εχθές, έπαιζα με το Μ240Β γιατί ήθελα να πάρω το silver star. Μου έσπασε να νεύρα. Παρόλα αυτά, έκανα πολλά kill-streaks. Τα νεύρα μου τα έσπασε γιατί μέχρι να γυρίσεις σε αυτό, να το σηκώσεις και να αρχίσεις να ρίχνεις, σε έχουν πετύχει δέκα διαφορετικοί. Όταν λοιπόν γυρίζεις γύρω γύρω, δίνοντας ammo, βάζοντας c4, μαχαιρώνοντας και δεν είσαι όλη την ώρα με το primary weapon στο χέρι, το συγκεκριμένο όπλο δε βολεύει! Αν όμως αρχίσει να ρίχνει, επειδή έχει και 200άρα γεμιστήρα, είναι όποιον πάρει ο Χάρος. Στην Grand Bazaar, έβγαινα στην ευθεία του διαδρόμου, είτε από A είτε από C, και θέριζα. Άδειαζα τη 200άρα, σκότωνα 4, 5, 6 άτομα, πήγαινα στο πλάι, γέμιζα και πάλι το ίδιο.

Δεν υπάρχει καλύτερο και χειρότερο όπλο. Υπάρχει όπλο που ταιριάζει στο στυλ παιχνιδιού του καθενός. Μπορεί να υπάρχουν κι εξαιρέσεις φυσικά, αλλά η γενική γραμμή της Dice πιστεύω είναι αυτή.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες θα μπει weapon limiter?

Για αρχη θα μπει το MAV (αφου ολοι το χρησιμοποιουν για glitches και οχι για να spot-αρουν) και το Mortar(Mortar spam απο βαση)

Συμφωνουμε σε αυτο?

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.