Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Απο bf3blog

Δεν βλέπω μεγάλες αλλαγές , φτιάξανε το mavοκαβαλήμα άλλα δεν βλέπω καν αναφορά για το revive μετά από mav kill, και αυτό το Usas έχει γίνει σίριαλ στα τελευταία patch με τα frag ,για το τέλος ένα πρόβλημα στο περπατώ, σκοντάφτω στην πετρά και ...... "badluck" επιτελούςςςςςς fixed !!!!!, άντε θα έχουμε και κόρνα (μάλλον) στα jeep τυχερουλιδες :clap:!

δεν βλεπω κουμπι για bipod, ουτε για το τζουφιο το knife, ουτε για το αλληλοσκοτωμα, ουτε να λεει τπτ για αλλαγες στο ηλιθιο spawning system, ενδεικτικα στο Α και στο D της seine ξερω ακριβως που κανει spawn η αντιπαλη ομαδα και στεκομαι επιτηδες διπλα στα νεογεννητα νιωθοντας τυψεις :p

Δεν μαμιεται αφου φευγει το mav riding παλι καλα, το παλικαρι απτο symthic λυπαμαι μονο, εχει να κανει πολλΑααΑΑα γραφηματα και εγω εχω να ριξω πολυΥΥΥυυυυ διαβασμα :D~Symthic.com: REAL Battlefield 3 Charts: Damage, Time to Kill, Accuracy, Vehicle, Attachments + Stats and Mechanics

Link to comment
Share on other sites

το παλικαρι απτο symthic λυπαμαι μονο, εχει να κανει πολλΑααΑΑα γραφηματα και εγω εχω να ριξω πολυΥΥΥυυυυ διαβασμα :D~Symthic.com: REAL Battlefield 3 Charts: Damage, Time to Kill, Accuracy, Vehicle, Attachments + Stats and Mechanics

Μην ανησυχείς, αυτόματα τα βγάζει. Έχει βρει τρόπο και παίρνει τα δεδομένα από τα αρχεία ;)

Link to comment
Share on other sites

Το 2ο video τα σπαει...

Πως διαολο εχει πετυχει το tilt-shift lens effect;

Με το software που χρησιμοποιει για video editing;

Ποιο μπορει να ειναι αυτο;

δεν ειναι τιποτα.ενα φιλτρο βαζεις και του οριζεις σε ποιο σημειο ποσο θολο να ειναι και που καθαρο..ειναι μια τεχνικη για να φαινεται μινιατουρα το θεμα.

εγω εχω μια αλλη απορια.ολα τα βιντεο που φτιαχνουν οπως αυτο πως τραβας αυτα τα πλανα?

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά το βλέμμα του αντιπάλου όταν μαχαιρώνεται, είναι τρελό mindf#ck!!

Ένα βλέμμα τελείως κενό, που όπως φαντάζομαι είναι το βλέμμα κάποιου που ξέρει what will happen next...

Βίντεο like this, δείχνουν το πόσο απίστευτο game είναι το BF3, παρόλα τα κακά που έχει...

Link to comment
Share on other sites

Έχετε καμιά ιδέα γιατί εμένα στο ping μου δείχνει παύλα?

Για ένα περίεργο λόγο η Dice θέλει να ρωτάμε τους άλλους να μας το πουν...

Άσχετο, καμιά ελπίδα να επαναφέρουν στον Recon τα motion mines του BC2, έχουμε?

Υπάρχουν με άλλη μορφή και μάλιστα δύο διαφορετικά. MAV & T-UGS.

Έχει αναφερθεί και πιό πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Για ένα περίεργο λόγο η Dice θέλει να ρωτάμε τους άλλους να μας το πουν...

Υπάρχουν με άλλη μορφή και μάλιστα δύο διαφορετικά. MAV & T-UGS.

Έχει αναφερθεί και πιό πάνω.

Ναι τα έχω δει τα MAV & T-UGS.

Προσωπικά προτιμούσα τον τρόπο που χρησιμοποιούνταν, τα motion mines, στο BC2. Πιστεύω ότι βοηθούσαν τoν Recon να έχει καλύτερο mobility (αν είχε την διάθεση :)) & πιο άμεση συμμετοχή στη δράση.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.