Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

χαχαχαχα, σακος του μποξ ειμαι, ποιον να πρωτοθυμηθω? (εκτος απο τον thanoulis και το ps kills που ειναι φιλοι απο το adslgr και εναν wizard13 (η καπως ετσι) που ειναι μαχαιροβγαλτης :p

παιζω συνηθως city maps (karkand, bazaar, seine ειναι οι αγαπημενοι μου)

αυτος ειμαι http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/nikos035/stats/330521777/

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Ο ακης ειναι καλυτερος.Σοβαρα.

Καλα σιγουρα και εγω το πιστευω αυτο... Απο κανα δυο φορες που εχω μπει συνοδηγος, και δεν εκανε και τα κουφα που βλεπω απο κατω οτι κανει...

Ενταξει δν κανει κ τπτ τρελο..αν ειχε απεναντι του εναν average πιλοτο θα ειχει πεθανει στην αρχη..

Για αυτο ειπα και εγω οτι η αντιπαλη ομαδα ειναι για τα μπαζα, οχι μονο απο τον αερα αλλα ουτε απο το πεζικο δεν κανουν κατι... απλα δεν παυει για καποιον σαν εμενα που δεν μπορω ουτε να το απογειωσω (δεν εχω βρει χρονο να κατσω να ασχοληθω καθολου με τα ιπταμενα, δεν τρελενομαι κιολας) το βιντεο να δειχνει εντυπωσιακο, εστω σαν παρουσιαση...

Link to comment
Share on other sites

...και εναν wizard13gr που ειναι μαχαιροβγαλτης

Δε φτάνει που σε σκοτώνω με τη μία, γιατί με σφαίρες πρέπει να φας πολλές και πονάνε, παραπονιέσαι κι από πάνω...

Τσκ, τσκ, τσκ, χάλια η σημερινή νεολέρα :p

Link to comment
Share on other sites

Χαζευα τα recordings μ κ ειδα ενα ολο fail(απο θεμα αντανακλαστικων)..:hang3:fail knife και g18.Παιζει να τον εφαγα με την τελευταια σφαιρα.:tomato:.Φυσικα μετα ηπια κανα 2 τζουρες φραπε κ εστρωσα..

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=h_rpS2b5fSY&context=C327efabADOEgsToPDskLW3g_lOFS5uQhnKb21pMTy]BF3:need a coffe.. knife FAIL - YouTube[/ame]

Ποσο καλυτερα θα ηταν αν ηταν 1 hit kill τα bolt-action??

edit.

Επισης να πω οτι οσο ημουν πισω απο τον τυπο ελεγα <διαφορα> δικα μου..

Έγινε επεξεργασία από AKISSS
Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ το προβλημά μου γιατί μόνο στο Bf3 γίνεται αυτό..

Όταν βάζω την κάρτα μέσα από ccc στα 1125/1575 σε ότι ανάλυση και να παίξω, 1920χ1200 ή και 5760 μετά από κάνα δεκάλεπτο κρασάρει το παιχνίδι, ενώ όταν είναι στα νορμάλ 925 κτλπ όλα είναι μια χαρά.. αλλά αυτό συμβαίνει μόνο στο Bf3 σε ότι άλλο έχω τρέξει δεν υπάρχει πρόβλημα και βγάζει το συγκεκριμένο μήνυμα

http://www.thelab.gr/kartes-grafikon/the-ati-catalyst-driver-thread-27065-344.html#post1063189630

έχω βάλει και τρεις διαφορετικούς οδηγούς αλλά τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Βασικα ας κανει δοκιμες με αλλες τιμες εκτος τα "τερματα" του CCC.

Ισως δεν την παλευει λογω τασης.

Δεν ειναι ολα τα κομματια ιδια.

Μόνο στο Bf3 το κάνει αυτό, σε Nfs The Run, Assassins creed που αυτά παίζω επιπλέον τώρα (και Hon και Dota 2) δεν υπάρχει πρόβλημα επίσης..

Heaven/metro 2033/ και κάτι 3D mark που έτρεξα κανένα πρόβλημα και σε 5760χ1200 / 1920χ1200 κανένα πρόβλημα

Μόνο στο Bf3.. και σε 1920χ1200 και με low/medium/high/ultra όταν είναι τα ρολόγια έτσι έχω Crash.. και βγάζει το μύνημα.. (μετά από κανα 5 λεπτο)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.