Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

:dance3::dance3::dance3:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=5J0cu95IDE4&feature=relmfu]Battlefield 3: 5 Ways To Kill A Sniper Ep 2 - YouTube[/ame]

δειτε και το episode 1 και δωστε βαση στο bonus kill...:wall:

Έγινε επεξεργασία από fOuThErEpErGR
Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=VEBp7IvPeCs&hd=1]Battlefield 3 - Funny round start - YouTube[/ame]

ισως δεν εχει πολλη πλακα, αλλα εμενα μου αρεσε και παντα γελαω οταν το βλεπω, επειδη μου θυμιζει τα... νειατα μου στο BF3 oπου κι εγω τα ιδια εκανα...

(και θελω και να δοκιμασω πως ανεβαινουν τα videos του youtube το thelab.gr)

Link to comment
Share on other sites

θα ηταν καλυτερα να μην παραμεριζε ο τυπος, για να δουμε ποση ωρα θα προσπαθουσε ο αλλος να περασει απο μεσα του, μεχρι να ανακαλυψει το d ή το a button... (εγω μπορει να εκανα και μισο λεπτο και πιθανοτατα θα του εστελνα μηνυμα να κανει crouch για να πηδηξω απο πανω του... :p)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ο Bazo είναι εντελώς άδειος, μήπως να τηρούσαμε λίγο τα καθιερωμένα*...; :nothing:

Δε μου αρέσει να τον βλέπω έτσι...

*all maps, conquest large, 1000tkts. Βάλε και Β2Κ αλλά στη σειρά για να μην μπαινοβγαίνουν αυτοί που δεν το έχουν. Ας το αφήσουμε έτσι 4-5 μέρες να δούμε αν θα γεμίσει πάλι 24/7.

Link to comment
Share on other sites

εγώ λέω να το γυρίσετε 24/7 metro.

Μα το έχουμε πει ότι μπορεί να γίνει ένα event, All Day Metro, αν και άμα ψάξεις, θα βρεις πολλούς servers που το κάνουν ήδη.

Εχθές πάντως τη χάρηκα, γιατί ήμασταν ~40 άτομα και αντίστοιχα καλές ομάδες, οπότε έγινε ωραίο παιχνίδι και όχι ο χαμός που γίνεται με τα 64. Η μάχη γίνεται σε 3 σημεία*, που είναι πολύ στενά για 64 άτομα.

*αριστερή σκάλα, πίσω σκάλα, μπροστά σκάλα όταν έχουν πάρει το Β οι Ρώσσοι

αριστερή πόρτα, κεντρική πόρτα, δεξιά πόρτα, όταν έχουν πάρει το Β οι Αμερικάνοι

Link to comment
Share on other sites

Άμα μπεις στους favorite servers που έχω θα δεις εναν με 24/7 metro που παίζω. Εκεί έκανα και το Kill steak 57!!! χαχαχαχα!! καθόμουν πάνω απο τις σκάλες και έριχνα χειροβομβίδες σε ένα σημείο. :hehe:

Έχει πολύ χαβαλέ, οι αγαπημένες μου πίστες είναι metro και siene crossing.

Link to comment
Share on other sites

καθόμουν πάνω απο τις σκάλες και έριχνα χειροβομβίδες σε ένα σημείο. :hehe:

Μη το γελάς καθόλου,έτσι παίζεται η metro 64.

Κάθεσαι σε ένα σημείο και βαράς ντουβάρια.:fun:

Link to comment
Share on other sites

map rotation:

seine-bazaar-seine-sharqi-seine-metro-seine-karkand-seine

θα ελεγα να μπει και ενα Χ3 μετα απο καθε seine αλλα δεν θελω να γινω υπερβολικος... :p

ρε πατριδα 3καλινε, λες να μου αρεσει το seine λογω του ποταμιου; :p

φυσικα μιλαω ΜΟΝΟ για cq large 64p (και αν γινεται ban στους "snipers" -προσοχη: δεν ειπα στους recon αλλα στους "επιασα αραχνες και εβγαλα ριζες snipers")

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

και αν γινεται ban στους "snipers" -προσοχη: δεν ειπα στους recon αλλα στους "snipers"

Να κάνουμε ban και αυτούς που ρίχνουν με:

m320

USAS

grenades

machineguns

rpg/smaw

γιατί κάθονται σε ένα σημείο και θερίζουν κόσμο... :...:

Δεν έχει νόημα να μιλάμε για αποκλεισμό χρηστών, όταν η Metro.CQ.LG.64 είναι από μόνη της μια πίστα που προσφέρει ΜΟΝΟ statistics και τίποτα άλλο. Ο καθένας ρίχνει με ότι γουστάρει. Άμα δε σας αρέσει αυτό, μην παίζετε Metro.

Link to comment
Share on other sites

εμενα αν δεις απο τα στατιστικα μου, το καλυτερο οπλο μου ειναι το m320 και μου αρεσει το metro, αυτο δεν σημαινει οτι καθομαι σε ενα σημειο και ριχνω στα τυφλα.

συμφωνω με το σχολιο σου, πλακα εκανα προηγουμενως για ορισμενους campers, που παντως εχουν δικαιωμα να παιζουν οπως θελουν και να δεν μου αρεσει αλλαζω σερβερ, ειμαι κατα του ban σε νομιμους παικτες.

ακομα και αν δω εναν να βαραει ολμους απο τη βαση του ή καποιον που εχει καβαλησει εκεινο το μαραφετι που ειναι για κατασκοπεια και εχει ανεβει σε μια ταρατσα που κανονικα δεν θα μπορουσε, χαλιεμαι μεν αλλα δεν απαιτω να φαει ban αφου του επιτρεπεται απο το παιχνιδι να το κανει. απλα αλλαζω σερβερ και το πολυ πολυ να χρεωθω μια ηττα (τα στατιστικα μου και τα ratios μου ειναι το τελευταιο που με απασχολει προσωπικα) μαλλον παρεξηγηθηκε το ποστ μου επειδη ξεχασα να βαλω ακομα ενα :p εκει που επρεπε...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.