Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Τρία τσιτερια που reportαρα και βλέπω ότι πήραν επιτελούς αυτό που τους άξιζε μετά από ένα μηνά !!!!!

Δεν ξέρω τι διαδικασία ακολούθησες, αλλά εδώ περιγράφει τη σωστή:

The Official Battlefield Blog

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι διαδικασία ακολούθησες, αλλά εδώ περιγράφει τη σωστή:

The Official Battlefield Blog

Αυτή που postαρες είναι η πρώτη και αμέσως μετά printscreen το scoreboard και τον server εδώ: Get Satisfaction - People Powered Customer Service

το ειχε αναφερει ο [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] αν δε κάνω λάθος σε κάποιο post .

Link to comment
Share on other sites

Με το voice chat τι φάση παιζει?

Πρέπει να με κάνετε invite η μπορω να μπω έτσι? Αν γίνεται κάντε με κανενα invite που παίζω μόνος...:p

Επίσης, μέχρι πόσα άτομα χωράει?

Link to comment
Share on other sites

Με το voice chat τι φάση παιζει?

Πρέπει να με κάνετε invite η μπορω να μπω έτσι? Αν γίνεται κάντε με κανενα invite που παίζω μόνος...:p

Επίσης, μέχρι πόσα άτομα χωράει?

Δημιουργείς ή μπαίνεις σε ήδη υπάρχον party.

Το party μέχρι την τελευταία αναβάθμιση του plugin ήταν ανοικτό σε όλους. Αν ήμουν εγώ μέσα και σε είχα φίλο, έκανες click στο εικονάκι δίπλα στο όνομά μου και έμπαινες, άσχετα αν οι υπόλοιποι σε γνώριζαν ή όχι. Επίσης, μπορούσε να καλέσει όποιος ήθελε, όποιον ήθελε.

Πλέον, τα party είναι ως επί το πλείστον ιδιωτικά και μπαίνεις μόνο με πρόσκληση του creator. Κανονικά μπορεί ο creator να ορίσει αν θα είναι ανοικτό ή ιδιωτικό, αλλά κάπου κολλάει και το γυρνάει μόνο του σε ιδιωτικό τις περισσότερες φορές.

Τα party χωράνε μέχρι 8 άτομα.

Link to comment
Share on other sites

θέλει πλήρες "σύνολο κεφαλιού" :hehe:, ή μπορείς μόνο με μικρόφωνο ;

εγω το δουλευω μικροφωνο ηχεια .απλα θελει να εχει αποσταση το μικροφωνο απο τα ηχεια γιατι θα παει το εκο συννεφο.. [ame=http://www.youtube.com/watch?v=x4n7ZQ7q5RA]Χαρά Βέρρα - Θα κάνω ζημίες - Tha Kano Zimies - Xara Verra - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Αρε gousias1979 τι μας κανεις ρε!!! εχει βγει το τσιπουρο και ο παστουρμας

και το 5.1 ειναι τερμα εχει σαλταρει η πολυκατοικια χαχαχα

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=i5AUB2tx5m4&feature=related]ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΕΡΛΕΓΚΑΣ-ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ - YouTube[/ame]

Έγινε επεξεργασία από Orion2001
τα τσιπουρα φταινε χαχαχα
Link to comment
Share on other sites

εγω το δουλευω μικροφωνο ηχεια .απλα θελει να εχει αποσταση το μικροφωνο απο τα ηχεια γιατι θα παει το εκο συννεφο..
Τετοιο [ame=http://www.youtube.com/watch?v=pOkZDR5oCRs&feature=related]TA KAGKELIA ΚΑΨΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ.MP4 - YouTube[/ame] εκο ???
Link to comment
Share on other sites

Αν έχετε παρτυ και είμαι μεσα, καντε μου κανενα invite, μην παιζω μόνος μου.:T:

Εμεις καθε μερα εχουμε παρτυ :hehe:

Αν δεν μπορεις να μπεις, στειλε μηνυμα σε καποιον που ειναι ηδη μεσα και θα σου στειλει invite

Link to comment
Share on other sites

Τοσες μερες σου χω πει μονο οταν μαζευετε η ΒΑΖΟπαρεα "κλειδωνει"

Οποτε εχω κανει εγω παρτυ για να μιλησω με 1-2-3 ατομα δουλευει κομπλε.

ΧΩΡΙΣ κλειδωμα

YOU ARE DOING IT WRONG.

Link to comment
Share on other sites

Τοσες μερες σου χω πει μονο οταν μαζευετε η ΒΑΖΟπαρεα "κλειδωνει"

Οποτε εχω κανει εγω παρτυ για να μιλησω με 1-2-3 ατομα δουλευει κομπλε.

ΧΩΡΙΣ κλειδωμα

YOU ARE DOING IT WRONG.

Μετα απο καποιο χρονικο διαστημα, κλειδωνει μονο του....δεν μπορει 5-6 ατομα να δημιουργουμε voice channel και σε ολους να κανει το ιδιο....καποια λαλακια εχει παιχτει με το plugin
Link to comment
Share on other sites

Και επειδη καπου πηρε το ματι μου παραπονο για το balance, παιδια το autobalance ειναι ενεργοποιημενο και καποιες φορες το κανω εγω ο ιδιος. Δεν μπορω ομως ουτε εγω ουτε κανεις αλλος να καθεται να βλεπει ολη την ωρα τι levels παιχτων υπαρχουν σε καθε μερια και να καθεται να αλλαζει παιχτες.....αν σου κατσει σε καλη ομαδα καλως...αν οχι next round....Παιχνιδι ειναι και δεν ειναι αναγκη να κερδιζεις πάντα :)

Ή σκεψου και το αλλο που μου εχει τυχει μερικες φορες σε αλλους server. Nα παιζεις 1000 ticket, να τους εχεις παρει τα σωβρακα, και γυρω στα 200 των αντιπαλων να σε αλλαζει ομαδα... Οσο και να μην σε ενδιαφερουν στατιστικα κλπ, καπου στη δινει ασχημα...

Γενικως παντως οσο λιγοτερο περιορισμους εχει ο server τοσο το καλυτερο, και ας μας τα ζαλιζουν κατα καιρους οι διαφοροι σπασοκλαμπανιες...

Aπλα σε περιπτωσεις event θα πρεπει κατευθειαν να αναγραφεται στην περιγραφη του server, ωστε να ξερει ο αλλος που μπαινει τι θα βρει.

Οσον αφορα το χθεσινοβραδινο ματσακι.....ναι ηταν πολυ μα πολυ ωραιο...ειδικα οταν το γυρισα σε HC και ψαχνοντουσαν να δουν γιατι σκοτωνονται με την μια :hehe:

Ειναι πιο ενδιαφερον το hardcore για εμας τους κουλους με pistols και bolt action rifles. Σταυρωνουμε κανα kill ετσι...

Χτες εχα γινει σακος του μποξ.... Και μολις πηγε να στρωσει λιγο το πραγμα με το hardcore, ειχε αλλη γνωμη ο οτε και αρχισε τα disconnect.

Πριν καιρο ειχαμε και κατι ακομα πιο ωραιο... Δεν βαζαμε και οπτικα βοηθηματα (διοπτρες, φακους, λεηζερ κλπ)...

Δινω δουλεια στον "Τερλεγκα" τωρα...!!!

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Ή σκεψου και το αλλο που μου εχει τυχει μερικες φορες σε αλλους server. Nα παιζεις 1000 ticket, να τους εχεις παρει τα σωβρακα, και γυρω στα 200 των αντιπαλων να σε αλλαζει ομαδα... Οσο και να μην σε ενδιαφερουν στατιστικα κλπ, καπου στη δινει ασχημα...

Γενικως παντως οσο λιγοτερο περιορισμους εχει ο server τοσο το καλυτερο, και ας μας τα ζαλιζουν κατα καιρους οι διαφοροι σπασοκλαμπανιες...

Aπλα σε περιπτωσεις event θα πρεπει κατευθειαν να αναγραφεται στην περιγραφη του server, ωστε να ξερει ο αλλος που μπαινει τι θα βρει.

Ειναι πιο ενδιαφερον το hardcore για εμας τους κουλους με pistols και bolt action rifles. Σταυρωνουμε κανα kill ετσι...

Χτες εχα γινει σακος του μποξ.... Και μολις πηγε να στρωσει λιγο το πραγμα με το hardcore, ειχε αλλη γνωμη ο οτε και αρχισε τα disconnect.

Πριν καιρο ειχαμε και κατι ακομα πιο ωραιο... Δεν βαζαμε και οπτικα βοηθηματα (διοπτρες, φακους, λεηζερ κλπ)...

Δινω δουλεια στον "Τερλεγκα" τωρα...!!!

-δυστυχως απο οτι ειδα δεν τα βγαζει στο προκον αναλυτικα με το τι εχει το κα8ε οπλο επανω σε σκοπευτικα(προς το παρων?)αρα δεν μπορει να μπει στον καταλαγο με το οτοκιλ..ισως στο μελλον..

-τωρα το θεμα του χαρντκορ να σου πω την αληθεια ειναι λιγο δικοπο μαχαιρι..

μπορει να θεωρειται οτι ειναι προ,απο την αλλη ομως ειναι πιο επαγγελματικο να πρεπει να κανεις headshot για να κατεβασεις καποιον (πρεπει να εστιασεις σε λιγοτερη επιφανεια-head).αν για παραδειγμα σε χαρντκoρ παρει m98 ενα x νεος (γιοτααα χελωνααα)και συ ενα svd εχεις θεμα..αυτος θα ριξει μια οπου σε παρει και τελος. κατι αναλογο ισχυει και σε μαχες πιστολετων σε hardcore,εσυ μπορει να εχεις γρηγορο δαχτυλο με το m9 αλλα αν ο αλλος σου ριξει μια με τον ταυρο(.44mag) παειιι....εκτος αν εχεις g18 που γυρναει εντελως τουμπα η ισοροπια.

και κατι λιγοτερο(?) σημαντικο ειναι οτι σε νορμαλ gamemode,γινονται πιο επικες μαχες (ειδικα με τα πιστολια) αν εισαι λιγο τσαχπινης μπορει να βγεις νικητης ακομα και σε μαχη 1 προς 2 πραγμα που θα σε κανει να νιωσεις ο g@mon,ο ενας,ο Υπερσυντελικος!αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες γιατί έτσι το BAZOping? Μπορώ να κάνω κάτι για να βελτιωθεί;

DSL Status:	Connected
DSL Modulation Mode: ADSL2+
DSL Path Mode: Interleaved
Downstream Rate: 21577 kbps
Upstream Rate: 1020 kbps
Downstream Margin: 5 db
Upstream Margin: 10 db
Downstream Line Attenuation: 5 db
Upstream Line Attenuation: 0 db
Downstream Transmit Power: 9 db
Upstream Transmit Power: 12 db

 13 ms    13 ms  bbras-llu-lsf-12L500.forthnet.gr

13 ms 15 ms core-lsf-08AE0.forthnet.gr [194.
57 ms 21 ms xe-2-0-0.sof10.ip4.tinet.net [77
56 ms 57 ms xe-2-2-0.fra44.ip4.tinet.net [89
146 ms 145 ms xe-10-2-0.edge5.frankfurt1.level

149 ms 150 ms ae-4-90.edge3.Frankfurt1.Level3.

52 ms 52 ms CHOOPA-LLC.edge3.Frankfurt1.Leve

145 ms 144 ms bdsaints.clanservers.com [173.19

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.