Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Me too, ακριβώς το ίδιο...

Δοκίμασα τη μέθοδο που μου είχε λύσει το πρόβλημα την προηγούμενη φορά αλλά no luck.

Θα πρέπει να περιμένουμε για pb update απ'ότι έδειξε η ιστορία.

Link to comment
Share on other sites

???? ΜΕ πετάει και μένα απο punkbuster...

Τι εγίνε τώρα πάλι ρε γμτ?

EDIT κατέβασα το τελευταίο αρχειάκι hmt απο pb και πάλι τίποτα....

Τελεια!!

Έγινε επεξεργασία από NooDle
Link to comment
Share on other sites

καλα εσεις τα πανκια, εχετε συνηθισει στις κλωτσοπατιναδες, εμεις ομως οι γκαραζοροκερς γιατι τρωμε σούτια απο το punkbuster?

μπηκα και εγω να δοκιμασω και με πεταξε εξω ο μπάστακας, (προλαβα παντως και αυτοκτονησα τρεις-τεσσερις φορες με flanker...:p)

η πλακα ειναι οτι ηθελα να επιλεξω squad και οπως διαπιστωσα μονο ενας παικτης ητανε ονλαιν, ειχε επιλεξει ομαδα (ενος ατομου) και την ειχε κλειδωσει...!!! :p:p:p

ψυχραιμιαααα, παιξτε κανενα Red orchestra 2 αποψε, ή (αν απελπιστειτε παρα πολυ) κανα MW3... :hang3:

EDIT κατέβασα το τελευταίο αρχειάκι hmt απο pb και πάλι τίποτα....
κι εγω...! προφανως τα ατομα στην dice, στην προσπαθεια τους να προλαβουν την 14/2 και την υποσχεση τους για patch, το εβγαλαν οχι μονο "minor" αλλα χωρις καν να ενημερωσουν το punkbuster για να βγαλει το απαραιτητο update...

παντως καποιοι επιμενουν να δοκιμαζουν: χαρακτηριστικο ειναι οτι απο τους αγαπημενους μου σερβερς μονο ο bazo και καποιος γερμανικος εχουν παικτες μεσα, ακομα και ο bad-bros (city maps) που ολο το 24ωρο εχει 6-7 παικτες να περιμενουν στην ουρα, δεν εχει κανεναν μεσα αυτη την ωρα:

post-22844-1416075828,7701_thumb.png

το ποσο μπινελικι πρεπει να εχιε φαει η dice, η ΕΑ και το punkbuster σημερα, θα ερθει η ωρα να το μαθουμε απο τα ρεκορ γκινες... :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Bad Company 2 ρα......τι MW3 και μ@λ@κιες :magic:

bad company λες το παιχνιδι ή το συγκροτημα;

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=-L9E9f3BOTc]Bad Company - Ready For Love - YouTube[/ame]

αν ειναι για το συγκροτημα, κατι μπορω να βρω μεχρι το βραδυ (ειναι και μερα "make love, not war" σημερα... :p) αν εννοεις το παιχνιδι δεν το εχω...:p

Link to comment
Share on other sites

Χάνεις :)

εχω δει βιντεακια και οντως δειχνειο πολυ ωραιο παιχνιδι.

τεμπελοσκυλε, εισαι admin στο bazo? αν ναι, ΙΣΩΣ υπαρχει τροπος να διορθωσεις (προσωρινα, μεχρι να λυθει απο την dice και το PB) το προβλημα:

[HOWTO] Solve RESTRICTION Corrupted File/Memory

αν θελεις να το δοκιμασεις, ειμαι στη διαθεση σου να μπω και να δω αν θα φαω κλπαλι κλωτσιες. αρκει να ειδοποιησεις σε αυτο εδω το νημα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.