Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

[off topic]

Οι Monster Magnet STONER?:nothing:

space/stoner/psych :p

μπορει να μην εχουν τον ηχο των orange goblin, των the heads (respect) ή των kyuss αλλα ειναι στονερ (στο στυλ των electric wizzard με επιρροες απο το psych/space των hawkwind)

καμια σχεση βεβαια (ειδικα τα πρωτα αλμπουμ τους, το superjudge και το dopes) με το stoner των Nebula ή των QotSA...

(μην αρχισουμε παντως να συζηταμε για το ροκ εν ρολ γιατι θα γραφω σεντονια και σελιδες)

εγω το κλασσικο stoner των kyuss και των QotSA το ονομαζω "desert rock", ειναι ομως στονερ γενικα σαν ειδος[/off topic]

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

erm απ'όσο ξέρω οι monster magnet είναι ορισμός του stoner... για τους stonerάδες...

ενταξη ορισμο του stoner δεν τους λες. Συμφωνω με τον wifi , btw τους ακουσα το καλοκαιρι rockwave 0 live, σε αντιθεση με τους kyuss.

στα δια ταυτα, εφαγα 2 crasharismata μετα το patch κ γω το εψαξε κανενας? φτεει το patch η με απατουν τα ματια μου

Link to comment
Share on other sites

τι γινεται ρε μαγκες;

μπαινω πριν 20 λεπτα στο μισο seine, τελειωνει το παιχνιδι κανονικα, αλλαζει χαρτη και στη μεση του bazaar με πεταει εξω (EA disconnected)

παω να ξαναμπω, δεν με αφηνει λογω disconnection

επαιζα μαζι με τον φιλο μου τον wolves, αν τον πεταξε και αυτον (η καποιον αλλο) εξω, ας το γραψει εδω, αν οχι να ψαχτω εγω για λαθος σε εμενα... ($&*%&^*^#@ patch...) :p

Link to comment
Share on other sites

στη δικη μου περιπτωση, μαλλον εγω εχω προβλημα: και ο bazo και ολοι οι favorites μου εχουν ping πανω απο 250!!! :wall:

δοκιμασα εναν τυχαιο γερμανικο με ~75 ping και επαιξα κανονικα εναν γυρο (τι εναν δηλαδη, 300 tickets σε 64αρη στο μετρο, τελειωσε το παιχνιδι σε 10 λεπτα...) :hang3:

Link to comment
Share on other sites

τι γινεται ρε μαγκες;

μπαινω πριν 20 λεπτα στο μισο seine, τελειωνει το παιχνιδι κανονικα, αλλαζει χαρτη και στη μεση του bazaar με πεταει εξω (EA disconnected)

παω να ξαναμπω, δεν με αφηνει λογω disconnection :p

Τυχερος ησουν... Εμεις που μειναμε μας πετσοκοψαν...!!!

Κανενα προβλημα παντως με disconnections.

Link to comment
Share on other sites

Τυχερος ησουν... Εμεις που μειναμε μας πετσοκοψαν...!!!

Κανενα προβλημα παντως με disconnections.

το πετσοκομα το προλαβα λυκε, μας ειχανε στριμωξει στη βαση και βαρουσανε RPGs στα spawn (στο περιπου), πιθανον με πεταξε 1-2 λεπτα πριν το τελος.

μαλλον μπουκωσε η HOL και εστελνε τα packets με ταχυδρομικα περιστερια στη γερμανια... :p

Μπηκα μολις τωρα και επαιξα μισο seine κανονικα... (ping ~78) :T:

-μονο και μονο για το commentary-

καμενοι κανονικα, σιγουρα οταν συναντιονται θα βαρανε προσοχες LOL

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να μου προτείνετε ένα καλό headset για το bf3...

Να μπορώ να καταλάβαίνω πότε μου έρχεται ο άλλος από πίσω... για knifing!

Να έχει και usb και αναλογικές συνδέσεις και να είναι τουλάχιστον 5.1!

Όταν παίζω τα βράδια με το 5.1 δυνατά όπως μου αρέσει, παραπονιούνται οι γείτονες!

:tomato:

Από αυτά τα 8 που έχει εδώ ποιό θα προτείνατε;

http://www.tomshardware.com/reviews/surround-sound-headset-benchmark,3125.html

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να μου προτείνετε ένα καλό headset για το bf3...

Να μπορώ να καταλάβαίνω πότε μου έρχεται ο άλλος από πίσω... για knifing!

Να έχει και usb και αναλογικές συνδέσεις και να είναι τουλάχιστον 5.1!

Όταν παίζω τα βράδια με το 5.1 δυνατά όπως μου αρέσει, παραπονιούνται οι γείτονες!

:tomato:

Από αυτά τα 8 που έχει εδώ ποιό θα προτείνατε;

Eight 5.1- And 7.1-Channel Gaming Headsets, Reviewed : Surround Sound Headsets? Come Out With Your Ears Up!

Εγω γι αυτο το λογο πηρα τα Sennheiser HD598 και X-FI TITANIUM HD...τα σπαει το σετακι!

Link to comment
Share on other sites

Να μπορώ να καταλάβαίνω πότε μου έρχεται ο άλλος από πίσω... για knifing!

2.000.000€ να δώσεις για ήχο, δε θα με ακούσεις! :ph34r:

Χωρίς πλάκα, δεν ακούγεται τίποτα. Το να πάρεις ακουστικά, για να παίζεις καλύτερα, να μην ενοχλείς και να έχεις καλύτερη αίσθηση, δεκτό, απλά σε προετοιμάζω να μην απογοητευτείς μετά. :hm:

Link to comment
Share on other sites

Εγω γι αυτο το λογο πηρα τα Sennheiser HD598 και X-FI TITANIUM HD...τα σπαει το σετακι!

Με την x-fi platinum που έχω δεν θα παίζουν καλά;

Είναι 5.1 αυτά; Κανένα link με review και κανένα μαγαζί που να παίζουν εδώ στην Αθήνα;

2.000.000€ να δώσεις για ήχο, δε θα με ακούσεις! :ph34r:

Χωρίς πλάκα, δεν ακούγεται τίποτα. Το να πάρεις ακουστικά, για να παίζεις καλύτερα, να μην ενοχλείς και να έχεις καλύτερη αίσθηση, δεκτό, απλά σε προετοιμάζω να μην απογοητευτείς μετά. :hm:

Εντάξει θα τα πάρω για τους γείτονες πιό πολύ! :p

Link to comment
Share on other sites

Με την x-fi platinum που έχω δεν θα παίζουν καλά;

Αν έχεις X-Fi, χρειάζεσαι απλά ένα καλό ζευγάρι ακουστικά, κατά προτίμηση με μικρόφωνο (headset) για να μιλάς και στο voip με την ομάδα σου. Δεν υπάρχει λόγος για "5.1". Αυτά που έχεις βάλει στο link είναι κάρτες ήχου, που σημαίνει ότι θα αχρηστεύσεις την X-Fi.

Εγώ πήρα αυτά και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος, αλλά δεν είναι και φθηνά. Φυσικά ο ήχος απέχει πολύ από αντίστοιχα των 30-50€. Αν ρίξεις μια ματιά στο Multimedia & Ήχος, έχει πολλά πρόσφατα threads για ακουστικά και θα πάρεις πολλές γνώμες, πολύ περισσότερες από εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.