Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

ΟΚ παιδια θα το κληρωσω ,αλλα μονο για ατομα απο Αθηνα.Καντε αρεσκω οσοι θελετε να λαβετε μερος, στις 23:00 GMT+2 θα γινει η κληρωση. :p

update: Ο κυριος Thanoolhs ηταν γραπτο να αποκτησει το ραβδι της χαρας.Επικοινωνηστε μαζι μου για την παραλαβη του.

Ευχαριστω.

Πωπω αυτα ειναι :dance3:

Σε ευχαριστω πολυ για το δωρο:clap:

Link to comment
Share on other sites

παλικαρια μου τι εγινε σημερα???

γιατι ταφος ο BAZΟ???

αντε να μαζευομαστε σιγα-σιγα...:whip::whip::whip::whip:

εγω εψες ειπα στον υπνο μου στην κυρα μου "can i fix you up? i'm a medic..." και το πρωι που ητανε με τις ωρες στην τουαλετα οτι καμπερωθηκε και θα της πεταξω smoke m320 αν δεν βγει αμεσως εξω...

οπως καταλαβαινεις, αποψε πρεπει να κανω αποτοξινωση (με racing sims πιθανοτατα) πριν χασω και τη λιγη γκριζα ουσια που μου απομενει... :p

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας. Μια ερωτηση ρε παιδια.... ποσοι απο σας το τρεχετε με γραφικα ultra το παιχνιδι και με τι καρτα? Ειμαι με μια 5970 και ι7 965 και το τελειο το πιανω σε medium σε γραφικα. σε high καπως παλευεται το θεμα αλλα σε ultra οχι. ηρθε η ωρα να κανω αναβαθμιση στην καρτα μου φαινετε.

σας ευχαρηστω πολυ.

(playername kamenosfaust)

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχααχ... Πήγε να πετύχει snipers στην Antena και έκανε teamkill το jet!

btw, δεν ήξερα ότι τους πετυχαίνει το stationary από εκεί!

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=OILKDBMun5M]Battlefield 3 | Bad Timing: One in a Million Shot. - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

NEW FXAA VERSION 1.3 BETA !WOOHOOO

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=6rRShrew3zU]FXAA Injector Battlefield 3 Mod - danoc1 v1.3 Beta (performance) - YouTube[/ame]

FXAA Injector danoc1 f

-δεν εχω δοκιμασει ο ιδιος οι πιο τολμηροι ([MENTION=20633]Orion2001[/MENTION] εσενα λεω ντε) give it a spin.-

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα να πειράζω το network sensitivity προσπαθώντας να καταλάβω γιατί έχανα σχεδόν σε όλες τις μονομαχίες, και το μόνο που κατάφερα είναι να παίρνω kill assist>90!

Μάλιστα σε κάποια φάση που περνά ο [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] από δίπλα και αρχίζω να αδειάζω το γεμιστήρα πάνω του, αυτός να με μαχαιρώσει με 100% health!

To θέμα με το αόρατο lag είναι τεράστιο, πολύ χειρότερο από το hit registration του bc2, σε σημείο να σκέφτομαι να το παρατήσω τουλάχιστον μέχρι το patch.

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα σε κάποια φάση που περνά ο [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] από δίπλα και αρχίζω να αδειάζω το γεμιστήρα πάνω του, αυτός να με μαχαιρώσει με 100% health!

Εγώ αντίθετα πάθαινα το ίδιο με εσένα εχθές, ειδικά στην αρχή που με είχες με 0-6.

Μήπως έχεις πολύ μεγάλο ping έτσι κι αλλιώς;

Εγώ μετά το patch στο blog, από 70-80 που είχα συνήθως, πήγα 100-120. Την Παρασκευή έκανε όμως συντήρηση η HOL στο δίκτυο (10' χωρίς σύνδεση) και έκτοτε έπεσα πάλι κάτω από τα 100, μέχρι εχθές που είδα για πρώτη φορά 63!

Με το patch στο blog, ανέβηκε, με τη συντήρηση της HOL, κατέβηκε... :confused:

Link to comment
Share on other sites

Ίσως πρέπει να σταματήσουν τα patch, φτιάχνουν ένα χαλάνε δέκα... Άντε τώρα κάτσε να δείς ΤΙ διαφορά σου κάνει το network smoothing και που σκ@τα πρέπει να το βάλεις... Πάνω που μαθαίνεις να παίζεις με το χαλασμένο game τους στο χαλάνε περισσότερο...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αντίθετα πάθαινα το ίδιο με εσένα εχθές, ειδικά στην αρχή που με είχες με 0-6.

Μήπως έχεις πολύ μεγάλο ping έτσι κι αλλιώς;

Εγώ μετά το patch στο blog, από 70-80 που είχα συνήθως, πήγα 100-120. Την Παρασκευή έκανε όμως συντήρηση η HOL στο δίκτυο (10' χωρίς σύνδεση) και έκτοτε έπεσα πάλι κάτω από τα 100, μέχρι εχθές που είδα για πρώτη φορά 63!

Με το patch στο blog, ανέβηκε, με τη συντήρηση της HOL, κατέβηκε... :confused:

65-75ms έλεγε το battlelog. Να σε μαχαιρώσει κάποιος κατάμουτρα γινόταν στο bc2, εδώ όμως όχι. Φτύνω αίμα να κάνω kill, τους έχω μπροστά μου και αδειάζω γεμιστήρες με "άσφαιρα", το μαχαίρι όποτε γουστάρει λειτουργει.

Πολλά προβλήματα που μου χαλάνε τη διασκέδαση, δεν γουστάρω να πηγαίνω τσαντισμένος για ύπνο!

Link to comment
Share on other sites

δεν γουστάρω να πηγαίνω τσαντισμένος για ύπνο!

[MENTION=173]Wizard![/MENTION] 0-6

Eμένα(noob του κερατα ....να δικαιολογηθούμαι) 4-5 δεν θυμάμαι από ενα σημείο και μετα.....

και ούτε εγώ ξέρω ποιούς άλλους και πας νευριασμένος για ύπνο......WTF!:hang3:

No mercy:triniti::triniti:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=173]Wizard![/MENTION] 0-6

Eμένα(noob του κερατα ....να δικαιολογηθούμαι) 4-5 δεν θυμάμαι από ενα σημείο και μετα.....

και ούτε εγώ ξέρω ποιούς άλλους και πας νευριασμένος για ύπνο......WTF!:hang3:

No mercy:triniti::triniti:

Μήπως ήσασταν στην ίδια ομάδα και σας πετύχαινα δυο-δυο? :p

Δεν κοιτάω το σκορ, θέλω η ομάδα μου να κερδίζει και κάνω ότι μπορώ για αυτό. Τσάντίζομαι όταν τα απλά γίνονται αδύνατα επειδή δεν έχουν φτιάξει σωστά το παιχνίδι. Όσον αφορά τη διασκέδαση, ναι, διασκεδάζω λιγότερο απότι στο bc2 ή και στο bf2 ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

τιμής ένεκεν στο shooterakis :T:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=mRt5mvk-2iw&feature=related]insane pilote skills ( helicopter ) low flying !! - YouTube[/ame]

ακόμα ψάχνω τα άντερα μου στο αεροπλανοφόρο της wake island:hang3:

Έγινε επεξεργασία από tisp1983
Link to comment
Share on other sites

τιμής ένεκεν στο shooterakis :T:

ακόμα ψάχνω τα άντερα μου στο αεροπλανοφόρο της wake island:hang3:

φοβερος ο τυπος ωραιο και το νεο map...

κριμα που δεν γραφει τι πληκτρολογιο και mouse χρησιμοποιει.

παντως ο shooterakis ειναι καλυτερος, τον εχω δει να κατεβαζει το χαλασμενο ελικοπτερο, να το επισκευαζει σε 10 seconds και να ξαναπεταει... παω στοιχημα οτι αυτος στο βιντεο δεν μπορει να το κανει, ο noobας :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.