Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

σταμάτα τη γκρίνια...shiet happens....απόλαυσε το παιχνίδι με τα λάθη του. αλλιώς ρίξε ένα uninstall.

εγώ μέχρι να ενεργοποιηθεί η γραμμή μου παίζω από το wifi του γείτονα με 2μπάρες σήμα (poor έως fair)

και απο ένα λάπτοπ που με πετάει στα windows λόγω προβληματικής motherboard ανά 10-15 λεπτά.....στα 35-45fps και όλα low settings.

και δε σπάζομαι όσο εσύ δείχνεις. οπότε chill out man :)

σε εμενα αναφερεσαι; μα δεν γκρινιαζω για το παιχνιδι και δεν προκειται να το κανω uninstall, "γκρινιαζω" για κατι που μου συμβαινει (συστηματικα πλεον) ΜΟΝΟ σε συγκεκριμενο server... οποτε μαλλον θα πρεπει να σταματησω να παιζω στον σερβερ και οχι να σταματησω να παιζω το παιχνιδι (που μου αρεσει, παρα τα λαθη του)

το "μη μιλας και μην γκρινιαζεις, αν δεν σου αρεσει μην ξαναπαιζεις" σαν φιλοσοφια δεν μου αρεσει, οχι μονο στα games: πουθενα...)

γι αυτο δεν σου απανταω "αν δεν σου αρεσουν οσα γραφω μην τα διαβαζεις και μην μου απαντας" επειδη σεβομαι την αποψη σου και ας μην συμφωνω... με πιανεις; :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, ανεβασα τα min tickets στα 200. Τωρα απο τα 200 και κατω ΔΕΝ θα κανει balance....

Δεν μπορω να κανω κατι αλλο....

(και οσο ασχημο και αν ακουγεται, αν δεν σας ικανοποιει ο bazo υπαρχει απειρος αριθμος αλλων server να παιξετε. Το θεμα ειναι να διασκεδαζετε με το παιχνιδι και οχι να σπαζεστε. Εμεις προσπαθουμε να κανουμε το καλυτερο δυνατο και δικαιο)

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

εμένα πότε θα μου ανοίξετε μια τρύπα στο μετρό να βγαίνω από πίσω σας με usas να σας θερίζω ? το έκανα εχτές καμιά δθο φορές αλλά με πήρατε χαμπάρι και μετά δεν μπορούσα να ανέβω

και όπως έλεγα το metro ευνοεί τους RU

Link to comment
Share on other sites

εμένα πότε θα μου ανοίξετε μια τρύπα στο μετρό να βγαίνω από πίσω σας με usas να σας θερίζω ? το έκανα εχτές καμιά δθο φορές αλλά με πήρατε χαμπάρι και μετά δεν μπορούσα να ανέβω

Θέλει smoke και 3-4 άτομα μαζί. Πάντα περνάει κάποιος, πάει πίσω, κάνουν spawn απάνω του και τους περικυκλώνουν.

και όπως έλεγα το metro ευνοεί τους RU

Ναι, αν και σαν αμερικάνοι τους έχουμε (ή μας έχουν αντίστοιχα) κλείσει αρκετές φορές στη βάση, όπου πιστεύω ότι γίνεται καλύτερο παιχνίδι από ότι όταν κλείνονται οι US, γιατί έχει μεγαλύτερη άπλα.

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα απο ολα αφηστε την γκρινια δεν εχω πιει καφε ακομα,το autobalance παει βαση του k/d ratio

στο procon δεν ξερω αν το εχουν τα παιδια να κανει balance βαση του τελευταιου παικτη.

Αμα χασεις και κανα παιχνιδι ολα μεσα στην ζωη ειναι, μπορει να μπεις στον server και να κερδισεις

στην στιγμη.Tα stats ειναι για μικροτσουτσουνους κοιταξτε Τον και αποφασιστε....

Περι ομαδων.. δεν μπορει φιλαρακι να παιζεις με sniper και να θες να κερδισει η ομαδα σου παιζοντας

στον αφρο εσυ... ποιος θα βγαλει τα καστανα απο την φωτια ?

Παικτες που αλλαζουν ομαδα για να παρουν νικη rage quit πριν τελειωση o αγωνας και διαφορες τετοιες

τακτικες ειναι για τα π@@@@κια αν σταμπαρετε τετοιον παικτη να το κανει συνεχεια γνωμη λεω δωστε τον ποδι.

Χτες ξεχαστηκα και αρχισα τα motrar στην Seine Crossing και αν δεν ηταν ο paoktsis να με τρολαρει στο chat

θα βαρουσα μεχρι τωρα δεν κανει kick τον μορtακια κοιταξτε το στα settings.

Αυτα...

Link to comment
Share on other sites

η ΚONAMI το εχει κανει αυτο με το pes και εκτος απο ηττες, δινει ποινες σε οσους κανουν ragequit, δεν τους αφηνει να παιξουν για ενα διαστημα σε ranked matches και lobbies μεχρι να συμπληρωσουν εναν αριθμο απο ολοκληρωμενα παιχνιδια στο matchmaking. Ισως αυτο θα μπορουσε να το κανει ο καθε σερβερ με καποιο τροπο (πχ με το να κραταει log για το ποιος αποσυνδεεται συχνα/συστηματικα στη μεση η στο τελος του παιχνιδιου) και να τους banαρει για καποιο διαστημα (μεχρι το σχετικο ratio να αλλαξει...)

Ανατριχιασα και μονο που το διαβασα αυτο...

Σκεψου, ρε συ, και την περιπτωση των συχνων αποσυνδεσεων λογω προβληματικης γραμμης...

Ή μια αλλη περιπτωση, που μου συμβαινει αρκετες φορες, ειναι οτι φευγεις απο το παιχνιδι γιατι απλα πρεπει να κανεις κατι αλλο...

Παιχνιδι ειναι...

Βαλε και τα disconnects του ιδιου του παιχνιδιου λογω bug...

Θα παιζαμε μια φορα το μηνα τοτε...

εννοώ ότι πεθαίνω με 1-2 σφαίρες, ενώ σκοτώνω με 4 και πάνω, σα να έχω μεγάλο ping ένα πράμα.

πως γίνεται να έχω λογικά σκορ σε άλλους server και στον bazo συνήθως δυσανάλογα πολλά deaths;

νομίζω συνέβαινε και σε κάποιους cod servers.

Παιζει αυτο που σου ειπα πιο πριν με το επιπεδο των παικτων...δηλαδη αν ο αλλος σου κανει headshot ή γενικως σε πετυχαινει απο το στηθος και πανω και συ τον πετυχαινεις απο το στηθος και κατω...

Επισης οταν σου συμβαινει αυτο να βλεπεις τι ping εχει αυτος που σε εφαγε.

Αν εχει περιπου το ιδιο ping τοτε ειναι πιο καλος απο σενα ή πιο κωλοφαρδος... αν εχει αρκετα πιο μικρο εχει ενα σαφες πλεονεκτημα, που αν ειναι και καλος παικτης, τοτε δεν εχεις και μεγαλη τυχη.

Link to comment
Share on other sites

"γκρινιαζω" για κατι που μου συμβαινει (συστηματικα πλεον) ΜΟΝΟ σε συγκεκριμενο server... οποτε μαλλον θα πρεπει να σταματησω να παιζω στον σερβερ και οχι να σταματησω να παιζω το παιχνιδι (που μου αρεσει, παρα τα λαθη του)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=9u2WICxao5c]Ai Se Eu Te Pego (GREEK VERSION) Αϊ σε ικετεύω με λύσσα, πια σταμάτα - YouTube[/ame] :kiss3:

Link to comment
Share on other sites

Προς Jet & heli pilots

Aσχετος τι ρυθμισεις παιζεται το παιχνιδι το "MESH QUALITY" στο Ultra μεγαλη διαφορα,

πλεον κανω spot οχηματα απο την μια βαση στην αλλη και βοηθαει επισης κατα προσωπικου

χτες εφαγα 10 ατομα ετσι για πλακα(μετα το spot στα jet χτυπαμε παντα λιγο πιο κατω απο

το κοκκινο τριγωνακι).

Δεν σας αρεσει ο καπνος και η σκονη? "glare effect"

ΕFFECTS QUALITY "LOW"

AMBIENT OCCLUTION "SSAO"

Αυτα για σημερα μπορει να τα εχει πει καποιος ξανα αλλα μετα απο 1337 σελιδες ολο και κατι

ξεχναμε / ετοιμαζονται και φωτογραφιες με 2 fxaa 1.25/1.30 με 3 διαφορετικους nvidia drivers

με FPS test σε ολα αυτα για τους πορωμενους ονοματα δεν λεμε ετσι Nephiλiμ :p

Link to comment
Share on other sites

Προς Jet & heli pilots

Aσχετος τι ρυθμισεις παιζεται το παιχνιδι το "MESH QUALITY" στο Ultra μεγαλη διαφορα,

πλεον κανω spot οχηματα απο την μια βαση στην αλλη και βοηθαει επισης κατα προσωπικου

χτες εφαγα 10 ατομα ετσι για πλακα(μετα το spot στα jet χτυπαμε παντα λιγο πιο κατω απο

το κοκκινο τριγωνακι).

Δεν σας αρεσει ο καπνος και η σκονη? "glare effect"

ΕFFECTS QUALITY "LOW"

AMBIENT OCCLUTION "SSAO"

Αυτα για σημερα μπορει να τα εχει πει καποιος ξανα αλλα μετα απο 1337 σελιδες ολο και κατι

ξεχναμε / ετοιμαζονται και φωτογραφιες με 2 fxaa 1.25/1.30 με 3 διαφορετικους nvidia drivers

με FPS test σε ολα αυτα για τους πορωμενους ονοματα δεν λεμε ετσι Nephiλiμ :p

Το terrain Quality επισης ULTRA για MAX ορατοτητα.

Link to comment
Share on other sites

επιτελους αντι να διαβαζουμε ετικετες απο απορρυπαντικα στην τουαλετα,

θα μπορουμε να βγαζουμε το sv98 κ να σημαδευουμε κεφαλια!

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=s1H28Cwb82Y&feature=related]Battlefield 3 on PS Vita using Remote Play - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.