Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

64 άτομα HC = Πουλάω τρέλα κι όποιος θέλει αγοράζει!!! :)

Γεμίζει επειδή ο ΒΑΖΟ ευτυχώς έχει καλό όνομα.... Ε με το hardcore θα το χαλάσουμε!! :)

Γιατί παιχνίδι δεν υπάρχει, σφαγή γίνεται...2-2 πέφτουν σα τα κοτόπουλα...

Έγινε επεξεργασία από zampONakiaskiou
Link to comment
Share on other sites

64 άτομα HC = Πουλάω τρέλα κι όποιος θέλει αγοράζει!!! :)

Γεμίζει επειδή ο ΒΑΖΟ ευτυχώς έχει καλό όνομα.... Ε με το hardcore θα το χαλάσουμε!! :)

Γιατί παιχνίδι δεν υπάρχει, σφαγή γίνεται...2-2 πέφτουν σα τα κοτόπουλα...

Πλην της Metro που και στο normal γινεται της φουτανας.....σημερα εχει ΠΟΛΥ γελιο.....:baby:

Και σιγα μη χαλασει το ονομα του bazo σημερα....εδω δεν εχει χαλασει τοσες εβδομαδες με τις τανζανιες που κανω δοκιμαζοντας διαφορα plugins :hehe:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Πλην της Metro που και στο normal γινεται της φουτανας.....σημερα εχει ΠΟΛΥ γελιο.....:baby:

Έπαιξα 2 πίστες...Τεχεράνη μισή και Seine ολόκληρη...

Το να ρίχνω μισή γεμιστήρα και να ξαπλώνω 2,3 ακόμα και 4 άτομα το θεωρώ τραγικό...

Επίσης να πεθαίνω συνεχώς από teamkill είναι ακόμα πιο τραγικό!Έκανα κι εγω 3-4 δε λέω...Απλά κάποιοι το ξεφτιλίσανε :p

Δεν έχω πρόβλημα με το HC, εφόσον συμφωνούν οι περισσότεροι, αλλά 64 άτομα HC???Σήκωνομαι, σκοτώνω 3, πέφτω,σηκώνομαι, ρίχνω 3, πέφτω... No fun... :)

Αν ήταν 32 άτομα ίσως τα πράγματα να ήταν καλύτερα ως τότε, I ll pass.. :)

Τουλάχιστον 64 άτομα σε πίστες που σηκώνει HC!!! Μετρο που λες κι εσυ π.χ δε θέλω καν να διανοηθώ τι μπορεί να έγινε!!! :o

To να χαλάσει το όνομα του σερβερ ήταν ακραίο ναι, το είπα για να δείξω την αγανάκτησή μου :p

Έγινε επεξεργασία από zampONakiaskiou
Link to comment
Share on other sites

Έπαιξα 2 πίστες...Τεχεράνη μισή και Seine ολόκληρη...

Το να ρίχνω μισή γεμιστήρα και να ξαπλώνω 2,3 ακόμα και 4 άτομα το θεωρώ τραγικό...

Επίσης να πεθαίνω συνεχώς από teamkill είναι ακόμα πιο τραγικό!Έκανα κι εγω 3-4 δε λέω...Απλά κάποιοι το ξεφτιλίσανε :p

Δεν έχω πρόβλημα με το HC, εφόσον συμφωνούν οι περισσότεροι, αλλά 64 άτομα HC???Σήκωνομαι, σκοτώνω 3, πέφτω,σηκώνομαι, ρίχνω 3, πέφτω... No fun... :)

Αν ήταν 32 άτομα ίσως τα πράγματα να ήταν καλύτερα ως τότε, I ll pass.. :)

Τουλάχιστον 64 άτομα σε πίστες που σηκώνει HC!!! Μετρο που λες κι εσυ π.χ δε θέλω καν να διανοηθώ τι μπορεί να έγινε!!! :o

To να χαλάσει το όνομα του σερβερ ήταν ακραίο ναι, το είπα για να δείξω την αγανάκτησή μου :p

Αυριο εχει HC rush 64..... :smoke:
Link to comment
Share on other sites

Καλο παντως θα ηταν, αν υπαρχει αυτη η δυνατοτητα, να μπορεις να κανεις punish ή forgive το teamkill στο hardcore mode...

Σε γενικες γραμμες παντως ειναι καλη φαση... η χαρα του recon...!!!

Νομιζω παντως δεν ειναι για 64 ατομα αυτο το mode (τουλαχιστον στις πιστες πολης, οι αλλες παλευονται).

Link to comment
Share on other sites

Καλο παντως θα ηταν, αν υπαρχει αυτη η δυνατοτητα, να μπορεις να κανεις punish ή forgive το teamkill στο hardcore mode...

Σε γενικες γραμμες παντως ειναι καλη φαση... η χαρα του recon...!!!

Νομιζω παντως δεν ειναι για 64 ατομα αυτο το mode (τουλαχιστον στις πιστες πολης, οι αλλες παλευονται).

Μπα μη το λες αυτό. Ιδέα μου είναι ή νερφάραν τα snips; Σήμερα με SV98 και me M40A5 και σε αποστάσεις <50m δεν σκωτώνονταν 1shot. wtf?

Link to comment
Share on other sites

Για μενα Hc και 64αρης,απλα καταντα βαρετο,και ειδικα σε "κλειστες" πιστες,πιο πολυ εισαι νεκρος παρα ζωντανος,δεν προλαβαινεις ουτε να στοχευσεις,εχετε και τα Rpg σε infrantry ελευθερο,ο απολυτος χαμος

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πωρώθηκα με hardcore . Πολή σφαγή , πολλα kills αλλα στην καλύτερη μου πίστα έφαγα ένα ban για friendly fire , κρίμα .Τσαμπα οι πόντοι που μάζεψα. τι φταιω εγώ που έπεσε ο άλλος πάνω στη διόπτρα μου, ε; :fist: ... Να το επαναλάβουμε και την τεταρτη... Ρε συ lazy ,στο metro με έσκισες ....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πωρώθηκα με hardcore . Πολή σφαγή , πολλα kills αλλα στην καλύτερη μου πίστα έφαγα ένα ban για friendly fire , κρίμα .Τσαμπα οι πόντοι που μάζεψα. τι φταιω εγώ που έπεσε ο άλλος πάνω στη διόπτρα μου, ε; :fist: ... Να το επαναλάβουμε και την τεταρτη... Ρε συ lazy ,στο metro με έσκισες ....
Εχει τη χαρη του το HC....

Δοκιμες κανω για να δω τι ανταποκριση εχει......το αποτελεσμα με εξεπληξε ευχαριστα.......

υ.γ sorry για το γιανιασμα npetra :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.