Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

ευτυχως παναγιωτη που ανεβασες το screenshot και ειδα οτι και εσενα 1.5 Giga σου κατεβασε, γιατι ο φιλος παραπανω εγραψε για 1.8 και με ζωσανε τα φιδια (μηπως του βαλανε περισσοτερες κορνες απο εμενα, δεν θα το αντεχα...) :p

Link to comment
Share on other sites

τι μας νοιαζουν ολα αυτα?κοριτσα βαλανε μεσα?(τραβα πετα μια με την ρωσικη μπανιερα και πες τις διαφορες αιντε κουνησου)

καλα εσεις οι μασεφεκταδες, ολο στο ρομανσινγκ το μυαλο σας;;; :hehe:

εχει κοριτσια στο ρετιρε του hoter στο oman, αλλα τωρα, χωρις το MAV elevator (?) θα μπορεις να τα επισκευτεις μονο με αλεξιπτωτο. :p

Link to comment
Share on other sites

Ζεις;

ετοιμαζομαι...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=v6JT-skPSrA]Mumm-Ra Transformation (Greek audio) - YouTube[/ame]

Όσο για τη μπανιέρα, δες πιό πάνω τα βίδεα

ποιο βιντεο λες με το πιωμενο το αγγλακι που κανει ολο αριστερα το τιμονι?γκαζα θελω να δω γκαζα

Link to comment
Share on other sites

ευτυχως παναγιωτη που ανεβασες το screenshot και ειδα οτι και εσενα 1.5 Giga σου κατεβασε, γιατι ο φιλος παραπανω εγραψε για 1.8 και με ζωσανε τα φιδια (μηπως του βαλανε περισσοτερες κορνες απο εμενα, δεν θα το αντεχα...) :p

είναι που το πήρα από τη mother russia και έχει παραπάνω βάρος....:p

τα απαραίτητα language files για να τρέξει το ρώσικο

BF3Eng.zip

πάνε εδώ

C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3\Update\Patch\Data\Win32\Loc\en.sb

C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3\Update\Patch\Data\Win32\Loc\en.toc

C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3\GDFBinary_en_US.dll

Το havoc flies like a dream... το πως crashαρει δεν είδα :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

η κορνα που ακριβως βοηθαει; στους hardcore servers για να μην εχουνε friendly roadkills? :p

αν βαζανε φαναρια και πινακιδες "προσοχη εργα" (ειδικα στο grand bazaar, οπως βγαινεις απο τις βασεις) πιο χρησιμο θα ητανε στο gameplay.

η ειδηση οτι ετοιμαζουνε πινακιδες "προσοχη, κυκλοφορουν ζωα" για το caspian, ελεγχεται ως ανακριβης... :p

oι αιθουσες αναμονης (με aircondition και μπαρ) στους αεροδιαδρομους και τα ελικοδρομια, επισης θα ητανε μια καλη ιδεα... πολυ βαρβαρο να βλεπεις 20 ατομα να χοροπηδανε μεσα στον ηλιο περιμενοντας ΓΙΑ ΩΡΕΣ την πτηση τους...

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

καθολου δεν κλαιγομαι, παρα την ελλειψη του spactator και του battlerecorder, ειναι παιχνιδαρα, με εχει εθισει οσο λιγα παιχνιδια, αξιζει καθε σεντ απο τα λεφτα μου, μακραν το καλυτερο FPS που εχω παιξει και απο τα καλυτερα παιχνιδια γενικοτερα που εχω ασχοληθει (μαζι με το MS flight sim, το Civ V και το the witcher 2 AoK).

respect

κλαιω τα λεφτα που εδωσα για το MW3 (και που ητανε περισσοτερα) παντως. ας προσεχα

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

παιζει ο σερβερ ρε αδμινς ή πρεπει να κανει update?

το λεω γιατι οι περισσοτεροι σερβερς στα αγαπημενα μου ειναι 0/64 players αυτη τη στιγμη.

τεσπα, θα πηδηξω μεσα να γραψω συνθηματα στους τοιχους με την ΑEΚαρα μου (αυτο ελειπε ρε gbak να μην ητανε η ΑΕΚ τουμπανο :triniti:) και να δοκιμασω το patch.

σας περιμενω :p

Update: "Configuration mismatch on the web server, come back later. (1)"

lazy, τρεξτο λιγακι ρε αδερφε :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.