Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

μπορει καποιος να βοηθησει με την λιστα με τα παλικαρια της DICE???επαιξα εχθες με εναν DICE_SVD η' καπως ετσι...!!!!

Αυτο λες?

https://stalkdice.ep.io/

http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655391300702826/listmembers/

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

There has been a lot of dancing around the subject, but no actual denial when it comes to the "rumored" Battlefield 3 Premium Service.

We can happily confirm that the Battlefield 3 Premium Content Service is no rumor, and is definitely set to launch on June 4th, 2012, along with the double XP for PC players.

When the "rumor" first started circulating, we had a credible source, which turned out to be right. Now we have multiple sources which are all saying the exact same thing.

The date may be subject to change as of now, since this post has gone live, but remember - it's coming, and with the mix reaction of fans, who knows where it'll take the Battlefield franchise.

Here's some the information regarding Battlefield Premium. Thanks to our good friend 32bita:

Battlefield Premium contains all 5 Battlefield expansion packs with early access, new camos, and exclusive in-game items for a one-time fee.

Now that it's confirmed, what are your thoughts?

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=aSxINekSD7A]Battlefield Premium Update! - YouTube[/ame]

Οποτε.Πληρωνεις ΜΙΑ φορα και παιρνεις ΟΛΑ τα Expansion + σκατουλακια.

Link to comment
Share on other sites

εψες στο bazo με σκοτωσανε και με τα τρια απαγορευμενα οπλα (gaymore, mortar, dart)

Ναι, αλλά είσαι πολύ εχέμυθος :p

1. Claymores: Στο πρώτο kill, σκοτώνεται ο παίκτης αυτόματα. Στο δεύτερο, γίνεται kick. Αν είναι τόσο ηλίθιος που μπει πάλι και βάλει ξανά, ban.

2. Mortars: Αν υπάρχει admin στην ίδια ομάδα, μπορεί να τον δει στο χάρτη και να τον διώξει. Αν όμως είναι στην άλλη ομάδα, θα πρέπει να τον αναφέρει κάποιος. Δεν είναι εύκολο να τον βρεις.

3. Μ26: Το ίδιο με το παραπάνω. Προσοχή, απαγορεύεται μόνο το glitched M26 που χρησιμοποιείται με underslag και όχι όταν το έχουν αυτόνομο.

Πληρωνεις ΜΙΑ φορα και παιρνεις ΟΛΑ τα Expansion + σκατουλακια.
all 5 Battlefield expansion packs

Σε ποιά expansions αναφέρεται; Εννοεί πχ το Close Quarters? Δηλαδή θα πληρώσουμε μία φορά πχ 50€ και όποιο expansion βγει, θα το έχουμε αυτόματα;

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιά expansions αναφέρεται; Εννοεί πχ το Close Quarters? Δηλαδή θα πληρώσουμε μία φορά πχ 50€ και όποιο expansion βγει, θα το έχουμε αυτόματα;

Και εγω την ιδια απορια εχω....

Αρχικα ειχαν αφησει να εννοηθει οτι θαναι συνδρομη,αν ειναι πακετο τα expansion θαλεγα οτι ειναι καλο,και δεν εχει κατι αρνητικο....

Αλλα για ποια 5 λεμε;;;

Close quarters

Armored kill

End game

(+Back to Karkand????) Και παλι δεν εχει αλλο...

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά είσαι πολύ εχέμυθος :p

τι εχεμυθος? εβριζα στο chat :p

btw τωρα τελευταια εχω παρατηρησει οτι σε καποια rounds αν και τα αρχιζω και τα τελειωνω κανονικα, δεν παιρνω battlereport.

το τελευταιο παραδειγμα ειναι το χθεσινο, που παιζαμε μαζι (στο ιδιο squad με oldboy και pittakos, νομιζω) στο seine

το αρχισα και το τελειωσα κανονικα το game και δεν μου το δειχνει στο battlelog.

αν το εχεις εσυ η καποιος αλλος φιλος, παρακαλω δωστε ενα link, ειναι ενα απο τα λιγα παιχνιδια που τα πηγα σχετικα καλα (ειχα πολλα ribbons, πολυ καλο score και KD ratio για τα κυβικα μου) και θελω να το "μελετησω" :upside:

στο συγκεκριμενο round μπηκα gunner στο abrams και θεριζαμε κανονικα και πανω στο east bridge μας φαγανε με mortar. εγραψα: "CAN YOU FAQING READ? NO MORTAR" στο chat :hehe:

πιο πριν στο παζαρι, με φαγανε και με dart και με gaymore, εγραψα και εκει (και μαλιστα @admin) αλλα προφανως εκανα καποιο τυπογραφικο λαθος και περασε σαν γενικο σχολιο και οχι σαν ειδοποιηση στον admin.

αλλα παλι, αφου δεν εγραψα το ονομα του "παραβατη" (δεν συγκρατω ονοματα οσων με σκοτωνουν, εκτος αν προκειται για μαχαιρωμα ή για kill απο τον SoFGR :whistling) οτι και να εγραψα μαλλον δεν ειχε καποια πρακτικη αξια... :p

Link to comment
Share on other sites

τι εχεμυθος? εβριζα στο chat ... εγραψα: "CAN YOU FAQING READ? NO MORTAR"

Ναι, αλλά δεν έγραψες όνομα :) Πως θα γνωρίζει ο admin ποιόν να κάνει kick;

το αρχισα και το τελειωσα κανονικα το game και δεν μου το δειχνει στο battlelog.

Νομίζω το είχε ανεφέρει και ο [MENTION=21849]benetton[/MENTION] αυτό. Εγώ δεν το έχω παρατηρήσει.

Link to comment
Share on other sites

Wifi πλεόν και να κάνεις quit από το Game χώρια να έχει τελείωσει του πέρνεις τους πόντους.

Απλά ανεβαίνει το Quit ratio φύσικα.

Για αυτό μετά το Patch όλο κάτι 15.000 tickets υπάρχουν γιατί πέρνεις τους πόντους αφού τελείωσει το Match.

Και εγώ είχα Leβάρει από server με πολλά tickets αλλά δεν θυμώμουνα γενικά τα Kills μου και δεν το τσέκαρα, και ούτε μου φαίνεται δεν είμαι σύγουρος δεν εμφανίστηκε στο Log

Κάνε μια απόπειρα και πες μας μπές σε έναν με 1000 tickets φύγε στα 500 και δες άμα πήρες kills/death αφότου τελείωσει ο γύρος και ας μην το βγάλει στο Log

Link to comment
Share on other sites

Και εγω την ιδια απορια εχω....

Αρχικα ειχαν αφησει να εννοηθει οτι θαναι συνδρομη,αν ειναι πακετο τα expansion θαλεγα οτι ειναι καλο,και δεν εχει κατι αρνητικο....

Αλλα για ποια 5 λεμε;;;

Close quarters

Armored kill

End game

(+Back to Karkand????) Και παλι δεν εχει αλλο...

Close Quorters - ιουνιο

- bonus drop - αυγουστο (ισως δωρεαν για ολους)

-armored kill - φθινοπωρο

- end game - χειμωνα

-αβαφτιστο ακομη DLC μαρτιου.

Σκατουλακια includes:

Νεο μαχαιρι

dog tags

camos για soldier

camos για το κουμπουρι

νεα οπλα (unconfirmed)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.