Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Thanks, δεν θέλω να φανώ τεμπέλης, ο λόγος ο οποίος δεν τα έχω ψάξει είναι απλά ότι σερφαρω από το κινητό μέχρι να πάρω πίσω την κάρτα γραφικών μου. See you soon

-Grigoris

Λοιπον , τα πραγματα ειναι σοβαρα τελος οι κουβεντες.

για αρχη ξυρισε αυτον

india-praying-man.jpg

μετα πες σε αυτην εδω ποσο την αγαπας

061609_tf_burnerlamp1.JPG

και τελος φορα αυτα

army05-2.jpg

και ξεκινα να τρεχεις προς ολες τις κατευθυνσεις σολντιερ! γουελκομ

Έγινε επεξεργασία από gousias1979
Link to comment
Share on other sites

Από το twitter τους

Battlefield 3 Multiplayer access will be unavailable for scheduled maintenance Monday May 28th, starting at 8 UTC. The maintenance will affect all platforms, but only one platform will be offline at a time. PC will go offline first, Xbox 360 second, and PS3 will be the last platform to go offline. Estimated down time per platform is 2 hours.
Link to comment
Share on other sites

Απο τον χθεσινοβραδινό βιασμό, πριν πέσει η σύνδεση (ευτυχώς)

bf32012-05-2822-59-10-42.png

Μπράβο παιδιά, καλά που πατήσατε φρένο

Αυτός ο Andy12831 ακόμα μέσα ήταν; Με τόσα μαχαίρια που έφαγε νωρίτερα απορώ πως δεν είχε φύγει :hehe:

Τον κυνηγάγαμε εγώ, ο [MENTION=11666]wolves[/MENTION], o [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] και ο [MENTION=6900]AnimaTronic[/MENTION] μαζί...

Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο Andy12831 ακόμα μέσα ήταν; Με τόσα μαχαίρια που έφαγε νωρίτερα απορώ πως δεν είχε φύγει :hehe:

Τον κυνηγάγαμε εγώ, ο [MENTION=11666]wolves[/MENTION], o [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] και ο [MENTION=6900]AnimaTronic[/MENTION] μαζί...

Misc-so-hardcore-l.png

Περα απτην πλακα, οσες φορες εχει τυχει να μου παρει καποιος το σκαλπ, 9 στις 10 τα παιρνω με το ιδιο το παιχνιδι παρα με αυτον που το εκανε, για παραδειγμα στο rohos εχει σωθει απειρες φορες ο πωπουδακος μου απο κοντακια στον σβερκο/ξιφολογχη στο βυζι© επειδη τα βηματα πλεον παιζουν κανονικα και δεν τα "τρωει" η μαρμαγκα

Στο bugfield αμα δεν υπηρχε το (τραγικο) minimap παιζεται να ειχα KD 0.9 τωρα και πολυ λεω, επισης παιζει να ειχα kd 2.0+ αμα ειμουνα ατομισταρος / vehicle whore / επαιζα με το prο(πο) combo aek + m320 και δεν με ενοιαζε αν θα χασει η ομαδα μου ή οχι, αυτο βεβαια ειναι μια αλλη υποθεση :p

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Το βιντεακι πολυ καλο σαν δουλεια...

Αυτον τον παικτη, τον Prophet_YT, γιατι δεν τον βρισκω στο battlelog?

Ειναι απο κονσολα;

NOTICE We are aware of the stats losses occuring and are working on a fix.

Τι πατατα εκαναν παλι;

Τα μαμησαν ολα μου φαινεται με το 2XP Weekend...

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.