Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

cYklc.png

Official

leaked,

319047856_dbf1ef3e92.jpg

Αμα παρει καποιος τα υπολοιπα 4 DLC ( αφου ντε και καλα πιστευει οτι του χρειαζονται χωρις καν να τα εχει δοκιμασει ουτε ξερει ποτε θα βγουν ακριβως )

θα ξοδεψει 4 x 15 = 60$ συνολο

Με την παραπανω μπουρδα εξοικονομει 10$ + προτεραιοτητα στο queue ( wtf ) + exclusive double xp weekend (ουαου) + ενα εξτρα skin για το μαχαιρι (ουαου x2) + κατι αλλα ψιψιψινια και κοκοψοψαρα να βαλει πανω στην παραλλαγη του στρατιωτακου του και της γιωτο-διμοιριας του + την δυνατητα να εχει μονιμα 5 battle report αποθηκευμενα ( δηλαδη η google πχ που δινει τοσα gb στον καθενα για προσωπικη χρηση ειναι κοροιδο ...... ) + την δυνατοτητα κανεις stats reset (ουαου x3) + ενα σωρο αλλα GIMMICKS που τυχαινει να ξεχναω

Ας κανουν βαλουν χρεωση και για τα σπουδαιοτατα updates τους, τουλαχιστον να ειμαι ησυχος οτι κανοντας μπουκοταζ δεν θα γινει το παιχνιδι μου ακομα χειροτερο, λολεν.

Ακομα και στα πρωταπριλιατικα αστεια καποιες εταιρειες εχουν lag :S

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

Ημερομηνία: 30/05/2012

Τόπος: BaZo Server

Σκηνικό: TDM @ Noshar Canals

Σκοπός: Ηχητικές δοκιμές

Συμμετέχοντες: [MENTION=173]Wizard![/MENTION], [MENTION=11666]wolves[/MENTION]

Wiz setup:

Hw: Sound Blaster Recon3D Fatal1ty Champion, AKG GHS-1

Sw:Windows 7 64bit, SB 1.00.14

Ρυθμίσεις: Win 5:1, SB: Headphone, BF3 Wartapes-stereo ench OFF

Wolf setup:

Περιμένω να μου πει.

Αποτελέσματα με απόλυτη ησυχία στην πίστα:

Ο Λύκος ακούνητος.

Περπατάω πίσω του > Δεν ακούει τίποτα.

Τρέχω πίσω του > Δεν ακούει τίποτα.

Τρέχω γύρω γύρω > Με ακούει καλά από 9 έως 3 και λιγότερο από 7-9 και 3-5. 6 ώρα, τίποτα

Τρέχω πίσω του κάνοντας άλματα (για να τον προλάβω και καλά) > Ακούει κάτι ελάχιστο

Τρέχω σε 5/7 η ώρα > Ακούει ελάχιστα

Ακριβώς πίσω του, αλλάζω όπλα > Ακούει σχετικά καλά

Εγώ ακούνητος.

Περπατάει πίσω μου > Δεν ακούω τίποτα.

Τρέχει πίσω μου > Ακούω ελάχιστα.

Τρέχει γύρω γύρω > Τον ακούω καλά από 9 έως 3 και λιγότερο από 7-9 και 3-5. 6 ώρα, ελάχιστα

Τρέχει πίσω μου κάνοντας άλματα > Ακούω λίγο

Τρέχει σε 5/7 η ώρα > Ακούω λίγο

Ακριβώς πίσω μου, αλλάζει όπλα > Ακούω σχετικά καλά

Μετά που μαζεύτηκε κόσμος, συνεχίσαμε να παρατηρούμε, αλλά τότε παίζαμε κανονικά.

Αυτό το ελάχιστο που ακούγεται από πίσω σου, όταν τρέχεις ή περπατάς ή ακούγεται πυροβολισμός, εξαφανίζεται.

Link to comment
Share on other sites

We are aware that some players are experiencing a problem where their in-game stats and experience are not being recognized towards their progression on Battlelog or in-game. While we are working to resolve this issue we have also identified what can cause this problem to occur.

This issue only affects games in which a player uses the FAMAS weapon. In any game where the FAMAS is used there is a chance that player stats and experience will not be recognized after the game. We are temporarily recommending that players avoid using the FAMAS and spread the word to fellow players to avoid the problems this error can cause.

This advisory and problem are temporary and we expect to have them soon. Thank you for your patience.

Τα σχόλια δικά σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλά δε διαφωνώ σε αυτό. Ήθελα απλά να δω τις αντιδράσεις για το Rush 64 στη Bazaar :p

Για όποιον αναρωτιέται ποιό είναι το ACB-90 knife που αναφέρει στο Premium pack, είναι αυτό.

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Καλά δε διαφωνώ σε αυτό. Ήθελα απλά να δω τις αντιδράσεις για το Rush 64 στη Bazaar :p

Για όποιον αναρωτιέται ποιό είναι το ACB-90 knife που αναφέρει στο Premium pack, είναι αυτό.

αυτο ειναι το μαχαιρι του john Rambo !!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.