Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Μόλις τώρα τελείωσα ένα γύρο με 3000 Tickets για να ξεκλειδώσω όσα μου μείνανε για το Tank και εκεί που τελείωσε ο γύρος και ήταν έτοιμο να δείξει την λίστα με τα Names και να μου περάσει τα Points τρώει ένα DC και λέει The session to the server stop working..

Τι θα γίνει τώρα θα πάρουμε τα Points γιατί ασχολούμουνα μια ώρα ή όχι?

Και ο server έχει εξαφανιστέι..

Αν έφαγες disconnect εσύ, περνάνε κανονικά οι πόντοι. Αν κόλλησε ή έφαγε restart ο server, τα χάνεις... :...:

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να ξεκινήσω κι εγώ bf3 (λίγο καθυστερημένα, ξέρω :baby:) και ψάχνομαι από που να το πάρω. Δεν είναι ανάγκη να είναι κουτάτο. Από origin βλέπω 59$, σε αυτή την τιμή έχει και τίποτα DLC ή θα πρέπει να δώσω 15-30 ευρόπουλα επιπλέον; :tomato:

Κάτι είχει πάρει το αυτί μου και για cd-keys με 15ευρώ. Μπορεί κάποιος σχετικός να με κατατοπίσει (με λινκς κτλ); Σόρρυ άμα έχει απαντηθεί η ερώτηση αλλά 400 σελίδες ήταν λίγο πολλές :laughing:

edit: είδα εννοείται και στο skroutz αλλά σχεδόν παντού είναι κατόπιν παραγγελίας (κι εγώ ψιλοκαίγομαι να παίξω!)

Έγινε επεξεργασία από peopas
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να ξεκινήσω κι εγώ bf3 (λίγο καθυστερημένα, ξέρω :baby:) και ψάχνομαι από που να το πάρω. Δεν είναι ανάγκη να είναι κουτάτο. Από origin βλέπω 59$, σε αυτή την τιμή έχει και τίποτα DLC ή θα πρέπει να δώσω 15-30 ευρόπουλα επιπλέον; :tomato:

Κάτι είχει πάρει το αυτί μου και για cd-keys με 15ευρώ. Μπορεί κάποιος σχετικός να με κατατοπίσει (με λινκς κτλ); Σόρρυ άμα έχει απαντηθεί η ερώτηση αλλά 400 σελίδες ήταν λίγο πολλές :laughing:

edit: είδα εννοείται και στο skroutz αλλά σχεδόν παντού είναι κατόπιν παραγγελίας (κι εγώ ψιλοκαίγομαι να παίξω!)

Το φτηνοτερο θα το βρεις εδω: Compare Digital download prices : Battlefield 3 steam origin cd key (US Dollar)

Δεν περιλαμβανει ΚΑΝΕΝΑ απο τα DLC ενω ειναι ρωσικη βερσιον και θελει 1-2 αρχεια copy paste.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να ξεκινήσω κι εγώ bf3 (λίγο καθυστερημένα, ξέρω ) και ψάχνομαι από που να το πάρω. Δεν είναι ανάγκη να είναι κουτάτο. Από origin βλέπω 59$, σε αυτή την τιμή έχει και τίποτα DLC ή θα πρέπει να δώσω 15-30 ευρόπουλα επιπλέον;

Κάτι είχει πάρει το αυτί μου και για cd-keys με 15ευρώ. Μπορεί κάποιος σχετικός να με κατατοπίσει (με λινκς κτλ); Σόρρυ άμα έχει απαντηθεί η ερώτηση αλλά 400 σελίδες ήταν λίγο πολλές

edit: είδα εννοείται και στο skroutz αλλά σχεδόν παντού είναι κατόπιν παραγγελίας (κι εγώ ψιλοκαίγομαι να παίξω!)

Υπάρχει κι αυτό αν σε ενδιαφέρει.

Link to comment
Share on other sites

+1 σε οσα ειπε ο Nephiλiμ για τα ρωσικα κλειδια... Αλλα στη θεση σου θα περιμενα να βγει το νέο expansion μηπως πεσει στο origin όπως μεχρι τελη μαρτιου που ειχε εαρινες προσφορε με 50% και τσιμπισα bf3 και b2k με 32 ευρα..

Sent from my BlackBerry 9700 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βλέπω στις αλλαγές των όπλων increase bonus , decrease penalty και ιστορίες για δαίμονες... Το παιχνίδι θα καταλήξει doom online, όλα τα όπλα χωρίς recoil, spread κλπ και όλοι παιχταράδες... Και στην τελική α γ!@#$τε το συνηθίσαμε το suppression... Κοιτάξτε να γεμίσετε τις τρύπες στο game και μην ανοίγετε άλλες!

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε, κάθε φορά που θέλω να κάνω μέτρηση με το BF3 κάτι θα πρέπει να γίνεται ?

Πάω να κάνω τώρα μετρήσεις στο BF3 για να περάσω σε άλλη συχνότητα CPU, τσούπ... check back later on soldier, maintenance...

FFS

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION]

Είδα για ποια kills μου έλεγες. Και παρ'όλο που το maintenance έχεi ολοκληρωθεί στο battlelog εγώ τα kills μου δεν τα είδα + 2 medals. :TD:

What the f*ck admin!?

Οσον αφορα τις τελευταιες 3 μερες, δεν νομιζω να πάρουμε κατι αλλο εκτος απο τα @@ της Dice
Link to comment
Share on other sites

Συμπερασματα απο τα patch notes:

Ο ηχος στο rear channel οντως ειχε θεμα-no shit- και κλασσικα η DICE θα το παρακανει μεχρι να βρει σωστο balance.

To ECM και το flares μετα απο τοσους μηνες ελπιζω να φτιαχτει.

Δεν μπορω να μετρησω τις φορες που ειπα στην πιλοταρα μου -εριξα flares- και παρολαυτα να τρωμε το Igla.

To heli εκανε τοσο πολυ dmg ?Σκατουλες, ελαχιστοτατα πιο δυνατο ηταν.

Το suppression ελπιζω να ειναι καπου στη μεση.Ωραιο σαν concept, αχρηστο στην αρχη, too much μετα.

Τα smoke 40mm επιτελους θα ξαναγινουν χρησιμα.

Φτιαξανε και τη σφαιρα του sniper οταν βαρας με μεγαλο scope που λεγατε οτι ειναι πολυ μεγαλη και δεν βλεπατε που παει.-scopes are gay αλλα τεσπα :p -

Fleshlight tweaks?!Βγαλτε το τελειως λεμεεεε.

Nerf το SKS.Λογικο.Σαρωνει.

Τα οπλα του assault εφαγαν buff αφου μετα το patch ΟΛΟΙ επαιζαν Μ16.Λιγοι AEK και ο παπατσο ΑΝ-94 :rofl:

Η 870 θα γινει proper sniper τωρα

και η Μ1014 απο το best shotgun θα εξαφανισει απλα τον ανταγωνισμο.

Τα αυτοματα shotties να ψοφησουν.

Θα αναβοσβηνει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ η βαση οπως παιζεις στο 3d HUD.Αμα βαλουν και στο minimap αποπανω μεσα στα κουτακια τα γραμματα τελος και απο αυτο.

Α και ο ηχος που χανεται λεει φτιαχτηκε.

Νταξει εχω καιρο να παθω ειναι η αληθεια, στην αρχη οταν βγηκε το πατσακι το παθαινα σε καθε round.

Χμ ολα τα clip LMG extended?Αρα το MG36 πουλο, και το Μ27 θα παρει extended δηλαδης?

To revive που βλεπεις deploy screen / χανεις crosshair δεν το γραφει και ξενερωσα. :(

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION]

Καλά ρε παιδάκι μου αυτό που χάνεται το crosshair μόνο εσύ και ο lazy το παθαίνετε τόσο συχνά. Εγώ ποτέ δεν τα έχω χάσει. Ντάξει το deploy ειναι θέμα αν και έχω να το δω καιρό. Μαλλόν τα πολλά TDMs φταίνε.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.