Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Είμαστε σπίτι και ακολουθώ τη γυναίκα μου όπως προχωράει στα δωμάτια, χωρίς να με καταλάβει... Όταν μπαίνει στο υπνοδωμάτιο κάνει ξαφνικά αριστερά να ανοίξει την ντουλάπα, με βλέπει, καταλαβαίνει ότι την ακολουθούσα και με ρωτάει:

Τι κάνεις παιδάκι μου;

Εγώ: Πήγαινα για μαχαίρι...

:rofl:

Link to comment
Share on other sites

Κανει δουλεια το adaptive slot τελικα.

Το mixed mode ειναι καλη ιδεα για ενα ωραιο απογευμα ζεστης Κυριακης.

Αυριο εχουμε patch μην το ξεχνατε,τελευταια μερα που παιζουμε BF3 οπως το "μαθαμε" απο το απριλιατικο patch.

Link to comment
Share on other sites

Κανει δουλεια το adaptive slot τελικα.

Το mixed mode ειναι καλη ιδεα για ενα ωραιο απογευμα ζεστης Κυριακης.

Αυριο εχουμε patch μην το ξεχνατε,τελευταια μερα που παιζουμε BF3 οπως το "μαθαμε" απο το απριλιατικο patch.

Θα χει πλακα να δουμε τι θα χαλασουνε παλι.....

Επιτελους θα στρωσει το supression,γιατι τωρα αν ξεκινησει να σε βαραει ο αλλος δεν εχεις ελπιδα,με το παραμικρο supress οι σφαιρες φευγουν στον θεο....

(Αν και για καποιο λογο καποιοι φαίνεται να μην επηρεαζονται απο supression :whistling :whistling)

Έγινε επεξεργασία από PolomanGR
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως το μον αντιδοτο στο "σπασμενο" suppression του Μαρτη/Απριλη ειναι το prefire και αυτο θελει μπαλες και ταλεντο για να το κανεις και να σου βγει σε καλο η μανουβρα. Χαιρομαι που θα το εξισορροπησουν λιγο. Επισης δηλωνω ανακουφιση για το ψιλοξενερφιασμα του FAMAS που ειχε καταστει αχρηστο, τωρα απο κει και περα θα ηθελα λιγο καλυτερο hit reg και ενα λιγο πιο οπτιμαρισμενο netcode για να μην τρωω με 40 ping μαγικα κιλλς στριβοντας για να καλυφθω πισω απο τη γωνια.

Ιδωμεν....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.