Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

αυτο που μου εκανε εντυπωση χθες ειναι οτι ειδα οπως κι εσεις φανταζομαι αφου παιζαμε στον ιδιο server, πολλους premium members ήδη!

Μου φανηκε λιγο χαζο,καθως οι περισσοτεροι χρηστες εχουν ηδη πληρωσει το B2K το οποιο καλουνται να ξαναπληρωσουν και πρωπληρωνουν ολα τα DLC packs μεχρι το 2013, φεξε Μαη μου...., γτ???, για να εχουν 2 εβδομαδες νωριτερα απο το release date το καθε dlc!

Νομιζω ειναι λιγο απατη το θεμα εκτος αν προσφερει και τπτ παραπανω που δε ειδα!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δε βλέπω και με ανησυχεί, είναι καμία διευκρίνιση για το αν θα έχει άλλη τιμή το Premium για όσους έχουν ήδη αγοράσει το Β2Κ... Πήγα να πάρω το Premium, αλλά χωρίς να κάνω login, οπότε να γνωρίζει ότι το έχω, και εμφανίζει αυτό:

attachment.php?attachmentid=50567&stc=1&d=1338880175

post-173-1416076286,1975_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δε βλέπω και με ανησυχεί, είναι καμία διευκρίνιση για το αν θα έχει άλλη τιμή το Premium για όσους έχουν ήδη αγοράσει το Β2Κ... Πήγα να πάρω το Premium, αλλά χωρίς να κάνω login, οπότε να γνωρίζει ότι το έχω, και εμφανίζει αυτό:

attachment.php?attachmentid=50567&stc=1&d=1338880175

Το έκανα και γω δοκιμαστικά μέσω Origin (κανονικά log in, να βλέπει τι έχω) και μου βγάζει ακριβώς το ίδιο. 50€ το premium και τα 2 expansions με διαγραμμένη τιμή, 0€.

Τι γίνεται? Δηλαδή πρέπει να ξαναπληρώσουμε το Β2Κ έτσι κι αλλιώς?

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται? Δηλαδή πρέπει να ξαναπληρώσουμε το Β2Κ έτσι κι αλλιώς?

Τα παίρνογλου...

Είχε αναφερθεί όμως ότι θα έχουμε ειδική τιμή. Μήπως μας στείλουν κάποιο κουπόνι (έχει redeem code κάτω αριστερά) ; Μήπως δεν έχει βγει ακόμα (δε θα μου έκανε εντύπωση...) ; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Τα παίρνογλου...

Είχε αναφερθεί όμως ότι θα έχουμε ειδική τιμή. Μήπως μας στείλουν κάποιο κουπόνι (έχει redeem code κάτω αριστερά) ; Μήπως δεν έχει βγει ακόμα (δε θα μου έκανε εντύπωση...) ; :confused:

Μακάρι να μας στείλουν κάνα κουπόνι η κάνα code μπας και γίνει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο, ο [MENTION=6900]AnimaTronic[/MENTION] αν δεν παρουσιαστεί εντός της εβδομάδας στην Α' Διοίκηση BaZoClaniaridwn κινδυνεύει να περάσει από Στρατοδικείο όπου θα υποστεί την εσχάτη των ποινών. Μηδενισμό των knife stats και εξαναγκασμού του απο δω και πέρα να παίρνει τα tags των εχθρών με κουτάλι ειδικά φτιαγμένο με την FB 2.0 για αυτές τις περιπτώσεις. :p

Παρουσιάζομαι στην πρωινή αναφορά του λόχου κε. Griso για να σας αναφέρω οτι έχει πέσει πολύ δουλειά τις τελευταίες μέρες και δεν προλαβαίνω ουτε να χ... Από Πέμπτη βράδυ θα είμαι και πάλι στο καθήκον του λόχου :p

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα σε όλο το λαό!

Εχω κάποιες απορίες και θέλω τη βοήθεια σας. Έχουμε και λέμε:

1) Για Recon ποιο ντουφέκι προτείνετε;

2) Το Soflam είναι μόνο για οχήματα;

3) Όταν χρησιμοποιώ το MAV οι αντίπαλοι εμφανίζονται αυτόματα στο Minimap ή πρέπει να τους κάνω spot εγώ;

υ.γ. όπως καταλαβαίνετε ξεκίνησα την κλάση τού Αναγνωριστή :hehe:

Link to comment
Share on other sites

1) Για Recon ποιο ντουφέκι προτείνετε;

2) Το Soflam είναι μόνο για οχήματα;

3) Όταν χρησιμοποιώ το MAV οι αντίπαλοι εμφανίζονται αυτόματα στο Minimap ή πρέπει να τους κάνω spot εγώ;

1. Ανάλογα τη χρήση. Το καθένα έχει τα υπέρ και τα κατά. Χοντρικά για πολύ μεγάλες αποστάσεις (Oper Firestorm) είναι το Μ98. Αν παίζεις aggressive, θα πρότεινα L96/M40.

2. To SOFLAM κλειδώνει όλα τα οχήματα (γή, αέρα, θάλασσα). Μπορείς επίσης να κάνεις spot

3. Το MAV έχει θερμική κάμερα και βλέπει τους κακούς στο χάρτη. Πρέπει να τους κάνεις spot όμως για να τους εμφανίσει στο minimap. Αν το αφήσεις σε κάποιο σημείο, που λειτουργεί και ως motion sensor, τότε το spot γίνεται αυτόματα σε μια εμβέλεια γύρω του.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2162]GruntGR[/MENTION]

Δεν ξέρω για τι βυζιά μιλάς αλλά σε ένα TDM που έπαιξα εχθές στην ίδια πίστα το magnum θέριζε όπως και πριν. Για το zniper δεν μπορώ να πω δε δοκίμασα. Μήπως ήταν δικτυακής φύσεως το πρόβλημα σου;

[MENTION=6900]AnimaTronic[/MENTION]

Και δε μου λες παιδί μου. Που νομίζεις ότι βρίσκεσαι. Σε παιδική χαρά. 3ήμερος κράτηση και καταναγκαστικα έργα στο χασάπη της γειτονιάς να παίρνεις tags από πραγματικά μουσχάρια :p

Φιλαράκι καλή δύναμη και θα χαρούμε να σε δούμε. ;)

Link to comment
Share on other sites

Όχι έκπτωση καρντιά μου για το Β2Κ

https://twitter.com/Battlefield/status/209296167706701824

Απλά τραγικοί και ακόμα ποιο τραγικό ότι θα τα δώσουμε :suicide2:

Άρα δεν έχουμε κατι να περιμένουμε (εκπτωση κλπ), απλα πληρωνουμε και τέλος?

Link to comment
Share on other sites

Όχι έκπτωση καρντιά μου για το Β2Κ

https://twitter.com/Battlefield/status/209296167706701824

Απλά τραγικοί και ακόμα ποιο τραγικό ότι θα τα δώσουμε

Εμείς που το πήραμε σα δώρο επειδή κάναμε προπαραγγελία, δεν το πληρώσαμε. Άντε να το δεχθώ.

Αλλά κάποιοι που το πλήρωσαν χωριστά, δίνοντας στο σύνολο αρκετά περισσότερα, αφού δεν είχαν και τη χαμηλή τιμή της προπαραγγελίας, καλά θα κάνουν να τους βρίσουν.

Εγώ προς το παρόν δε θα το πάρω. Αν βάλουμε στον BaZo CQ, δεν υπάρχει θέμα, θα παίξω αλλού.

Link to comment
Share on other sites

Άρα δεν έχουμε κατι να περιμένουμε (εκπτωση κλπ), απλα πληρωνουμε και τέλος?

Από ότι φαίνετε ναι είναι το επίσημο twitter τις EA .

Εμείς που το πήραμε σα δώρο επειδή κάναμε προπαραγγελία, δεν το πληρώσαμε............

Αυτό λέω και εγώ ,εμείς με την limited εντάξει …….. το τρώμε ,θα κερδίσουμε 10 ευρώ ετσι και αλλιώς από τα επόμενα expansion, μικρή η ζημία, οι άλλοι θα πιαστούν κορόιδα πληρώνοντας δυο φορές ……. Τραγικοί τελείως δεν ξέρω τι να άλλο πω …… οι μόνοι κερδισμένοι είναι αυτοί που δεν έχουν τίποτα από expansion ! Δεν ξέρω πως σκέφτονται εκεί στην Dice και στην EA …………… !

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=17VqBjP6pb0]EA Press Conference E3 2012 * Battlefield 3 * Crysis 3 * Medal of Honor Warfighter * shooter 1080p - YouTube[/ame]

1:48 - 2:04 περιγράφει τα endgame και aftermath dlc.

Aftermath,set to a destroyed city,moments after a massive earthquake in tehran

Μόνο εμένα μου ακούγεται σαν single player mode?:nada:

Link to comment
Share on other sites

αυτο που μου εκανε εντυπωση χθες ειναι οτι ειδα οπως κι εσεις φανταζομαι αφου παιζαμε στον ιδιο server, πολλους premium members ήδη!

Μου φανηκε λιγο χαζο,καθως οι περισσοτεροι χρηστες εχουν ηδη πληρωσει το B2K το οποιο καλουνται να ξαναπληρωσουν και πρωπληρωνουν ολα τα DLC packs μεχρι το 2013, φεξε Μαη μου...., γτ???, για να εχουν 2 εβδομαδες νωριτερα απο το release date το καθε dlc!

Νομιζω ειναι λιγο απατη το θεμα εκτος αν προσφερει και τπτ παραπανω που δε ειδα!

To παιρνεις λοιπον το dlc 2 βδομαδες νωριτερα, αλλα συνεχιζεις να παιζεις στα ηδη υπαρχοντα maps...

Kαλοο...!!!

Δηλαδή αν πάρω premium έχω CQ από τωρα, ενώ αν θέλω μόνο το CQ βγαίνει σε σχεδόν 2 μήνες? Η είναι 26-5?

12/6 ειναι η μερα που βγαινει το CQ...

Eγω προσωπικα οπως ειχα πει δεν θα το παρω το Premium...

Τα extra που δινει δεν μου λενε κατι...

Ουτε τα tags, ουτε το μαχαιρι για το ψωμι, ουτε η πιο γρηγορη προσβαση και ουτε φυσικα τα μασκαριλικια τα camo των οπλων, που ριχνω τρελο γελιο με αυτα που βλεπω... οπλα made by Φλωρινιωτης...!!!

Και δεν τους δινω λεφτα πριν απο την ωρα τους... συν οτι πεφτουν πολλα μαζεμενα χρηματα για τη συγκεκριμενη χρονικη περιοδο (Premium - bazo server) για να τα διαθεσω για το BF3.

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν πάρω premium έχω CQ από τωρα, ενώ αν θέλω μόνο το CQ βγαίνει σε σχεδόν 2 μήνες? Η είναι 26-5?

Αν πάρεις το premium τώρα θα παίξεις το CQ από τις 12 ενώ όσοι δεν το έχουν θα μπορούν να το παίξουν από τις 26.

Εγώ το έσκασα το πενηντάρι μόνο και μόνο επειδή ξέρω οτι θα πάρω τα επόμενα dlc(ελπίζοντας οτι δεν θα είναι μούφα) και επειδή είχα πάρει την limited στην αρχή οπότε το Β2Κ μου ήρθε τσάμπα.Από την άλλη όμως είναι τελείως λάθος από πλευράς EA να μην δείνει έκπτωση σε όσους πήραν το B2K ξεχωριστά.Πάντως μου έκανε και εμένα εντύπωση οτι το έχει πάρει πάρα πολύς κόσμος...

Επίσης κανονικά τα όπλα δεν έπρεπε να τα ξεκλειδώνουμε με το που βγεί το CQ;Μυρίζομαι βλακεία της DICE αν και δεν με χαλάει καθόλου αφού το AUG σπέρνει:p

Link to comment
Share on other sites

Εμείς που το πήραμε σα δώρο επειδή κάναμε προπαραγγελία, δεν το πληρώσαμε. Άντε να το δεχθώ.

Αλλά κάποιοι που το πλήρωσαν χωριστά, δίνοντας στο σύνολο αρκετά περισσότερα, αφού δεν είχαν και τη χαμηλή τιμή της προπαραγγελίας, καλά θα κάνουν να τους βρίσουν.

Εγώ προς το παρόν δε θα το πάρω. Αν βάλουμε στον BaZo CQ, δεν υπάρχει θέμα, θα παίξω αλλού.

Γιατί να το δεχθείς ρε αδελφέ; Βρήκαν τρόπο να σε κάνουν να πληρώσεις το «δωράκι» της προπαραγελλίας...

Καλά γι΄αυτούς που δεν είχαν προπαραγγείλει... Κλαφ΄τα Χαράλαμπε! Εγώ ας πούμε το είχα πάρει απ΄το Π. 34.9€ τη Limited έκδοση. Τώρα η απλή έχει 39.5€!... Συν τα 15€ του B2K συν το Premium!... 105€!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.