Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Παίδες καλησπέρα !! :)

Μετά απο μια αποχή αρκετών μηνών απο το BF3 είπα να ξεκινήσω πάλι το κάψιμο. Είδα όμως ότι έχουν βγει αρκετά πράγματα στο μεσοδιαστημα. Βασικά μιλάω για το CQ και το Premium. Το Premium θεωρω οτι δεν τα πολυαξιζει τα λεφτά του μιας και εχω ηδη το Back to Karkand και δεν ψήνομαι να τους σκασω κι άλλα 50€ . Με το CQ όμως τι γινεται; αξιζει τα 15€ ή να περιμένω για το Armored Kill που δειχνει σαφώς πιο "battlefield" ? Γενικότερα το CQ είναι κι αυτό μια κατασταση όπως το metro ή έχει βελτιωθεί;

Thanks και καλώς σας βρήκα πάλι !!:hi:

Και εγώ μόνο το CQ αγόρασα και δεν έχω ενθουσιαστεί ιδιαίτερα.Θα σου πρότεινα να περιμένεις καμμιά προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

ζητειται συναδελφος να καθησει (σε server με δυο ατομα κατα προτιμηση) να τον καψω με το EOD BOT.

για ανταλλαγμα, θα στηθω για 3 πισωπλατα μαχαιρωματα ή για δυο nemesis (δεν χρειαζεται στα αληθεια να ειμαι στημενος για αυτα, αλλα λεμε τωρα)

πληροφοριες/βιογραφικα (με η χωρις φωτο) ενταυθα ή στο battlelog

(τυχον προσφορα για καμια δεκαρια headshots με recon riffles θα ληφθει σοβαρα υπ' οψιν και θα εχει προτεραιοτητα)

:help:

:p

Link to comment
Share on other sites

ζητειται συναδελφος να καθησει (σε server με δυο ατομα κατα προτιμηση) να τον καψω με το EOD BOT.

για ανταλλαγμα, θα στηθω για 3 πισωπλατα μαχαιρωματα ή για δυο nemesis (δεν χρειαζεται στα αληθεια να ειμαι στημενος για αυτα, αλλα λεμε τωρα)

πληροφοριες/βιογραφικα (με η χωρις φωτο) ενταυθα ή στο battlelog

(τυχον προσφορα για καμια δεκαρια headshots με recon riffles θα ληφθει σοβαρα υπ' οψιν και θα εχει προτεραιοτητα)

:help:

:p

Γισ το EOD πήγαινε σε server που παίζει Oman.

Link to comment
Share on other sites

βασικα κανω πλακα

ευχαριστω παντως για τα ΠΜ και τα αλλα στο battlelog

θα την βρω την ακρη μονος μου.

αν και δεν τα καταφερα ακομα (με πατησε ενας σε wake rush ενω τον ειχα κανει disable :() το θεωρω περιπου το ιδιο ευκολο (ή δυσκολο) να κανεις destroy/kill σε οχημα με το bot οσο και με το repair tool ή ακομα και με τα c4.

σιγουρα θελει να εχεις εξυπνη θεση και αυτο ειναι η (ωραια) προκληση.

ο χειρισμος ειναι λιγο περιεργος (ειδικα σε ανωμαλο εδαφος ή σε διαδρομους) αλλα αρχιζω να τον συνηθιζω. χτες εκανα 3 m-coms με το bot (σε 16αρη sharqi), not bad for a noob σαν εμενα, που μαλιστα αρχισε να παιζει bot μολις χτες. :p

[MENTION=103]hurin[/MENTION] δεν δοκιμασα oman, ισως με βολευει (αν και απο ενα σημειο και μετα γεμιζει χαλασματα συνηθως πανω στην πολη, και στην παραλια δεν εχεις πολλα μερη να κρυφτεις για να βγαλεις το bot), πιστευα οτι σε metro (rush) ή σε grand bazaar η στην τεχερανη/sharqi (που για city maps εχουνε αρκετα οχηματα) θα ητανε πιο ευκολο :p

και για τα headshots πλακα κανω, ανακαλυψα χτες με το sks στο seine οτι μπορω να παιξω σαν recon χωρις να καμπεριαζω και χωρις να ειμαι συνεχως με το ματι στο scope.

ωραιο οπλο :)

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμασες; Για παιξε κανα γυρο και ελα να μας πεις.... :)

Χθες έπαιξα με το σουκουσου μετά από αρκετό καιρό. Χωρίς το flash suppresor δεν είναι cheat;:hm:

Έπαιξα και με το δικό σου. Καλό είναι!

Έγινε επεξεργασία από fiestanik
Link to comment
Share on other sites

Χθες έπαιξα με το σουκουσου μετά από αρκετό καιρό. Χωρίς το flash suppresor δεν είναι cheat;:hm:

Έπαιξα και με το δικό σου. Καλό είναι!

Με flash suppressor απλα δεν κουναει....καλο ειναι και το L85 αλλά δεν το χρησιμοποιουν πολλοι :secret:
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.