Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Παιδιά, ποιο είναι το πιο troll όπλο στο bf3; πχ στο counter ειναι το awp.

Από τότε που ξεκλείδωσα το Saiga 12K τους έχω λυσάξει στο TDM.

Δεν υπάρχει τίποτα troll στο "αβεπέ"... Η μόνη περίπτωση που τρολάριζες στο cs είναι άμα σήκωνες shotgun, 5-1 ή ump (3-2 or was it 1? O.o)

Αν θες να τσατίσεις κόσμο

δε πρόκειται να μάθεις από μένα τον τρόπο :) Απλά ήθελα να σχολιάσω το άστοχο comment για το awp

Έγινε επεξεργασία από dexter20csgr
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ποιο είναι το πιο troll όπλο στο bf3; πχ στο counter ειναι το awp.

Από τότε που ξεκλείδωσα το Saiga 12K τους έχω λυσάξει στο TDM.

Έχασες επικές στιγμές με το mass underbarrel attachment για assault rifles.

Μη στεναχωριέσαι όμως βγαίνει καινούριο patch σύντομα,οπότε όλο και κάποιο νέο exploit θα γίνει thanks to dice. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ποιο είναι το πιο troll όπλο στο bf3; πχ στο counter ειναι το awp.

Από τότε που ξεκλείδωσα το Saiga 12K τους έχω λυσάξει στο TDM.

νομίζω ότι το saiga buck/fleshete είναι επαρκώς τρολαριστικό σε μικρούς χάρτες... :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει τίποτα troll στο "αβεπέ"... Η μόνη περίπτωση που τρολάριζες στο cs είναι άμα σήκωνες shotgun, 5-1 ή ump (3-2)

Αν θες να τσατίσεις κόσμο

δε πρόκειται να μάθεις από μένα τον τρόπο :) Απλά ήθελα να σχολιάσω το άστοχο comment για το awp

τι εστί "αβεπέ";

Έχασες επικές στιγμές με το mass underbarrel attachment για assault rifles.

Μη στεναχωριέσαι όμως βγαίνει καινούριο patch σύντομα,οπότε όλο και κάποιο νέο exploit θα γίνει thanks to dice. :hehe:

Οπότε να συνεχίσω να κόβω κw1ους με το Saiga!

κάτι άσχετο, ο ήχος έχει κάποιο bug; η φταίει το PC μου; Σε μερικές στιγμές σταματάει τελείως, δεν ακούω τίποτα, μερικά δευτερόλεπτα μετά επιστρέφει. Δεν το έχω το θέμα με άλλα Games.

Link to comment
Share on other sites

κάτι άσχετο, ο ήχος έχει κάποιο bug; η φταίει το PC μου; Σε μερικές στιγμές σταματάει τελείως, δεν ακούω τίποτα, μερικά δευτερόλεπτα μετά επιστρέφει. Δεν το έχω το θέμα με άλλα Games.

τι επεξεργαστή έχεις; μου το κάνει στο λαπτοπ καμιά φορά και πρέπει να ωφείλεται στο ότι "μπουκώνει" ο επεξεργαστής....

Link to comment
Share on other sites

κάτι άσχετο, ο ήχος έχει κάποιο bug; η φταίει το PC μου; Σε μερικές στιγμές σταματάει τελείως, δεν ακούω τίποτα, μερικά δευτερόλεπτα μετά επιστρέφει. Δεν το έχω το θέμα με άλλα Games.

Το κάνει και σε μένα,κυρίως αν έχουν προηγηθεί εκρήξεις κοντά στον χαρακτήρα μου.

Το κάνει και σε άλλα παιδιά,χθες ήμουν στο voice με alexopus και μας κοβόταν ο ήχος ταυτόχρονα και για το ίδιο χρονικό διάστημα.

Link to comment
Share on other sites

τι επεξεργαστή έχεις; μου το κάνει στο λαπτοπ καμιά φορά και πρέπει να ωφείλεται στο ότι "μπουκώνει" ο επεξεργαστής....

έχω τον Q6600 στα 3.4, αλλά παίζει περίπου στο 70%. Γραφικά την 6850 και ήχο realtek HD.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με τον ηχο...

Εμενα μονιμως σε ενα σημειο στην Caspian Border, στο μονοπατι κατω απο το B (Hilltop) που κοιταει προς Forest μερια, χανει τον ηχο, ασχετως εκρηξεων κλπ...:suicide2:

Link to comment
Share on other sites

Ε,μην περνάς από κει,κάνε τον κύκλο. :p

Επίσης το D είναι hilltop,όχι το Β.

Τι D, τι B... !!!

Για αυτο οταν τους ελεγα να παρουμε το Β πηγαιναμε αλλου για αλλου;:man_in_love:

Αυτη την ωρα στον bazo...

post-11666-1416076540,756_thumb.jpg

Αντε να θυμασαι ποιος 00_Null σε εφαγε...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ποιο είναι το πιο troll όπλο στο bf3; πχ στο counter ειναι το awp.

Από τότε που ξεκλείδωσα το Saiga 12K τους έχω λυσάξει στο TDM.

suuport με c4 + 870mcs me frag rounds

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=IZBIr-9_d9w]Battlefield 3 870MCS Shotgun with frags. wtf! fun though !!.avi - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=FdJ7HVxDgtg]Battlefield 3 - 870MCS + C4 = AWESOME - YouTube[/ame]

Μην ανοιξω το στομα μου για το USuckAtShooting-12© και τα υπολοιπα νουμποοπλα, εδω μια κουβεντα ειπα χθες για το αρνητικο kd και το χαμηλο accuracy και εγινε της Χιροσιμα το Ναγκασακι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μην ανοιξω το στομα μου για το USuckAtShooting-12© και τα υπολοιπα νουμποοπλα, εδω μια κουβεντα ειπα χθες για το αρνητικο kd και το χαμηλο accuracy και εγινε της Χιροσιμα το Ναγκασακι :hehe:

[φιτυλιά mode on] Για πες, για πες...!!! [/φιτυλιά mode off]

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση,total score 115.762 είναι φυσιολογικά μεγάλο ή έκανα personal home run και δεν το κατάλαβα;

Δες το battle report που στα έχει αναλυτικά. Είναι μεγάλο, αλλά αν έτυχε να πάρεις 3-4 μετάλλια μαζεμένα που ήθελαν πχ 1 ribbon, είναι λογικό.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.