Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

από το κwλοτσιτέρι GermanIzan που μας έσπασε τα νεύρα απόψε.

01.png

Mεχρι αυριο δεν θα υπαρχει server να παιξει :hehe:

PlayerCheck [i-Stats.net] για 3 βασεις δεδομενων ;)

Έγινε επεξεργασία από Orion2001
Link to comment
Share on other sites

Και στον BaZo εχθές, μόλις το είπαν τα παιδιά, τον παρακολούθησα λίγο κι έφυγε. Πέρμενεντλυ!

Χθες στο Metro είχαμε το κλασσικό να μας έχουν στριμώξει στο κτήριο και να μη μπορούμε να ξεμυτίσουμε. Δεν υπάρχει επιλογή όπως στο BFBC2 για nuke-kill all? Ή έστω να δίνει η ομάδα που κερδίζει ένα σημείο, έτσι για να έχει ενδιαφέρον το παιχνίδι?

Link to comment
Share on other sites

Χθες στο Metro είχαμε το κλασσικό να μας έχουν στριμώξει στο κτήριο και να μη μπορούμε να ξεμυτίσουμε. Δεν υπάρχει επιλογή όπως στο BFBC2 για nuke-kill all? Ή έστω να δίνει η ομάδα που κερδίζει ένα σημείο, έτσι για να έχει ενδιαφέρον το παιχνίδι?

Το ξέρω, εγώ έτρεξα από τους πρώτους για το Β και μετά σας στριμώξαμε :o

Δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι τέτοιο. Με κάποιο plugin μπορεί...

Link to comment
Share on other sites

Χθες στο Metro είχαμε το κλασσικό να μας έχουν στριμώξει στο κτήριο και να μη μπορούμε να ξεμυτίσουμε. Δεν υπάρχει επιλογή όπως στο BFBC2 για nuke-kill all? Ή έστω να δίνει η ομάδα που κερδίζει ένα σημείο, έτσι για να έχει ενδιαφέρον το παιχνίδι?

:hmm:

:nono:

no mercy...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες help λίγο.To έστησα. Βάζω quick match,φορτώνει και με πετάει. Στήνω PB.Πάλι τα ίδια. Είναι κάτι που πρέπει να κάνω και δεν έχω κάνει?

Κάνε ένα disable to UPnP από τα μενού του Modem και δοκίμασε ξανά. Αλλιώς δοκίμασε manual update το punkbuster. Κάποια παιδιά από εδώ είχαν γράψει και βήμα βήμα οδηγίες για το punkbuster αν θυμάμαι καλά.

Καλή τύχη :happy:

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμ, θα το κοιταξω....
Λοιπον, το βρηκα :baby:

Εχουμε 2 επιλογες

1. This limit implements a voting system for Conquest and Rush maps when there are a minimum number of players on the server (default 16) and there are enough tickets left in the round (default 10%, e.g., on a 300 ticket map, both teams have more than 30 tickets left) and that the gap between winning and losing team tickets is large enough (default 50 tickets). Players on the losing team may vote to kill everyone on the camping team by typing:

!votecamp or !vote camp

2. * !surrender or !votenext instead of !votecamp, as in vote to go to the next round -- losing team would use !surrender, winning team would use !votenext, though in truth, either team could use either command, they both do the same thing

* ends the round with the leading team getting the win

* either team may vote, not limited to the losing team

* a vote from the winning team counts only if there is a matching vote on the losing team, that is, the winning team can't unilaterally vote to end the round, they can only support the losing team's surrender

Εχουν γινει compile αλλά δεν μπορω να τα δοκιμασω....εν καιρω :hehe:

edit: το nuke ειναι ενεργο....

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION]

Αυτό που είχα δει πάντως στους OG,ήταν admin controlled nuke.

Πχ έριχνε 1 στη μέτρο,και επειδή πολλοί έκαναν αμέσως spawn πάλι στη σημαία ή σε spawn beacon,τραβούσε και ένα 2ο ή και 3ο,στα καπάκια.

Αν θες ρώτα στο φόρουμ τους,να σου πουν.

Old Guys Gaming Community » Forums » [bF3] General

Tα !votecamp,!surrender που βρήκες δεν ξέρω πόσο αποτελεσματικά είναι.

Το !surrender πχ,το έχω συναντήσει σε server και κανείς δεν έκανε vote(karkand ρώσσοι μας είχε μείνει 1 random σημαία).

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION]

Αυτό που είχα δει πάντως στους OG,ήταν admin controlled nuke.

Πχ έριχνε 1 στη μέτρο,και επειδή πολλοί έκαναν αμέσως spawn πάλι στη σημαία ή σε spawn beacon,τραβούσε και ένα 2ο ή και 3ο,στα καπάκια.

Αν θες ρώτα στο φόρουμ τους,να σου πουν.

Old Guys Gaming Community » Forums » [bF3] General

Tα !votecamp,!surrender που βρήκες δεν ξέρω πόσο αποτελεσματικά είναι.

Το !surrender πχ,το έχω συναντήσει σε server και κανείς δεν έκανε vote(karkand ρώσσοι μας είχε μείνει 1 random σημαία).

Υπο δοκιμη ειναι το nuke...και βλεπουμε...το surrender το εκανα compile αλλα δεν θα το ενεργοποιησω....
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.