Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=LoCJKeuKRl0]BattleField 3 Teleporting Knife 101 @ Grand Bazaar - YouTube[/ame]

Αν βαριέστε να διαβάσετε το Description στο youtube...

Παίζαμε με τον Αντρέα SQDM @ Grand Bazaar, κάνω ένα ντού σε ένα δωματιάκι στο alleyway, τρώω τους 2 από τους 3 με το famas και βγάζω μαχαίρι για τον 3ο, κάνουμε ένα χορευτικό με αυτόν, και ξαφνικά τηλεμεταφέρομαι στο σημείο που βλέπετε στο video ( υπήρξε μια καθυστέρηση, έκανα alt+tab για να ανοίξω το fraps για να το γράψω, και κατά την διάρκεια αυτής της διαδικασίας έκαναν spawn επάνω μου οι squadmates )

:D

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες για δώστε λίγο τα φώτα σας.

έπαζα Caspian και και λίγο πριν τελείωσει το παιγνίδι είχα περίπου 8000 points και ήμουν δεύτερος, ο πρώτος είχει 9000 points.

Όταν τέλειωσε το Game, στο Report του Battlelog, με έβγαζε κάπου στην 5 ή 6 θέση στην ομάδα με 8000poins ενώ πάνω απο μένα ήταν κάποιοι Squadmates με Score από 14κ - 18κ ενώ θυμάμαι ξεκάθαρα ότι δεν υπήρχε τέτοιο Score...

Να σημειώσω ότι τα Scores ήταν χωρίς ribbons και medals, καθαρό battle score, όπως λέει το battlelog. Πώς στο καλό έγινε αυτό;;;

edit: Το Report -->http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/43693530/1/750959195/

Έγινε επεξεργασία από george-gp
Link to comment
Share on other sites

ερωτησης για να καταλαβω κατι.ειμαι εγω εδω ελλαδα με ενα σνιπερ στα χερια και παιζω αντιπαλος του αλλου μου εαυτου στη γερμανια με το ιδιο σνιπερ στα χερια.(αρα ο σωματικος χρονος αντιδρασης σκεψη-ματια-σκεψη-δαχτυλα-μπαμ ειναι ο ιδιος) ποιος θα πεθανει πρωτος ο γερμανος η ο ελληνας(με μονο κριτηριο το πινγκ,ολα τα αλλα ιδια).

Link to comment
Share on other sites

ερωτησης για να καταλαβω κατι.ειμαι εγω εδω ελλαδα με ενα σνιπερ στα χερια και παιζω αντιπαλος του αλλου μου εαυτου στη γερμανια με το ιδιο σνιπερ στα χερια.(αρα ο σωματικος χρονος αντιδρασης σκεψη-ματια-σκεψη-δαχτυλα-μπαμ ειναι ο ιδιος) ποιος θα πεθανει πρωτος ο γερμανος η ο ελληνας(με μονο κριτηριο το πινγκ,ολα τα αλλα ιδια).

Θα γινει Meeting Yourself Time Travel paradox και θας ρουφηξει μια μαυρη τρυπα.

Link to comment
Share on other sites

ερωτησης για να καταλαβω κατι.ειμαι εγω εδω ελλαδα με ενα σνιπερ στα χερια και παιζω αντιπαλος του αλλου μου εαυτου στη γερμανια με το ιδιο σνιπερ στα χερια.(αρα ο σωματικος χρονος αντιδρασης σκεψη-ματια-σκεψη-δαχτυλα-μπαμ ειναι ο ιδιος) ποιος θα πεθανει πρωτος ο γερμανος η ο ελληνας(με μονο κριτηριο το πινγκ,ολα τα αλλα ιδια).

Όποιος έχει πιο καλό χρόνο αντίδρασης, σε συνδυασμό με το ποιός θα παρατηρήσει τον άλλο πρώτος ( εφόσον έχετε το ίδιο aiming accuracy & speed ).

Διαφορά μεταξύ 20ms - 65ms ping ΔΕΝ θα δείς.

Αυτά τα χρονικά διαστήματα είναι αρκετά μικρότερα του χρόνου αντίδρασης + στόχευσης σου ( και όλων μας, δεν λέω για σένα μόνο, μιλάω γενικώς για τους ανθρώπους ) σε μέγεθος που γίνονται non-factor.

Για να σε βοηθήσω, όπως παίζω τώρα, ότι κάνω τώρα, το ίδιο θα σας κάνω και με 120-150ms από America.

Link to comment
Share on other sites

Θα γινει Meeting Yourself Time Travel paradox και θας ρουφηξει μια μαυρη τρυπα.

μπορεις επιτελους να το βουλωσεις σε παρακαλω?μουχεισφαειτηζωη!σου δωσα τα καλυτερα χρονια της ζωης μου! και τι πηρα?(αστοχο ερωτημα)δεν απανταμε εδωπα.

Α και κατι αλλο απο τα μαπ που επαιξα το σαραη ειναι ωραια πιστα (απο τα κλοους κουορτερς)

Έγινε επεξεργασία από gousias1979
Link to comment
Share on other sites

Σε 2 παικτες με ιδιο ping, στα fps αν υπαρχει διαφορα παιζει ρολο σε κατι; ή οχι;

εισαι μονοοος?? νιωθειιιις οτι σε γραφουν ολοι στα @@ τους? καλεσε τωρα στο γραφειο ψυχολογικης υποστηριξης της SAGAPO Α.Ε και ενας εκπροσωπος μας θα ειναι εκει για να σας ακουσει.Η ζωη ειναι ωραια οταν εχουμε παρεα!

Link to comment
Share on other sites

Σε 2 παικτες με ιδιο ping, στα fps αν υπαρχει διαφορα παιζει ρολο σε κατι; ή οχι;

Aν ο 1 δεν έχει ένα ικανοποιητικό framerate για να κινείται και να στοχεύει smoothly ναι, αν όχι, δεν αλλάζει κάτι.

Από την στιγμή που και οι 2 στα settings & resolution που παίζουνε έχουνε καλό και σταθερό όσο γίνεται framerate, είναι και οι 2 κομπλέ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.