Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Δεν έχω παίξει ούτε μμια φορά ΑΚ και να το έχω ευχαριστηθεί. Πάντα το παιχνίδι θα είναι unbalanced, με μεγάλη διαφορά tickets. Ίσως να φταίμε εμείς που χάλασε το BF, ζητάγαμε πολλά όπλα, πολλά οχήματα και τεράστιους χάρτες. Έτσι όμως μπερδέψαμε τα μπούτια μας και ψάχνουμε τον αντίπαλο με το τηλεσκόπιο. Με ενοχλεί το συνεχές πέρα-δώθε στις σημαίες, πάντα στην επίθεση και ποτέ στην άμυνα.

Άσε που από τότε που έβαλαν το ΑΚ, πέφτει συνεχώς το K/D.

Δοκιμασε conquest small σε 64αρη :)

NitroServ.com #00 Public FR * ARMORED KILL* - Server Browser - Battlelog / Battlefield 3

Μια χαρα το ευχαριστηθηκα λιγο που επαιξα την alborz mountains, χωρις squad κιολας :p

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιμου τελικα,αφου κατεβασα ολα τα καινουργια μαπς δεν θεωρω οτι δεν δουλεψαν τα παιδια στην νταις ωραια χρωματα εχουν δεν μου φαινεται για τοσο προχειροδουλεια.δεν εχω μεγαλο παραπονο,δηλαδη νταξει ειμαστε,τα βρηκαμε πως το λενε.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιμου τελικα,αφου κατεβασα ολα τα καινουργια μαπς δεν θεωρω οτι δεν δουλεψαν τα παιδια στην νταις ωραια χρωματα εχουν δεν μου φαινεται για τοσο προχειροδουλεια.δεν εχω μεγαλο παραπονο,δηλαδη νταξει ειμαστε,τα βρηκαμε πως το λενε.

(Νταξη να πουμε φιλαρακια μου ειναι ολοι εκει μεσα στη Dice.)

---Και προβλεπεις αυτοδυναμια Bf στην Ελλαδα; [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, παιζει να σε βλεπουν και να σε βαρανε με spas+holo+slug στη Μετρο στη πισω σκαλα; Αυτος να ειναι στα σκαλια, ισα που να φαινεται ελαχιστα το κεφαλι του και γω κατω και πισω αρκετα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν πολλά σημεία σε όλους τους χάρτες,που ενώ φαίνεται μόνο το κούτελο σου,μπορείς να πυροβολείς κανονικά πίσω από κάλυψη.

Είναι ο ρεαλισμός του bf3 που λέμε.:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Είναι κλασσικό σημείο εκεί, όπως και ανάποδα, από κάτω να πετυχαίνεις τους πάνω. Όσο για το "μία κι έξω", λογικό είναι, αφού το slug είναι μονόβολο, για αγριογούρουνα. Ρώτα το [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION] να σου πει που μας τα έχει πρήξει με αυτό :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.