Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Εχθές αν θυμάμαι καλά ( ή ήταν προχθές ), κατέβασε το origin ένα update 3.899MB ( δεν ήτανε τα γνωστά Close Quarters & Armored Kill updates που ήτανε περί τα 700MΒ που κατέβηκαν πρίν κανά 7ήμερο ).

Τώρα κατεβάζει νέο update 3.899MB.

Σίγουρα κάνανε πάλι πατατιά.

Μη λες τέτοια κάθισε να πάω σπίτι να δω.

Link to comment
Share on other sites

Κλείσε το origin και ξανανοιξέ το.Μου το έκανε και εμένα. Όλη μέρα ανοιχτό το origin. Μόλις έκλεισα και άνοιξα πάλι και τώρα επιτέλους κατεβάζει το aftermath και σέρνετε κιόλλας.

Link to comment
Share on other sites

Θα κατέβει ποτέ αυτό το update ή μας δουλεύουν στην dice; Κάνω αποσύνδεση και ξανά σύνδεση και μετά έλεγχο για ενημερώσεις και μου λέει είναι ήδη ενημερωμένο!

:hang3:

Προσθήκη: Ξεκίνησε μόλις να κατεβάζει...

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Προσθήκη.
Link to comment
Share on other sites

και εγω χτες κατεβασα το patch,παω ολο χαρα να παιξω και γαμω το κερατο μου το ξανακατεβαζει...

Διάβασα πως χθες ήταν mp patch και το σημερινό είναι το aftermath.

Δε το πιστεύω αλλά προφανώς δε μπορούμε να κάνουμε αλλιώς.

Εσένα ο φάκελος Battlefield 3\Update\Xpack4 είναι άδειος επίσης;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που κατεβάσαμε χθες και ήταν ~3gb τι σκατά είναι;Τόσο πολύ χώρο έπιαναν οι αλλαγές του patch;

Τα patch δεν είναι προσθετικά. Κάνουν update ήδη υπάρχοντα αρχεία.

Προσθετικά είναι τα DLC γιατί βάζουν καινούριους χάρτες, κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω για εσας αλλα εγω επαθα μεγαλη ζημια με το aftermath...

Tα city maps ηταν ετσι και αλλιως τα αγαπημενα μου.

Χαλαλι την πατατια που εκαναν με την σημερινη καθυστερηση...

Μετα την απογοητευση, για μενα, του CQ και AK, επιτελους ενα DLC της προκοπης.

Πανεμορφοι χαρτες και gameplay.

Conquest μεχρι στιγμης το αγαπημενο μου.

Με το scavenger δεν ξετρελαθηκα αλλα ειναι αρκετα ενδιαφερον...

xbow, δυσκολο αλλα πολυ fun οπλο. Οχι για πολλα ομως...

Νομιζω οταν καποιος θα μπει να παιξει "σοβαρα" κανα ματσακι δεν θα το τιμησει ιδιαιτερα...

Για κανα tdm και χαβαλε ειναι η πρωτη επιλογη.

Μενει να δουμε τωρα και τι διαρκεια θα εχει αλλα προς το παρων ο ενθουσιασμος ειναι μεγαλος...

Link to comment
Share on other sites

Έπαιξα και εγώ χθες αργά (έπρεπε να βγω νωρίτερα) μισοκοιμισμένος - 12.30 με 1.30 - 3,5 ματσάκια scavenger και στις 4 καινούργιες πίστες. Πολύ ωραία maps. Κέρδισε η ομάδα που είχα επιλέξει στα 3 πρώτα και μου έβγαλε ότι κέρδισα το xbow. Στην τέταρτη πίστα πήγα να χρησιμοποιήσω το xbow αλλά δεν πρόλαβα ούτε ένα βέλος να ρίξω. Ήμουν πολύ χάλια(κοιμόμουν πιο πολύ παρά έπαιζα) και το έκλεισα. Πάντως όσα είδα στις 3 πρώτες πίστες ήταν πολύ ωραία...

Και το scavenger ενδιαφέρον. Θα υποχρεωθώ να χρησιμοποιήσω handguns που δεν χρησιμοποιούσα σχεδόν ποτέ εώς τώρα...

Link to comment
Share on other sites

τελικά και αφού ταλαιπώρησα τον Gr1sos (ευχαριστώ!!) το πρόβλημα λύθηκε (μου έβγαζε μήνυμα ότι πρέπει να κάνω repair ενώ όλα τα αρχεία ήταν εντάξει)...για αυτούς που έχουν ρώσικη έκδοση μετά το update πρέπει να περάσουν κάποια νέα αρχεία στο folder Battlefield3/Update κτλ ( αλλαγές στην registry δεν χρειάστηκαν εκ νέου)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.