Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Ειναι λιγο κοροιδια να μιλας εσυ για 10 ευρω ενω περσι τον Μαιο "ντυθηκες" Ινδος οπως πολλοι αλλοι απο το φορουμ μας, καποιοι μαλιστα ξηλωθηκαν και μετα εδωσαν στην ΕΑ αλλα 50 ευρω απο αντιδραση

Η διαφορά είναι ότι εγώ και αρκετοί ακόμα από όσους το κάναμε, δεν ταλαιπωρηθήκαμε ;)

Εγώ με αυτή την "ινδική" έκδοση έχω premium με 21€. Ακόμα όμως κι αν μου το ακύρωναν, θα γινόταν refund όπως έγινε σε όλους και θα έπαιρνα την "κανονική" με τα 50€ αν ήθελα. Οι "ρώσσοι" γνώριζαν εξαρχής ότι σε κάθε update θα έπρεπε να κατεβάζουν και language files και κανείς δεν τους εγγυήθηκε ότι όλα θα πηγαίνουν καλά.

Link to comment
Share on other sites

τα τελευταια κατεβασα που εχει στο site.υπαρχει καποιο αλλο link να δοκιμασω?καποια αλλη ιδεα τι μπορει να φταει?αλλιως unistall και παλι απ'την αρχη...

δοκιμασε αυτο το site How to Change Language Battlefield 3 Language Changer tool Origin - CJS CD Keys

*** Battlefield 3 "Game Data Corrupt" error fix: **** - 03/12/2012

We are aware that a new Origin update is causing a 'Game Data Corrupt' error on the russian version of Battlefield 3. The cause of the problem is outdated language files. You can download the latest EN language files for the 3rd December update HERE.

December 3rd 2012 PATCH ENGLISH FILES ARE AVAILABLE TO DOWNLOAD HERE!

σε αυτη την σελιδα υπαρχει link με πληρεις οδηγιες για το πως να αλλαξεις τα language files, υπαρχουν ΟΛΑ τα τελευταια files και υπαρχει και tool που AN ΘΕΛΕΙΣ σιυ κανει αυτοματα τις αλλαγες στη registry

στη θεση σου, και επειδη φανταζομαι εχεις βαλει αρχεια και εχεις κανει αλλαγες στην registry, για να μην μπερδευτω θα εκανα απεγκατασταση, μετα ελεγχο της registry με το cCleaner, μετα φρεσκια εγκατασταση και μετα θα ακολουθουσα τις οδηγιες απο το παραπανω link ;)

ΙΣΩΣ το προβλημα σου οφειλεται στο repair install αφου το origin βλεποντας οτι εχεις ρωσσικο key πιθανοτατα αλλαζει τα αρχεια και τις ρυθμισεις στην registry σε ρωσσικα οταν κανεις την "επισκευη"... λογικο μου φαινεται :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

@WiFi Thief

thanks !!θα το κοιταξω αλλαζοντας τα files και κοιτωντας τις οδηγιες του link,μηπως και γλιτωσω την διαδικασια απεγκατασταση-εγκατασταση.σ΄ευχαριστω πολυ

@Wizard!

δεν εχεις και αδικο σε αυτο που λες και εγω το εχω σκεφτει,αλλα μεχρι τωρα αλλαζα 2 files και ολα ηταν ενταξει.ετυχε τωρα να μην χρησιμοποιησω το pc για μεγαλο χρονικο διαστημα και τα updates ηταν απανωτα :)

@GruntGR

οχι με phenom.athlon τριπυρηνο:D:D:jump1: παρακαλω που δεν εχει ξεκλειδωσει κιολας.

καποια στιγμη θα γινει και η αναβαθμιση,ελπιζω.

τεσπα,θα κοιταξω το λινκ του wifi thief και θα σας πω

Link to comment
Share on other sites

@WiFi Thief

τα εκανα παλι ολα απο την αρχη απο το λινκ που μου εδωσες(τα ειχα κιολας μεσα),αλλα παλι μου λεει ''game data is corrupt''.

μαλλον κατι παιζει με αυτην την εκδοση του origin υποψιαζομαι.

κριμα και ειχα ορεξη μετα απο τοσο καιρο να ριξω καμια πιστολια και να επαιρνα και το aftermath που το βλεπω στα βιντεακια και μου αρεσει πολυ...

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι τα οπλα. Καλυτερα να επαιζαν και αλλοι ετσι, αντι να χοροπηδανε σαν τα κατσικια με M16.

Ετσι του αρεσει, ετσι παιζει. Τωρα αν η ομαδα χρειαζεται αλλο κιτ και αυτος κανει "τα δικα του" , τοτε ναι ειναι noob :whistling

Link to comment
Share on other sites

παιδια αυτό αξιζει σαν αγορά απο origin

Kit Shortcut Bundle (νέος στο παιχνίδι) Rank 22 και θέλω οπλάκια

Το κατεβαζεις αμεσα ή στο στέλνουν ...δεν το κατάλαβα..

ευχαριστω

πληρωνεις και αυτοματα ξεκλειδωνει. δεν κατεβαζεις τιποτα ουτε σου στελνουνε serial key (αυτος ισως ειναι ο λογος που τα kits ειναι διαθεσιμα μονο μεσω origin και οχι ΚΑΙ σε sites που πουλανε keys)

εχε υπ' οψιν οτι οσα οπλα ειναι συνδεδεμενα με assignments δεν ξεκλειδωνουνε

για μενα το μονο που αξιζει ειναι το co-op kit που ξεκλειδωνει το καλυτερο (ΜΑΚΡΑΝ) αντρικο οπλο στο παιχνιδι.

το co-op ειναι πολυ βαρετο και το τερας ειναι το τελευταιο που ξεκλειδωνει. ειναι και παμφθηνο (εγω 3.5 ευρα το χτυπησα απο το origin)

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

πληρωνεις και αυτοματα ξεκλειδωνει. δεν κατεβαζεις τιποτα ουτε σου στελνουνε serial key (αυτος ισως ειναι ο λογος που τα kits ειναι διαθεσιμα μονο μεσω origin και οχι ΚΑΙ σε sites που πουλανε keys)

εχε υπ' οψιν οτι οσα οπλα ειναι συνδεδεμενα με assignments δεν ξεκλειδωνουνε

για μενα το μονο που αξιζει ειναι το co-op kit που ξεκλειδωνει το καλυτερο (ΜΑΚΡΑΝ) αντρικο οπλο στο παιχνιδι.

το co-op ειναι πολυ βαρετο και το τερας ειναι το τελευταιο που ξεκλειδωνει. ειναι και παμφθηνο (εγω 3.5 ευρα το χτυπησα απο το origin)

Το g3 ε;;

:cool:

*S2

Link to comment
Share on other sites

Το g3 ε;;

:cool:

στον στρατο (το '87) μας φερανε τα G3Α3 στα κουτια, μυριζανε εργοστασιηλα :p

στο BF3, με την asus xonar και με dolby στα ακουστικα, το G3A3 ακουγεται σαν να πυροβολανε 32 M-16 μαζι.

σαν να εισαι gunner σε tank :hehe:

και δεν εχω μετρησει αλλα μπορει να κανει μεγαλυτερο damage (σε πεζικο) το G3 (και το scar-Η που επισης ειναι αντρικο) απο οτι το gun στο LAV ή στο viper :p

Link to comment
Share on other sites

στον στρατο (το '87) μας φερανε τα G3Α3 στα κουτια, μυριζανε εργοστασιηλα :p

στο BF3, με την asus xonar και με dolby στα ακουστικα, το G3A3 ακουγεται σαν να πυροβολανε 32 M-16 μαζι.

σαν να εισαι gunner σε tank :hehe:

και δεν εχω μετρησει αλλα μπορει να κανει μεγαλυτερο damage (σε πεζικο) το G3 (και το scar-Η που επισης ειναι αντρικο) απο οτι το gun στο LAV ή στο viper :p

Οταν πηγα στρατό εγω παντως το 2009 το g3 μου ηταν του 87 Χαχαχα

Συμφωνώ σε ολα τα γραφόμενα παντως :cool:

*S2

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εμένα δε μου βγάζετε απο το μυαλό οτι με το τελευταίο update κατι αλλάξανε στο g3 που αφορά το damage κυρίως και όχι το bullet speed. Γτ πριν έριχνες σε έναν σε ευθεία (έβλεπε δηλαδή τη κάνη σου) και έπαιρνε και τον απο πίσω του. Τώρα δε γινεται αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.