Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

χθες μετά από καιρό ξεκίνησα λίγο με διαφορετική προσέγγιση...άφησα πίσω conquest -sniper και επιασα tdm-assault-m416 κοιτώντας περισσότερο χάρτη παρά πεδίο μάχης...νιώθω πως τα πήγα κάπως καλύτερα με λιγότερη ώρα παιχνιδιού....

Δεν έχω καθόλου πετάξει με αεροπλάνο -ελικόπτερο ...για το ελικόπτερο λίγο που δοκίμασα δεν μπορούσα να καταφέρω ούτε να προχωρήσει ευθεία σε σταθερό ύψος ....κάποιος οδηγός αρχάριου από τους εκπαιδευτές -εσάς;;

Link to comment
Share on other sites

....κάποιος οδηγός αρχάριου από τους εκπαιδευτές -εσάς;;

Μπες σε άδειο/unranked server και παίρνε σημαίες. Θα μάθεις να το πηγαίνεις, να το προσγειώνεις, να το κρατάς στον αέρα σταθερό. Από εκεί και πέρα, για ελιγμούς και μάχη, μόνο παίζοντας.

Link to comment
Share on other sites

Αν δε μας αρέσει ή παρατηρήσουμε κάποια αρνητική συμπεριφορά στο παιχνίδι ή όπου αλλού, πως το κάνουμε undo;

netsh int tcp set global chimney=disabled

netsh int tcp set global dca= disabled

netsh int tcp set global netdma= disabled

netsh int tcp set global autotuninglevel=normal

netsh int tcp set global congestionprovider=default

netsh int tcp set global ecncapability= disabled

Link to comment
Share on other sites

Αν δε μας αρέσει ή παρατηρήσουμε κάποια αρνητική συμπεριφορά στο παιχνίδι ή όπου αλλού, πως το κάνουμε undo;
εχει βγει 2η εκδοση με δυο .bat αρχειακια...Start - Stop ;)

I WANT BF3 FIXED - Platoons - Battlelog / Battlefield 3

Link to comment
Share on other sites

Αν δε μας αρέσει ή παρατηρήσουμε κάποια αρνητική συμπεριφορά στο παιχνίδι ή όπου αλλού, πως το κάνουμε undo;

Kαλη ερωτηση για αρχη δωστε την εντολη "netsh int tcp show global" δειτε τα settings σας και

παρτε μια φωτο καλου κακου. (μερικες εντολες τις εμφανιζει στα Ελληνικα σε ορισμενα λειτουργικα)

μετα καντε τις αλλαγες δωστε την εντολη και δειτε τις διαφορες.

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε να σου δείξω κάτι ΠΙΟ epic..... ΠΙΟ epic δεν υπάρχει ΛΕΜΕ

Censored - Battlefield 3 Hackers Now Able to Shut Off Servers - YouTube

Μια χαρά... Εμένα μου άρεσαν κι οι άλλες επιλογές που είχε, όπως η "Punkbuster Screenshot Clean" και η "Punkbuster spoof GUID"...

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά... Εμένα μου άρεσαν κι οι άλλες επιλογές που είχε, όπως η "Punkbuster Screenshot Clean" και η "Punkbuster spoof GUID"...

Εγώ πάντως νομίζω ότι, όλα αυτά είναι fake ... αποκλείεται δυο τόσο σοβαρές εταιρείες όπως η DI$E/$A να έχουν γράψει/προωθήσει τόσο κακογραμμένο παιχνίδι .... όλα είναι δάκτυλος της ACT$V$S$ON

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5271]sstav[/MENTION]

Άμα θες να μάθεις να παίζεις πέτα το M416 και μάθε κυρίως να μην εξαρτάσαι από το όπλο που κρατάς αλλά πως θα φανείς εξυπνότερος από αυτόν που σε κυνηγάει. Δεν υπάρχει πιο εύκολο πράμα από το να πάρουμε όλοι ΑΕΚ/Μ416/Μ16 και να το παίξουμε pros. Και γω μέχρι να ανοίξω το το G3 Μ16 έπαιζα. Οι περιορισμοί του G3 σαν όπλο θα σε κάνουν καλύτερο παίκτη.

edit: Εναλλακτικά, κορυφαίες επιλογές για Assault, είναι επίσης και τα AN/ΚΗ η φιλοσοφία των οποίων θα σε μάθει να στοχεύεις κεφάλι.

Έγινε επεξεργασία από Grisos
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το G3 όντως έχει πρόβλημα. Χθες 3hs hits μου έδειξε σε απόσταση ~20μ και ο αντίπαλος πίσω από κιβώτιο (μονο το κεφάλι φαινόταν με IRV) έμεινε με 66% και με έριξε με το Μ416 άμεσα.

Επίσης το PKP είναι OP (σαν το M416).

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι με κούρασε. Παίζω με 70fps και 80ms max αλλά τα σπασίματα στην κίνηση δε λένε να φύγουν. Στο κεφάλι το βάζω το όπλο αλλα δε πετυχαίνει ούτε μπεκάτσα.

Πριν καμια βδομάδα μου είχε συμβεί. Και πάλι σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.