Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

new noob player εδω...παλευω να μπω στους ρυθμους σημερα του multi αλλα σε καποιες πιστες στυλ metro δεν προλαβαινω να κανω spawn και ξανα νεκρος...που θα παει θα το μαθω και τοτε θα μπω στο bazo....:hang3:

Link to comment
Share on other sites

NOTICE We are rolling out several backend updates as we lay the groundwork for the upcoming patch. We will keep you advised and provide dates ASAP. Online services for PC, Xbox 360, and PlayStation 3 will be going offline March 20th at 9 AM UTC / 1 AM PST until 10 AM UTC / 2 AM PST. Battlefield 3 online multiplayer and the Battlelog services will be unavailable during this time.

Άντε να δούμε και αυτό το patch τι θα φτιάξει και τι θα χαλάσει. Καλημέρα laboχωριό... :p

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδες κανενας με gtx 570 και nvidia 296.10 ?

Kαι παμε... ιδια settings ιδιες φωτογραφιες +10fps ωραια μεχρι εδω

το προβλημα ξεκινα στο gpu usage απο 99% ολη την ωρα εχει αρχισει

και κανει κατι παλαβα αλλο πραγμα ποτε 85 ~99 ~66 ~78 ~55. :nothing:

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδες κανενας με gtx 570 και nvidia 296.10 ?

Kαι παμε... ιδια settings ιδιες φωτογραφιες +10fps ωραια μεχρι εδω

το προβλημα ξεκινα στο gpu usage απο 99% ολη την ωρα εχει αρχισει

και κανει κατι παλαβα αλλο πραγμα ποτε 85 ~99 ~66 ~78 ~55. :nothing:

Clean install έκανες; εγώ βέβαια έχω τους 295.73

Link to comment
Share on other sites

Clean install έκανες; εγώ βέβαια έχω τους 295.73

Δεν τα ρωταμε αυτα Ζenor bro παντα... μολις γυρισα και γω στους 295.73 :T: οι 296.10

περα απο τα +10 FPS τιποτα αλλο απο προβληματα... black screens, gpu "heavy" drops

κτλ roll back και αστην nvidia να αρμενιζει.

Link to comment
Share on other sites

Το USAS σπέρνει, αλλά το DAO μου έχει σπάσει τα νεύρα! Δεν τους ρίχνω κάτω με τίποτα!

Αμερικάνοι, Metro, δεξιά σκάλα. Ρίχνεις smoke, ανεβαίνεις με τη USAS ή την JackHammer, κάνεις 4-5 hs και αν είσαι τυχερός, μπορεί να περάσεις και πίσω τους. :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Προταση - Παρακληση προς το team των admin του BAZO:

Τις τελευταιες μερες βαραμε μυγες στον server μας...

Η προσελευση ειναι απογοητευτικη...

(εχω παρατηρησει, παντως, πως ειναι γενικο το κακο και οχι μονο του bazo... ισως το παιχνιδι να εκανε τον πρωτο κυκλο του...)

Ειναι ευκολο να αλλαξει το mode σε TM Deathmatch ή σε Conquest με city maps only, ωστε οι λιγοι πιστοι που μαζευομαστε να μπορουμε να μενουμε στον server;

Οσο και αν γουσταρουμε το παιχνιδι στον bazo (εγω προσωπικα πολυ), οταν ειναι λιγα τα ατομα και ξεκινανε στο rotation οι μεγαλοι χαρτες αναγκαζομαστε τελικα να φευγουμε με αποτελεσμα να μην υπαρχει περιπτωση να γεμισει ποτε.

Υ.Γ:

Επισης, κατι αλλο ακομα..

Ειναι ολα οκ με τον server; ή υπαρχει καποιο τεχνικο προβλημα;

Επειδη βλεπω οτι εχει γυρισει στα πρωτα του σταδια χωρις καποια pluggin που επαιζαν και τα tickets εχουν επανελθει στα 400. (στην περιγραφη ομως εχει μεινει οτι ειναι 1000...)

Ευχαριστω...!!!

Link to comment
Share on other sites

προταση: CQL ή CQ σε seine-karkand-bazaar-sharki-tehran-canals-metro

ακομα και devamant ή oman και kharg αλλα χωρις jets-helis και με αργο respawn για τα tanks

γενικα ολες οι πιστες (εκτος απο caspian και firestorm) παιζονται ΚΑΙ απο λιγα ατομα ΑΝ δεν εχουνε πολλα vehicles και καθολου jets-helis :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Ελειψα για λιγες μερες και τα κανατε pουτανα :hehe: :hehe:

Λοιπον εγινε restart στο server γιατι την τελευταια εβδομαδα ειχε αυτοκτονικες τασεις :p

Εχει σεταριστει οπως πρεπει απο μερους μου και εχω αφησει μονο μικρες πιστες.

Ελπιζω να τρεχει καλα απο δω και περα(ποτέ δεν μπορεις να εισαι σιγουρος)

Δεν ειναι μονο ο bazo αδειος...το φαινομενο ειναι ψιλο-γενικο.

Αυτα τα ολιγα και απο σημερα ειμαι ξανα στη διαθεση σας :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.