Jump to content



Atiman Catalyst Uninstaller software


Recommended Posts

Οι 'τρομακτικες' σε ογκο δουλειες δεν μου αφησαν τον χρονο που απαιτειται για να τελειωσω τον νεο uninstaller, ακομη.

Ενα απο τα νεα του "κολπα" (οπως εχω ηδη ανακοινωσει) ειναι και η αυτοματη αφαιρεση των AMD 'φαντωμ' καρτων.

Λιγη υπομονη παρακαλω....:help:

αναμένουμε!

αν μπορείς βάλε κάποια στιγμή και μια ρύθμιση ώστε αν θέλει κάποιος να μπορεί να επαναφέρει εκείνα τα core files του λειτουργικού τα οποία σβήνει το πρόγραμμα default.

Link to comment
Share on other sites

Βρε [MENTION=9179]atiman[/MENTION] 1η φορά βασικά πες 2η..

Κατέβασα τους Beta 11 είχα τους Beta 8

Και πάω με τον Unistaller 7.0.2 είναι η δεύτερη φορά

(την 1η μου έβγαζε κάτι μυνήματα και έτσι το παράτησα)

Και χρησιμοποιούσα μόνο τον 6.3.1 και λέω κάτσε να τον δοκιμάσουμε μιας και τον είχα μέσα..

Και έφαγα BSOD δεν θυμάμαι σε πιά φάση ήτανε στον Unistaller πριν φάει το BSOD

αλλά τότε που πάτησα Α και σου τα τσεκάριζε όλα με την σειρά και σε πετάει στον επόμενο cmd εκεί το έτρωγε

Το μύνημα στο BSOD ήτανε atimpag.sys κάτι τέτοιο..

Αφού κάνει Restart μου βγάζει error Overclocking Failed και το γύρισα στο Defult..

Τότε δοκιμάζω τον 6.3.1 πάλι BSOD το ίδιο πράγμα την ίδια στιγμή..

Και στο τέλος το Unistall το έκανα μεσα από τους Drivers..

Και το O.C αφού πέρασα και Drivers και CAPS (Για να δω για το Far Cry 3)

Αυτά πάνω κάτω..

Σορρυ που δεν είμαι λεπτομερώς αλλά 1η φορά μου έτοιχε BSOD με το Z77 και 3770Κ

Εχω το GHZ BIOS στην Sapphire αλλά είχα χρησιμοποιήσει τον 6.3.1 από BETA 6 σε 8 και δεν είχε πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν με βοηθας και πολυ.

1) Τι μηνυματα σου εβγαλε?

2) Ποτε ηρθε το BSOD?

3) Τι συστημα εχεις?

4) ΔΕΝ μπορεις να εχεις "μεσα" και τον 6.3.1 και τον 7.0.2, η οποιαδηποτε αλλη version ταυτοχρονα.

Ειμαι σιγουρος πως εχω γραψει οτι κανουμε απεγκατασταση την παλαιοτερη πριν εγκαταστησουμε καποια νεωτερη εκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Βρε @atiman 1η φορά βασικά πες 2η..

Κατέβασα τους Beta 11 είχα τους Beta 8

Και πάω με τον Unistaller 7.0.2 είναι η δεύτερη φορά

(την 1η μου έβγαζε κάτι μυνήματα και έτσι το παράτησα)

Και χρησιμοποιούσα μόνο τον 6.3.1 και λέω κάτσε να τον δοκιμάσουμε μιας και τον είχα μέσα..

Και έφαγα BSOD δεν θυμάμαι σε πιά φάση ήτανε στον Unistaller πριν φάει το BSOD

αλλά τότε που πάτησα Α και σου τα τσεκάριζε όλα με την σειρά και σε πετάει στον επόμενο cmd εκεί το έτρωγε

Το μύνημα στο BSOD ήτανε atimpag.sys κάτι τέτοιο..

Αφού κάνει Restart μου βγάζει error Overclocking Failed και το γύρισα στο Defult..

Τότε δοκιμάζω τον 6.3.1 πάλι BSOD το ίδιο πράγμα την ίδια στιγμή..

Και στο τέλος το Unistall το έκανα μεσα από τους Drivers..

Και το O.C αφού πέρασα και Drivers και CAPS (Για να δω για το Far Cry 3)

Αυτά πάνω κάτω..

Σορρυ που δεν είμαι λεπτομερώς αλλά 1η φορά μου έτοιχε BSOD με το Z77 και 3770Κ

Εχω το GHZ BIOS στην Sapphire αλλά είχα χρησιμοποιήσει τον 6.3.1 από BETA 6 σε 8 και δεν είχε πρόβλημα.

Αρκετα BSOD ειχα κ εγω, αλλα θεωρησα πως οφειλονταν σε ενα registry mess-up που ειχα κανει παλαιοτερα.

Η αληθεια ομως ειναι, πως καποια απο τις φορες αυτες, χρειαστηκε να χρησιμοποιησω το windows control panel να βγαλω τους οδηγους, καθως ο atiman uninstaler εδινε BSOD με το που προσπαθουσε να βγαλει το CAP. Μετα απο αυτο ετρεξα κ τον atiman uninstaller που πλεον δουλεψε χωρις BSOD. Πρωτου λοιπον βαλω τους νεους οδηγους ειπα να χρησιμοποιησω το Windows Install CleanUp utility, οπου προς εκπληξη μου ειδα να υπαρχουν ξεχασμενα κομματια απο παλιους οδηγους! Τα απεγκατεστησα κ απο τοτε ολα φαινεται να δουλευουν οκ στο uninstallation.

Καπου εχω κ screenshots για αυτα που μενανε στο συστημα οταν χρησιμοποιουσα μονο τον atiman uninstaller.

afteatimanluninstalls.jpg

Να ξαναπω, πως δεν εχω κ την πιο σταθερη registry κ πιθανον τα προβληματα να οφειλονται σε αυτο!

Έγινε επεξεργασία από ElGreco
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=16085]ElGreco[/MENTION]

Και μένα το πρόβλημα ήταν τα CAP

αλλά έκανα και την βλακεία και έβαλα και τους 2 Unistaller μεσα..

[MENTION=9179]atiman[/MENTION]

Τελικά

Αφού έκανα Unistall από Drivers και έβαλα τους καινούριους πάω να κάνω Unistall τα CAP

(είχα 2)

Το ίδιο BSOD

Κάνω RR

Ξαναμπαίνω Windows unistaller

και τα βγάζει και τα 2 μια χαρά..

Μετά έκανα Unistall το 7.0.2 αλλά δεν μπορούσα να βγάλω το 6.3.1 (Λοιπανε κάτι αρχεία)

και μπικά στο Site τον ξανακατέβασα τον έκανα Install/Unistall/Install

Τους ξαναβγάζω μια τους Drivers με τον Unistaller σου κανονικά

Και τους ξαναπέρασα..

Αυτά..

Για το 1. Δεν το θυμάμαι το BSOD και δεν πρόλαβα να το συγκρατισω γιατί έκανε Buffer πάρα πολύ γρήγορα.. Δεν ξέρω άμα μπορώ να μπώ κάπου και να δω το τελευταιο BSOD..

Για το 2. Μου φαίνεται είναι αυτό που είπε ο [MENTION=16085]ElGreco[/MENTION] στα CAP ήρθε το BSOD

Για το 3. 3770Κ στα 4.2 και μου φάνηκε περίεργο γιατί αφού έφαγα το BSOD έκλεισε το PC κάνει Restart και λεει O/C Failed και το γυρισα σε F5 αλλά είναι RockStable το O/C περιπου 6 μήνες παίζω έτσι ασταμάτητα και ήταν το BSOD που έφαγα με αυτό το σύστημα... Για παράδειγμα με τον FX είχα κάθε μέρα (όχι με τον Unistaller) Γενικά μιλάω..

Sabertooth Z77 16 GB Ram vengence sta 1866.. και Sapphire 7970 με το GHZ BIOS από Sapphire.. SSD ADATA HDD WD.

Γιατο 4. Ξανα έβαλα πάλι την 6.3.1 για την ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Για το 1. Δεν το θυμάμαι το BSOD και δεν πρόλαβα να το συγκρατισω γιατί έκανε Buffer πάρα πολύ γρήγορα.. Δεν ξέρω άμα μπορώ να μπώ κάπου και να δω το τελευταιο BSOD.

Κατεβασε το bluescreenview για να δεις λεπτομερειες για το BSOD.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=16085]ElGreco[/MENTION]

Και μένα το πρόβλημα ήταν τα CAP

αλλά έκανα και την βλακεία και έβαλα και τους 2 Unistaller μεσα..

[MENTION=9179]atiman[/MENTION]

Τελικά

Αφού έκανα Unistall από Drivers και έβαλα τους καινούριους πάω να κάνω Unistall τα CAP

(είχα 2)

Το ίδιο BSOD

Κάνω RR

Ξαναμπαίνω Windows unistaller

και τα βγάζει και τα 2 μια χαρά..

Μετά έκανα Unistall το 7.0.2 αλλά δεν μπορούσα να βγάλω το 6.3.1 (Λοιπανε κάτι αρχεία)

και μπικά στο Site τον ξανακατέβασα τον έκανα Install/Unistall/Install

Τους ξαναβγάζω μια τους Drivers με τον Unistaller σου κανονικά

Και τους ξαναπέρασα..

Αυτά..

Για το 1. Δεν το θυμάμαι το BSOD και δεν πρόλαβα να το συγκρατισω γιατί έκανε Buffer πάρα πολύ γρήγορα.. Δεν ξέρω άμα μπορώ να μπώ κάπου και να δω το τελευταιο BSOD..

Για το 2. Μου φαίνεται είναι αυτό που είπε ο [MENTION=16085]ElGreco[/MENTION] στα CAP ήρθε το BSOD

Για το 3. 3770Κ στα 4.2 και μου φάνηκε περίεργο γιατί αφού έφαγα το BSOD έκλεισε το PC κάνει Restart και λεει O/C Failed και το γυρισα σε F5 αλλά είναι RockStable το O/C περιπου 6 μήνες παίζω έτσι ασταμάτητα και ήταν το BSOD που έφαγα με αυτό το σύστημα... Για παράδειγμα με τον FX είχα κάθε μέρα (όχι με τον Unistaller) Γενικά μιλάω..

Sabertooth Z77 16 GB Ram vengence sta 1866.. και Sapphire 7970 με το GHZ BIOS από Sapphire.. SSD ADATA HDD WD.

Γιατο 4. Ξανα έβαλα πάλι την 6.3.1 για την ώρα.

Τρεξε μια το windows install cleanup utility να δουμε τι driver leftover εχεις!

Link to comment
Share on other sites

Ακομα και υπολειμματα απο διαφορες εκδοσεις cap να υπαρχουν ο uninstaller βρισκει και τα αφαιρει ολα, το ενα μετα το αλλο.

Η απεγκατασταση των cap's γινεται σε δυο φασεις, πρωτα τρεχει το msiexec string για την καθε μια εγκατεστημενη εκδοση, συμφωνα με το καταχωρημενο string που την οριζει. Μετα διαγραφονται ολες οι (πιθανες) εξτρα καταχωρησεις που δεν εχουν αφαιρεθει (σπανιο φαινομενο - η λειτουργια αυτη τρεχει μονο για επιβεβαιωση).

Δεν μπορω να σκεφτω καποιο αιτιο για BSOD.

Εαν ετρεξες τον 7.0.2 δεν μπορεις να εχεις driver leftover.

Έγινε επεξεργασία από atiman
Link to comment
Share on other sites

Ακομα και υπολειμματα απο διαφορες εκδοσεις cap να υπαρχουν ο uninstaller βρισκει και τα αφαιρει ολα, το ενα μετα το αλλο.

Η απεγκατασταση των cap's γινεται σε δυο φασεις, πρωτα τρεχει το msiexec string για την καθε μια εγκατεστημενη εκδοση, συμφωνα με το καταχωρημενο string που την οριζει. Μετα διαγραφονται ολες οι (πιθανες) εξτρα καταχωρησεις που δεν εχουν αφαιρεθει (σπανιο φαινομενο - η λειτουργια αυτη τρεχει μονο για επιβεβαιωση).

Δεν μπορω να σκεφτω καποιο αιτιο για BSOD.

Εαν ετρεξες τον 7.0.2 δεν μπορεις να εχεις driver leftover.

Το screenshot που εστειλα ειναι αφου ειχα τρεξει πολλες φορες τον 7.0.2 κ μονο το windows Install CleanUp utility τα αφαιρεσε...

Επειδη τωρα πρωτου τρεξω τον atiman uninstaller κανω πρωτα την απεγκατασταση απο το κανονικο windows control panel, παρατηρω οτι δεν υπαρχουν leftovers πια... πρωτου καν τρεξω τον uninstaller.

Εβαλα το screenshot μπας κ μπορεσεις να καταλαβεις απο ποια εποχη ειναι τα leftovers κ αν τοτε υπηρχε ο 7.0.2

Link to comment
Share on other sites

Επειδη τωρα πρωτου τρεξω τον atiman uninstaller κανω πρωτα την απεγκατασταση απο το κανονικο windows control panel, παρατηρω οτι δεν υπαρχουν leftovers πια... πρωτου καν τρεξω τον uninstaller.

Ο τροπος της απεγκαταστασης δεν καθοριζει αν εχεις leftovers η οχι.

Τα 'leftovers' ειναι καταχωρησεις που παραμενουν εφοσον κανενα προγραμμα δεν τις αφαιρει. Ετσι ουτε η "κανονικη" απεγκατασταση μεσω control panel δεν εχει την δυνατοτητα αφαιρεσης τους.

Απο την αλλη, το να χρησιμοποιεις πριν τον uninstaller την απεγκατασταση μεσω control panel, ειναι εντελως λαθος,

1) Διοτι η διαδικασια που ακολουθει ο uninstaller ειναι η ιδια χωρις GUI περιβαλλον, με καποιες εξτρα ιδιοτητες.

2) Διοτι ετσι 'καταστρεφεις' το ιδιο το προγραμμα και τις δυνατοτητες απεγκαταστασης των επομενων σταδιων του.

Ολα στο προγραμμα ακολουθουν μια δεδομενη σειρα, η οποια ειναι αρτια δεμενη μεταξυ τους.

Εαν θελετε να 'σπασουμε' το προγραμμα σε ανεξαρτητες ενοτητες με επιλογες γι αυτο, θα πρεπει να το σχεδιασω σε νεα βαση.

Τονιζω ομως οτι κατι τετοιο, οχι μονο δεν το θεωρω απαραιτητο, αλλα θα ελεγα οτι ειναι 'βλαβερο'.

Link to comment
Share on other sites

Ο τροπος της απεγκαταστασης δεν καθοριζει αν εχεις leftovers η οχι.

Τα 'leftovers' ειναι καταχωρησεις που παραμενουν εφοσον κανενα προγραμμα δεν τις αφαιρει. Ετσι ουτε η "κανονικη" απεγκατασταση μεσω control panel δεν εχει την δυνατοτητα αφαιρεσης τους.

Απο την αλλη, το να χρησιμοποιεις πριν τον uninstaller την απεγκατασταση μεσω control panel, ειναι εντελως λαθος,

1) Διοτι η διαδικασια που ακολουθει ο uninstaller ειναι η ιδια χωρις GUI περιβαλλον, με καποιες εξτρα ιδιοτητες.

2) Διοτι ετσι 'καταστρεφεις' το ιδιο το προγραμμα και τις δυνατοτητες απεγκαταστασης των επομενων σταδιων του.

Ολα στο προγραμμα ακολουθουν μια δεδομενη σειρα, η οποια ειναι αρτια δεμενη μεταξυ τους.

Εαν θελετε να 'σπασουμε' το προγραμμα σε ανεξαρτητες ενοτητες με επιλογες γι αυτο, θα πρεπει να το σχεδιασω σε νεα βαση.

Τονιζω ομως οτι κατι τετοιο, οχι μονο δεν το θεωρω απαραιτητο, αλλα θα ελεγα οτι ειναι 'βλαβερο'.

Σαφως κ προτιμω να χρησιμοποιω μονο τον uninstaller κ αυτο εκανα στο παρελθον. Τα leftovers ομως που δεν βγηκαν μετα μπορεσα να τα βγαλω ΜΟΝΟ με το windows install cleanup utility! Με τη νεα μεθοδο οπου πρωτα κανω uninstall απο το control panel κ μετα με τον uninstaller σου, πλεον δεν βλεπω leftovers.

Ξερω πως δεν ειναι ενδεδειγμενη η μεθοδος αυτη, κ στο επομενο uninstallation θα προσπαθησω να δουλεψω μονο τον uninstaller να δω αν κ παλι θα μεινουν leftovers!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=16085]ElGreco[/MENTION]

Και μένα το πρόβλημα ήταν τα CAP

αλλά έκανα και την βλακεία και έβαλα και τους 2 Unistaller μεσα..

...

Για το 2. Μου φαίνεται είναι αυτό που είπε ο [MENTION=16085]ElGreco[/MENTION] στα CAP ήρθε το BSOD

Για το 3. 3770Κ στα 4.2 και μου φάνηκε περίεργο γιατί αφού έφαγα το BSOD έκλεισε το PC κάνει Restart και λεει O/C Failed και το γυρισα σε F5 αλλά είναι RockStable το O/C περιπου 6 μήνες παίζω έτσι ασταμάτητα και ήταν το BSOD που έφαγα με αυτό το σύστημα... Για παράδειγμα με τον FX είχα κάθε μέρα (όχι με τον Unistaller) Γενικά μιλάω..

Sabertooth Z77 16 GB Ram vengence sta 1866.. και Sapphire 7970 με το GHZ BIOS από Sapphire.. SSD ADATA HDD WD.

Γιατο 4. Ξανα έβαλα πάλι την 6.3.1 για την ώρα.

Δοκιμασε να τρεξεις το windows install clean up utility (δεν το διαθετει πια η microsoft επισημα) κ πες μας τι amd related leftovers εχεις/αν εχεις σε παρακαλω.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να τρεξεις το windows install clean up utility (δεν το διαθετει πια η microsoft επισημα) κ πες μας τι amd related leftovers εχεις/αν εχεις σε παρακαλω.

Χα σε μια οθόνη δεν τα περνει όλα!

jRxHa.png

SLbOt.png

Το αφήνω έτσι όπως είναι και πες τι πατάω μετά Remove / Clear τί?

Και τι κάνει αυτό το αδειάζει πράγματα όπως το CCleaner και AVG Uitiliyu?

[MENTION=9179]atiman[/MENTION]

m381l.png

Και χθες στα καλά καθόμουνα έφαγα και 1 VIRTUMVP BSOD

[MENTION=22548]stefanakos8[/MENTION] αυτό το παιδί όλο με τις λύσεις μου εμφανίζετε!

Edit: [MENTION=16085]ElGreco[/MENTION] τα έκανα Clear All τώρα δεν ξέρω άμα δουλεύουν όλα γιατί λέει μπορεί κάποια προγράμματα να χρειαστούν Re-install ή είναι τυπικό μύνημα..? θα δούμε στην πορεία.. Και ελευθερωσα και 1 GB από τον SSD

Έγινε επεξεργασία από sfirculitu
Link to comment
Share on other sites

Χα σε μια οθόνη δεν τα περνει όλα!

Το αφήνω έτσι όπως είναι και πες τι πατάω μετά Remove / Clear τί?

Και τι κάνει αυτό το αδειάζει πράγματα όπως το CCleaner και AVG Uitiliyu?

Ωπα, περιμενε! Ολα αυτα βγαινουν αφου εχεις απεγκαταστησει τους οδηγους?

Anyway, προτεινω την ακολουθει ελαφρως χρονοβορα διαδικασια...

1.

Τρεξε τον atiman uninstaller κ μετα ξανατρεξε το utility να δεις αν εμεινε κατι...

2.

Αν ο atiman uninstaller βγαλει bsod, τρεξε το κανονικο uninstall μεσα απο control panel κ με το utility δες τι εχει μεινει.

3.

Αν εχει μεινει κατι, τρεξε τον uninstaller του atiman μετα τον windows control panel uninstaller

4.

Αν μετα απο τους δυο απανωτους uninstaller (windows κ atiman) τρεξεις το utility κ παλι δεις leftovers, ΜΟΝΟ τοτε απεγκατεστησε τα leftovers απο το windows install clean up utility!

Αλλιως θα γινει μπαχαλο...

Link to comment
Share on other sites

Χα σε μια οθόνη δεν τα περνει όλα!

...

Edit: [MENTION=16085]ElGreco[/MENTION] τα έκανα Clear All τώρα δεν ξέρω άμα δουλεύουν όλα γιατί λέει μπορεί κάποια προγράμματα να χρειαστούν Re-install ή είναι τυπικό μύνημα..? θα δούμε στην πορεία.. Και ελευθερωσα και 1 GB από τον SSD

Κατσε ρε γρηγορε...

Το windows install clean up utility το χρησιμοποιεις αφοτου εχεις χρησιμοποιησει τουλαχιστον μια φορα τον atiman uninstaller κ μονο αν εξακολουθουν να υπαρχουν leftovers... δεν αποτελει ενδεδειγμενο τροπο αφαιρεσης προγραμματων...

Επισης παρατηρησα οτι εχεις παλιο atiman uninstaller που ενδεχομενως να μπορεσει να στο βγαλει το windows install cleanup utility κ να δουλεψεις σωστα με τον 7.0.2 ενω ταυτοχρονα παρατηρησα οτι εχεις installed μονο μια version του ccc-utility ενω εγω ειχα τουλαχιστον 2 ταυτοχρονα!

Δεν ξερω τι εχεις κανει μεχρι τωρα...

Link to comment
Share on other sites

Ωπα, περιμενε! Ολα αυτα βγαινουν αφου εχεις απεγκαταστησει τους οδηγους?

Anyway, προτεινω την ακολουθει ελαφρως χρονοβορα διαδικασια...

1.

Τρεξε τον atiman uninstaller κ μετα ξανατρεξε το utility να δεις αν εμεινε κατι...

2.

Αν ο atiman uninstaller βγαλει bsod, τρεξε το κανονικο uninstall μεσα απο control panel κ με το utility δες τι εχει μεινει.

3.

Αν εχει μεινει κατι, τρεξε τον uninstaller του atiman μετα τον windows control panel uninstaller

4.

Αν μετα απο τους δυο απανωτους uninstaller (windows κ atiman) τρεξεις το utility κ παλι δεις leftovers, ΜΟΝΟ τοτε απεγκατεστησε τα leftovers απο το windows install clean up utility!

Αλλιως θα γινει μπαχαλο...

Εκανα ενα Edit τα έκανα Clear All έκανα 1 RR και έχουν φύγει τα περισσότερα..

Πάντως φύγανε και αυτά που ήθελα τώρα που κοιτάω την λίστα

στα επόμενα τα κάνω Re-install μπαμ μπαμ για να είμαστε σίγουροι..

Και όχι αυτά βγήκανε αφού είχα περασμένους οδηγούς..

Τα σημαντικά είναι ++ που τα κάνω Install μέσω Steam No problem with that..

Και μέσω Updates..

Και θα κάνω και 1 Reinstall σε οδηγούς..

Link to comment
Share on other sites

Τελειωσατε τις λαθος ενεργειες?

Αν, ναι, σταματηστε λιγο να σας πω τα λαθη σας.

Μπαααα... ειμαι σιγουρος πως μπορουμε να τα κανουμε κ χειροτερα :)

John, ο τροπος που προτεινα να αφαιρεθουν τα τελικα leftovers ειναι αυτο που δουλεψε σε εμενα που εβγαιναν 2-3 version του ccc-utility ταυτοχρονα installed... Το παλικαρι εχει μαλλον πιο light θεμα, αν κ βιαστηκε να απεγκαταστησει οδηγους αν καταλαβα καλα μεσω του windows install cleanup utility κ μαλλον εχει γινει (διορθωσιμο) μπαχαλο...

Οπως λενε κ στη δουλεια μου... You have control ;) κοινως... δικο σου...

Link to comment
Share on other sites

Ωραια, ας ξεκινησουμε λοιπον με μια ερωτηση.

Τι ειναι driver leftovers, ποτε και γιατι ενοχλουν?

Απαντηστε.

Sorry, αλλα πρεπει να κοιμηθω... ολο το βραδυ δουλευω...

Ισως ο ορος driver leftovers να μην ειναι σωστος, η ουσια παραμενει οτι τουλαχιστον εγω ειχα πανω απο ενα ccc-utility64 installed κ πολλα αλλα, ΜΑΛΛΟΝ απο το 2010 (check my previously attached picture)

Ειμαι ομως ολο αυτια/ματια για ενα γρηγορο course :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.