Jump to content



Ο καφες της Παρασκευής...


chroma

Recommended Posts

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Θά' ρθω, θά 'ρθω..... :D

EDIT:

Μια μικρή διόρθωση που επιβάλλεται, γιατί διαβάζοντας τα δύο ποστ συνεχόμενα δημιουργούνται παραξηγήσεις......δεν είμαι εγώ η oriental χορεύτρια... :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dr.Paneas [Χθες, στις 19:21]

Τελικά μετά απο έναν κόμικς οδηγό, και αντι να βρεθώ Ροτόντα βρέθηκα στον Α.Γιαννη.... Where is da f*****g Εγκώμιο!!!!!!!!

Για να μη χάνεστε...

post-35-1416070822,6253_thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma

Για να μη χάνεστε...

Ακριβωωως! Το Εγκωμιο ειναι ακριβως κατω απο την κοκκινη βουλα, η οποια ειναι μια μεγαλη κηλιδα ketchup απο XXL hot dog (22cm) που εφαγε ο Enduracel προχτες...

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη Παρασκευή στον καφέ θα έρθω και εγώ για να δώσω έναν νότιο αέρα στη συζήτηση. Αν μπορούσε κάποιος να ποστάρει έναν μεγαλύτερο χάρτη γιατί δεν ξέρω και πολλά από Θεσσαλονίκη και δεν μπορώ να καταλάβω που άκριβως είναι το Εγκώμιο.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Αρχική απάντηση από DMylonas

Παιδιά ισχύει και για σήμερα ο καφές??? Εγώ θα είμαι καινούριος στο meeting αυτό. Πως θα σας γνωρίσω???

Ευκολα, θα ειμαστε πολλοι και θα μιλαμε με τις γαϊδουροφωναρες μας για PC κλπ :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DMylonas

Οκ θα το παρατηρήσω και αυτό. Εγώ θα είμαι με μια μλούζα της Microsoft, οπότε ξέρετε... με το μαλακό τις ντομάτες :tomato: :tomato: :tomato:

Μπλουζα MS δεν ειδα , εαν και ειχα μπλουζα Unique....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Μπλουζα MS δεν ειδα , εαν και ειχα μπλουζα Unique....

Της MS την είχε η μάνα μου στο πλυντήριο... Φόραγα, όμως, την Official από Cosmote του iMode (όχι αυτή που έχουνε, με τον τόνο, οι υπάλληλοι στον Γερμανό)....

Της Unique ήταν αυτή που μας πλάσαρες για 1.5??? Ε σιγά την μπλούζα :p :P :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DMylonas

Της MS την είχε η μάνα μου στο πλυντήριο... Φόραγα, όμως, την Official από Cosmote του iMode (όχι αυτή που έχουνε, με τον τόνο, οι υπάλληλοι στον Γερμανό)....

Της Unique ήταν αυτή που μας πλάσαρες για 1.5??? Ε σιγά την μπλούζα :p :P :p

Ναι αλλα για 1.5 σε ειδα να το σκεφτεσαι....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.