Jump to content



Ο καφες της Παρασκευής...


chroma

Recommended Posts

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Ρε παιδια 18:00 είναι που νωρις δεν γινεται να το κανουμε πιο αργα μετα τις 7. Ειναι και Παρασκευη μεχρι να σχολασουν καποιοι απο τις δουλιες.

Vagouridi πλακα κανω εγω δεν κατεβαινω με καμια παναγια κατω με αμαξι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Ρε παιδια 18:00 είναι που νωρις δεν γινεται να το κανουμε πιο αργα μετα τις 7. Ειναι και Παρασκευη μεχρι να σχολασουν καποιοι απο τις δουλιες.

Vagouridi πλακα κανω εγω δεν κατεβαινω με καμια παναγια κατω με αμαξι.

Ε ελα με αστικο.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma [Σήμερα, στις και 08:38]

Μου φαίνεται θα περάσω νωρίς να κρατήσω τραπέζια..! :D

Για φέρτε κάποιος αυτό το DFI να δούμε τι πράγμα είναι..

Κοντα τα χερια σου απο το DFI απιστε! ("Ελα στον παππου!...")

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma [Σήμερα, στις και 10:23]

Βρε το πήρες και δε θα το φέρεις..; Δεν εγκαταλείπω το NF7 ακόμα, έχω σχέδια για το σ/κ. Αντε πήραμε ένα DFI και γίναμε όλοι overclockers... :p

Καλα, καλα να δω τα μουτρακια σου σημερα το απογευμα Αλοθρησκε, εε "γκουχου γκουχου"

Βασιλη, οταν θα χαζευεις τη DFI..

Link to comment
Share on other sites

s ayto to kafe tha syzhtate olo gia pc??? :whistling..ok ok mh barate kale!!!! ...epeidh den exw idea to lew....emena apla me petaksan edw apo allo forum gia ena rimadoping pong pou eixa ekdhlwsei endiaferon to opoio blepw oti nayaghse :'( :'(

kai pou sto kalo einai h rimadorotonta kai to rimadoegkwmio!!!exei kai raketes???:getlost: :getlost:

p.s. kana kalo biblio pc gia arxarious paizei gia na mporw na parw kai gw meros stis yperoxes syzhthseis sanskritikhs poy kanete??xexexe

:kiss: :kiss:

:confused:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο φόρουμ αλλά γράφε με ελληνικούς χαρακτήρες μη μας βγαίνουν τα μάτια.. Μόνο για pc σαφώς οχι, αίρεση είμαστε; Πάρε τηλέφωνο στο νούμερο που έδωσα να σου πω, αν ξέρεις που είναι η καμάρα θα το βρεις...

Link to comment
Share on other sites

οκ σόρρυ ξεχάστηκα με τους χαρακτήρες έγραφα βιαστικά ...οκ θα σου στείλω μηνυμα αν και δεν ξέρω κανένα σας εδώ μέσα ...εγώ για μια παρτίδα ήρθα το άμοιρο!!!

πρέπει να την κάνω τώρα

γιατί θα με καρυδώσουν

τσάγιααα

καλώς σας βρήκα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis [29-01-2004 και 13:25]

Ετσι ετσι παιδια μου να μαζευομαστε σιγα σιγα , καλλιλεο μπορει ( δεν υποσχομαι τιποτα γιατι ουτε και εγω εχω αυτοκινητο ) να κατεβουμε με αυτοκινητο.....

χαχαχαχαχ τώρα αν σας πω ότι από αυτό το κατέβουμε μου χε κάτσει ό,τι η καφεδιά είναι αθήνα θα με πάρετε με τις κούπες του καφέ...:p ..ε μα θα μου πεις και συ όλοι από θεσσαλονίκη είναι εδώ...έπρεπε να το είχα παρατηρήσει αλλά όντας αφηρημένη μια ζωή...χαχαχαχαχα..άρα και το πινγκ πόνγκ θεσσαλονίκη το κόβω και αυτό χαχαχαχα τζάμπα με έστειλαν για την παρτίδαααα (δε γράφω και γω στα προφίλ ό,τι είμαι εν αθήναις..μέγα λάθος)χαχαχαα δεν πειράζει ίσως μάθω τίποτα για τα πισιά

τέσπα chrom τώρα καταλαβαίνεις γιατί δεν καταλάβαινα τίποτα από τα μέρη που μου λεγες..όχι γιατί έχω πάθει αποπληξία :woot::laughing: ...γιατί απλούστατα δεν έχω ιδέα από την έμορφη θεσσαλονίκη χεχεχε..μα έλεγα οκ θα είναι κάτω από μια καμάρα σε καμιά στοά η καφεδιά αλλά σε ποιά περιοχή..μα τόοοσο γνωστό είναι αυτό το εγκώμιο.....είχα αρχίσει να ανησυχώ ότι το χω χάσει χαχαχαχα :whistling

καλά ντε μη βαράτε τον πιανίστα!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από alex_000 [30-01-2004 και 21:29]

Τι κωλόκερος... Ειπα να πάω στην αγορα κατα τις 5¨30 μέχρι τον καφέ , εγινα μουσκεμα και γυρισα σπίτι ... next week λοιπόν...

Kρίμα Alex αλλά ο Vag ήταν αμετάπειστος... σε άφησε τελικά στην ίδια τάξη :p

Εκτός και αν παρακολουθήσεις ιδιαίτερα :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.