Jump to content



Ο καφες της Παρασκευής...


chroma

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από enduracell [Σήμερα, στις 15:34]

να προσέχεις Borg η Σαλονικής δεν είναι στραγάλια :) :

Τα γνώρισα τα παιδιά , μερικά από αυτά , αλλά πρέπει να ομολογήσω ότι έχω ψυχολογικά από τότε που γνώρισα τον eleven , chosen & zyx :whistling

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από jax7480

Ψευτη!! Eσυ τον ρωτησες πρωτος ποτε εκοψε το μητρικο γαλα για να καταλαβεις το ψυχολογικο του προφιλ. Εγω απλα τον ρωτησα αν εκανε ποτε σεξ με συγγενη του... :tongue:

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 8 years later...

Bump for justice (και για τις αναμνήσεις)

Τι μου λείπει περισσότερο από εκείνη την αμέριμνη εποχή, πριν την μετανάστευσή μου, το γκριζάρισμα των μαλλιών μου, τις παγκόσμιες υφέσεις και το "σοβάρεμα" γενικότερα:

Η περιβόητη ατάκα "DFI ρε ***νια"

anU3oS0.jpg

"ΚΑΛΑΡΑΜΑΛAΚΑ" (μία λέξη)

nxdFS4s.jpg

"Έτσι θα σας πάει η AMD ρε κουφάλες"

mHHXk5G.jpg

Από τις πρώτες τριβές μεταξύ admins & moderators

PQyJTfX.jpg

Από μπροστά παρθένα (Intelάκιας) κι από πίσω ζήλευε τους IMC της πράσινης

qZue4L5.jpg

BONUS - η σερβιτόρα του Εγκώμιου, να'ναι καλά η κοπέλα είχε πάρει πρέφα ότι μαζευόμαστε τις Παρασκευές και για εκείνα τα geek meetings φορούσε τα καλύτερά της.

HTLjrW2.jpg

bzXPkLx.jpg

k8oQlxSh.jpg

gyZqVc0h.jpg

PS: έχω καμιά 1.000 φωτογραφίες γενικότερα από την εποχή, κυρίως από τους προμηθευτές μου ([MENTION=745]vdeseris[/MENTION] & [MENTION=410]XTCgr[/MENTION]) αλλά ποστάρω μόνο μερικές για τις αναμνήσεις (και γιατί άμα ποστάρω περισσότερες, θα έχουμε διαζύγια και φυλακές για πολλούς από τους παρευρισκόμενους :hehe: )

[MENTION=51]jax7480[/MENTION] [MENTION=35]chroma[/MENTION] [MENTION=23]DJD[/MENTION] [MENTION=306]zyx[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

Τις πρώτες φορές που είχα πάει και δεν ήξερα τα παιδιά, πιάνω τον Ζάχο σε κάποια φάση να τον ρωτήσω πως θα κάνω burn in κάποιες μνήμες που είχα και τις έδειξα. Παίρνει το module, το κοιτάει, ανάβει έναν αναπτήρα και βάζει τη μνήμη πάνω από τη φωτιά ( για λίγο εννοείτε) και μου λέει σοβαρά, μην το αφήσεις να καεί παραπάνω...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τις πρώτες φορές που είχα πάει και δεν ήξερα τα παιδιά, πιάνω τον Ζάχο σε κάποια φάση να τον ρωτήσω πως θα κάνω burn in κάποιες μνήμες που είχα και τις έδειξα. Παίρνει το module, το κοιτάει, ανάβει έναν αναπτήρα και βάζει τη μνήμη πάνω από τη φωτιά ( για λίγο εννοείτε) και μου λέει σοβαρά, μην το αφήσεις να καεί παραπάνω...:hehe:

Έχω φωτογραφίες από αυτό το σκηνικό αλλά και άλλες ύποπτες μεθόδους "burn-in" :hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μιας και ευθυμήσαμε, να σας θυμίσω δύο φλασάκια που είχα φτιάξει πριν 8 χρόνια.

bonus σε όποιον μπορέσει και τους αναγνωρίσει όλους όσους εμφανίζονται :p

http://www.thelab.gr/astrolabos/thelab.swf

http://www.thelab.gr/astrolabos/salonika-lab.swf

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.