Jump to content



Ο καφες της Παρασκευής...


chroma

Recommended Posts

Όπως αρκετοί γνωρίζουν η Παρασκευή είναι μέρα του τακτικού καφέ, σκηνικό γνωστό.. Εγκώμιο, πάνω από τη Ροτόντα κατά τις 6. Να μαζευτούμε οι παλιοί, να γνωριστούμε οι καινούργιοι.. Όποιος είναι στην ώρα του κερδίζει και δύο μέτρα σωλήνα. :shifty:

post-35-1416070742,5801_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Καλο θα ηταν να ποσταρουν εδω τα νεα μελη απο θεσσαλονικη η απο την γυρω επαρχια που σκοπευουν να ερθουν ωστε να δουμε ποιους θα περιμενουμε ποιοι μπορουν και ετσι και σε τελικη ποιοι ειναι απο θεσσαλονικη ρε παιδι μου.Εγω παντως θα ερθω...:D

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ετσι παιδια μου να μαζευομαστε σιγα σιγα , καλλιλεο μπορει ( δεν υποσχομαι τιποτα γιατι ουτε και εγω εχω αυτοκινητο ) να κατεβουμε με αυτοκινητο.....

Καλα ρε Endu αφου το ξερεις εσυ και ο σιντο ειστε οι "αδυναμιες" μου........δεν κανει και δεν πρεπει να λειεπεις καρδια μου:inlove:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Μα καλα, καφες χωρις sex γινεται;... :flower:

σιγά ρε Γκουσγκούνη πολύ πατριωτικά το είδες το θέμα (Λαρισαίος ο παίκτης). :p

Αρχική απάντηση από Vag

Καλα ρε Endu αφου το ξερεις εσυ και ο σιντο ειστε οι "αδυναμιες" μου........δεν κανει και δεν πρεπει να λειεπεις καρδια μου

ωχ κατάλαβα τη έχεις να μου σούρεις πάλι... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Enduracell

ωχ κατάλαβα τη έχεις να μου σούρεις πάλι... :)

Καρδια μου τιποτα απολυτως , μαλιστα για να δεις τι καλος ειμαι σου βρηκα και μνημες οχι ΒΗ-5 αλλα σαν τις δικιες μου.......χιχιιχιχι I always take care of the family.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.