Jump to content



Hi-tech εξοπλισμός στον Πύργο....


dfragos

Recommended Posts

Μετά από βανδαλισμούς που έγιναν σε γήπεδο ποδοσφαίρου στον Πύργο οι ίδιοι άγνωστοι έριξαν και καρφιά στον αγωνιστικό χώρο.

Σε όλα τα κανάλια άκουσα ότι η λύση που βρέθηκε ήταν να πάρουν ειδικές συσκευές από καταστήματα με ηχοσυστήματα για να μαζέψουν τα καρφιά.

Λέω και εγώ, ειδικές συσκευές για να μαζεύεις καρφιά δεν ξέρω.... μήπως εννοούσαν ότι πήραν μαγνήτες;;;;;;;;;;;;;

Τελικά, στο ΝΕΤ έδειξε τις Hi-tech αυτές συσκευές που τόσο έψαξαν να βρούν...

Χαλασμένα ηχεία, το τύμπανο μαζί με τον μαγνήτη, που δεμένα με ένα σχοινί τα έσερναν από πίσω τους και μάζευαν τα καρφιά!!!!!!!

Και γα@ω τις ειδικές συσκευές......

Link to comment
Share on other sites

ρεεεεε τι λες τωρα?

εδω βγηκε ο προεδρος και ειπε οτι οι ...οπαδοι του ολυμπιακου ειναι ευπροσδεκτοι....

και οτι μπορουν να προμηθευτουν εισητηρια απο τα ταμεια του γηπεδου απο το πρωι της κυριακης.....

αυτο που το πας????

Οι μετακινησεις οπαδων ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ για ολους τους αλλους εκτος φυσικα απο το γαυρο και το κοκκαλη

Link to comment
Share on other sites

Καποιος πρεπει να τον σταματησει αυτον τον Σ. "crocus" Κοκκαλη

ισως ισως ο iron mike zambidis....!

(kallileo, ο mike δινει 2 αγωνες (box) τον αλλο μηνα μελβουρνη (τον καλεσε παλι ο Solak), και μετα 8α ετοιμαστει για K1-max...εε αυτη τη φορα δε νομιζω οτι θα γινει οτι περυσι με τον masato...ηταν σαν να παιζει ο κοκκαλης....με το μιχαλακη...)

εχω το κινητο του αν το θες!!! χεχε

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.