Jump to content



Βαρέθηκα και εγώ....


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Vagouridis [Σήμερα, στις και 13:34]

Ναι ε?Θες να μαλωσουμε ρε μορτη?Ε ε ?Τι το παιζεις τσαμπουκας ρε παλιοamdakia?

Θα σου @@%$%&^98765 και θα @@%^$*)(**$(*$^!!!^%#^ ρε παλιο^^^&(^$#%^$@$@&$%*..... ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ?????? :D :D :D;)

Link to comment
Share on other sites

I m working on it...

το post που μου έδωσες το είχα είδη checkάρει αλλά κανένα από αυτά δε συμβαίνει, τα έιχα checkάρει ένα ένα. Σε ρώτησα για Firewall και antivirus επειδή είδα αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SkaL- [11-02-2004 και 17:55]

Βγάζω και το μεγαλύτερο backup score που έχω στα 5227 3DMarks και τελειώνω με αυτή την

ιστορία...

http://service.futuremark.com/compare?2k3=2027831

SkaL μία μικρή σημβουλή........Όταν έχεις ένα back-up φρόντισε να είναι πάντα πάνω από 100 πόντους..... ;)

3DMark2003 5269 marks...

Έχω κι αυτό (1o back up απ'τα τρία)αλλά δεν μου το δέχτηκε γιατί ο κωδικός του 3DMark2003 λέει ότι δεν είναι έγκυρος.......Κάρτα 720MHz - μνήμες 400MHz... :D

Θα το ξανατρέξω full.......

post-171-1416070769,9841_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Piero μια λύση είχα αλλά τώρα δεν έχω κάρτα.... δεν περίμενα να χρειαζόταν να φτάσω μέχρι εκεί....η λύση ηταν να βάλω το mach στην 9600 και να δούλευα με τον p4.

Αλλά και πάλι θα πήγαινα για 5400-5500 πόντους, απο αυτά που είδα σήμερα, δεν φτάνουν.

Oπότε καλά είναι και έτσι :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.