Jump to content



Overclocking the prescott 2.8E...


soki

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

O χριστος και η παναγια! Το αρθρω λεει οτι η max3 εκαιγε τοσο πολυ με τον prescott που ελιωσε ενα απο τα πλαστικα στηριγματα που της ειχαν βαλει....... Λογικο βασικα οταν ειχε 120 βαθμους σε μερικα msofet οπως λεει το αρθρο!

Και το oc ακομα και με νερο ειναι μετριο προς κακο......

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντος beta tester δε γινομαι ... τη θελω τη max3 μου :D :D :D :D :D :D

αν δε τη δοκιμασουν μερικοι απο εδω .. (εχω διαβασει 2-3 ατομα που την εχουν παραγγειλει) δε πιστευω τιποτα ! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Θα σας μαλώσω, prescott και πάλι prescott..! Το λες και το χαίρεσαι βρε παιδί μου, Prescott πολύ πιασάρικο, έτσι μου φαίνεται.. Το λες, γεμίζει το στόμα, φουσκώνουν τα πνευμόνια, παραληρεί ο εγκέφαλος... Το αγόρασες όμως; Κάηκες...:devil:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από shidokanjohn [Σήμερα, στις και 19:07]

Kαι ομως Κρις..

ασχημα τα πραγματα,Norty και παλι Norty,προς το παρων βεβαια

ωχ καταλαβα......

καλα και αυτα τα 4 γιγα με default ψυκτρα default ταση 20 sec pi klp .. που πηγαν ?? :'( :'( :'( :'(

tsk tsk tsk :D

Υ.Γ. : δεν ημουνα και ποτε αισιοδοξος για τον prescott

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή πρέπει να κάνουμε και εμείς οι AMDάδες όμως μέχρι να βγει ο 939+PCI Express+Hypertrasport 2.0 :inlove:

για DDR II δε το βλέπω οι DDR θα έιναι για 2 ακόμα χρονάκια queen of the hill...

Χαρές πρέπει να κάνουμε που δε θα ξεπατωθεί πάλι η τσέπη μας... :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, αυτό όμως που είδα με τα ίδια μου τα μάτια, είναι ότι όσο δοκίμαζε το lab τον prescott, είχαμε αλκυονίδες μέρες στην Αθήνα..... Τώρα που τελειώνουν τα τεστ, ακούσατε στις ειδήσεις...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis

Kαλοί αυτοί οι INTEL ρε παιδί μου ..... αλλά ζεστένονται πολύ σε σχέση με τους AMD........ LoL

Ρε πως αλλάζουν οι καιροί..........

Oμολουγομενος ζεσταινονται πολυ αλλα εχουν καλο pi.Dag ευχαομαι να ηταν περαστικα ολα και να επαλθεις δρυμιτερος , μας ελειψε ο λαβαροφορος της AMD:inlove: .

post-32-1416070761,5168_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.