Jump to content



Νερουλαδες τα φωτα σας!!


kallileo

Recommended Posts

Θα ηθελα να ρωτησω ποιες θα πρεπει να είναι ιο διαστασεις ενος block για P4 και το μεγεθος του βαθουλοματος του μπλοκ απο οπου θα περναει το νερο.

Eleven μπορουμε να χρησιμοποιησουμε χαλκο απο τις μπαρες που υπαρχουν στους υποσταθμους της Δ.Ε.Η χρισημοποιουν στους μετασχηματηστες υψηλης τασης????

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και μπορείς ο χαλκός παραμένει χαλκός ανεξάρτητα εφαρμογης

Το μονο που θα μπορουσα να πω είναι σε το ποσοστο καθαρότητας τουα αλλα και ΄πάλι δεν νομιζω να υπαρχει πρόβλημα

To heat speader του Ρ4 ειναι 31χ31 οποτε απο κει και πανω οτι θες Το βαθουλωμα δεν το καταλαβα .Υποθετω πως εννοεις την εσωτερικη διαμορφωση του μπλοκ?

Link to comment
Share on other sites

μεγαλο το θεμα και δεν ειναι ευκολο να σου δωσω απαντηση σε κάτι που και εγω δεν δεν έχω καταλήξει ακόμα

Βασικά θα πρότεινα να φτιαξεις ( αν περι τουτου πρόκεται) κάτι που μπορείς με τα εργαλεια που έχεις στην διαθεση σου

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Skinny13

α ρε eleven

αυτο σε ρωτουσε τοσο καιρο....

σσ. την εικονα

Ποιος? Ελπ'ιζω να μην εννοείς τον ευατό σου για τι και αυτη΄σου έστειλα (αν δεν κάνω λάθος )και στις έγραψα τις διαστάσεις αλλα και σε οτι με ρωτησες απάντησα

τελικα μου την εδωσε ο cathar...

Εκανες και υψηλές γνωριμίες...............

Αρχική απάντηση από Trooper

Μιχάλη τιποτα για Socket 754 φτιάχνεις ? :D

Δεν ασχολήθηκα ακόμα αλλα για τα πάντα υπάρχει μια αρχή............

Στειλε μου ενα Πμ να δω αν μπορώ να βοηθήσω

kallileo Το εσωρερικό ενός μπλόκ είναι ένα θέμα που χωράει πολύ συζήτηση Υπάρχουν πολλές απόψεις και αλλές τόσες θεωρείες Απλα καταλήγεις σε οτι πληρεί τις προυποθέσεις η τους περιορισμούς που αφοράνε την κατασκευή του (εργαλεία ,ευκολία κατασκευής κτλ)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.