Jump to content



Για να αρχιζουμε σιγα σιγα!!!


Daidalos

Recommended Posts

Σημερα το μεσημερη και μετα απο ενα απειρο μπλεξιμο με την γενικη ταχυδρομικη παρελαβα το πρωτο απο τα δυο πακετα που θα περιεχουν το πολυποθητο watercooling μου!

Το πακετο αυτο, εκ Θεσσαλονικης, περιειχε:

vga block by eleven

cpu block by eleven

ford tranit radiator

3m eheim λαστιχα

Το επομενο πακετο αναμενεται την τριτη και θα εχει:

2*Enermax 12cm fans

Αντλια hydor l30

Οποτε ξεκιναει σιγα σιγα το στησιμο! Αντε να χαρω και εγω λιγακι με το νερο!

Να ευχριστησω τον eleven για τα απιθανα ,εμφανισιακα τουλαχιστον, μπλοκ(επιδωσεις αργοτερα!:p) και ολη την βοηθεια γενικοτερα αλλα και ολο το team της θεσσαλονικης που βοηθησαν πολυ!

Ελπιζω να πανε ολα καλα και συντομα να χαιρομαι αθορυβο πισι και χαμηλες temp!

ΥΓ: Προσοχη θα ακολουθησει καταιγισμος ερωτησεων τις προσεχεις μερες!!!!!:devil:

post-92-1416070762,8833_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply

καλοφορετα και απο εμενα δαιδαλεεεεεεεεεε...................

ελπιζω αμα φτιαξει και το δικο μου block ο μιχαλης να κανουμε και καμια κοντριτσα σε θερμοκρασιες.ετσιιιιιιιιι?????εεεεεεεεεεεεεετσιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι...............ετσι και χειροτερα.....χεχεχεχε

ενα υστερογραφο και απο εμενα για τους υπολοιπους(σσ.παλιοτερους):

Ε ρε και σε 10 μερες να ξεκινησω και εγω το στησιμο της υδροψυξης μου.Θα φατε και απο εμενα καμια 100αρα....μπαααα 200αρα.....μπαααααααα......χμμμμ αμετρητες μαλλον ερωτησεις

:devil: :devil: :devil:

οποτε την κατσατε ομολογουμενως.

καυμενα παιδια του forum

Τα λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεε:D:confused: :nuke: :nuke: :nuke:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Daidalos

Να ευχαριστησω τον eleven για ολη την βοηθεια γενικοτερα αλλα και ολο το team της θεσσαλονικης που βοηθησαν πολυ!

Πάντα πρόθυμοι να βοηθήσουμε οποτε μπορούμε :)

μεγειές κα απο μένα και με το καλό να τα βάλεις πάνω

ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ Τα μπλόκ με την βάση πάνω στα πλακάκια :jump: :jump: ΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Χθες, στις και 17:40]

καλοφορετα και απο εμενα δαιδαλεεεεεεεεεε...................

ελπιζω αμα φτιαξει και το δικο μου block ο μιχαλης να κανουμε και καμια κοντριτσα σε θερμοκρασιες.ετσιιιιιιιιι?????εεεεεεεεεεεεεετσιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι...............ετσι και χειροτερα.....χεχεχεχε

Folding 24/7, enough said..

post-35-1416070765,7778_thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

Και εγω φίλε Δαιδαλε με την σειρα μου να σου πω ΜΕΓΕΙΕΣ και welcome στο club των νερουλαδων!

Ότι χρειαστεις μιας και ειμαστε συμπολιτες εφοσων επιτρεπει το προγραμμα εξεταστικης να βοηθήσω αν θες το κινητο μου u2u.

Eπισης να τονισω οτι μετα την εξεταστικη επιβάλεται ενα μινατοmeeting :mobile:

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους μετα απο 5 μερες χωρις psu(εν εναμονη του ταγκαν που ακομα να ερθει οποτε βολευτηκα με εν δανεικο No-name) επιστρεφω για να σας ενημερωσω για την προοδο της υδροψυξης!

@Eleven: Μην ανυσηχεις στο χαλι τα εχω ακουμπησει!:D

@Helly: Τον meeting επιβαλεται!!!! Και αν χρειαστω κατι θα ριξω συρμα!

Οσο για την l30 επιβαλεται λογω των δυο μπλοκ και του αρκετα μεγαλου ψυγειου! Τα πρωτα τεστ εκτως κουτιου εγιναν και το συστημα εχει ροη 4,5 λιτρα ανα ωρα το οποιο ειναι πλυ καλο συμφωνα με τον 11! Το κυκλωμα θα ειναι κλειστο χωρις τανκ και τα παντα θα ειναι μεσα στο κουτι στο οποιο γινεται ενα πολυ γερο μοντ για γινει εντελως αθορυβο(ηχομονωση παντου και να χωρεσει και το ψυγειο.

Πιστευω αν ολα πανε καλα μεχρι την κυριακη να εχω τα πρωτα αποτελεσματα!:D Stay tuned!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.