Jump to content



Ομάδα πάχυνσης για τον Ιούλιο.


Dolly

Recommended Posts

Για να μαζευόμαστε λίγο.

Οπότε για Παρασκευή 23/7 στην Μυρτιά (θα πρέπει να δώσετε τηλ για να κλείσω ) έχουμε.

• Junior -21-

• P 70

• Gomaros

• Petros

• Dollys

• Dant3

• Level One

• Καράφλας

• Fragmas?

• Aστρο?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

εντάξει ένα δίκιο το χεις για μένα....αλλά θα είναι το closing ποδηλατο-event....το χα κλείσει προ πολλού οτι δε το χάνω......

αλλά ρε παιδιά........ας το κάνουμε Σαββάτο....να βολεύονται όλοι......και ο Άστρο και γω και σίγουρα όποιος άλλος έχει θέμα με την Παρασκευή Κυριακή γιατί θα δουλεύει την επόμενη.

πλιζ? :red:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω θέμα για Σάββατο άσχετα αν δεν θα έρθω (τουλάχιστον τα προσεχή 2), σας το οργανώνω κιόλας και όλα αν το ψήσετε.

Απλά θεώρισα πως ΣΚ θα έχει θέμα κόσμος γιατί όλο και κάτι σκάει και δεν είναι ευκολο να κανονιστεί. αν το πάτε σαν ενναλακτικό και έχει κόσμο νπ.

Το ότι εγω το ξεκίνησα το θρεντ δεν πάει να πει πως θα φάμε όποτε θέλω εγώ χεχε

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις, κάνετε σαν μικρα παιδιά! Λες και θα δεν πρόκειται να ξανακανονιστεί μασαμπούκα...

Παρασκευή it is, και μετά έχει ο Θεός... Ξανακανονίζουμε ρεβάνς για οσους δεν ήρθαν :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.